Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda CBR 125 Cup 2007 Başvuruları başladı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bu yarislar benimde hayalim ama artik bana zor cunku turkiyede 2 ay kalabiliyom.
    burda yeni arkadaslar sayesinde sokak yarisi yapilan yerleri ogrendim.herhalde sokaklara yine dewam.
    ilerde birgun zengin olursam ucretsiz bi pist yaptircam.sadece giriste cok ufak bi mevlaa alincak.o parada pistin temizlenmesi icin yani,yanlis anlamayin
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    bu yarislar benimde hayalim ama artik bana zor cunku turkiyede 2 ay kalabiliyom.
    burda yeni arkadaslar sayesinde sokak yarisi yapilan yerleri ogrendim.herhalde sokaklara yine dewam.
    ilerde birgun zengin olursam ucretsiz bi pist yaptircam.sadece giriste cok ufak bi mevlaa alincak.o parada pistin temizlenmesi icin yani,yanlis anlamayin
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    başvuru son gün nezaman bilen varmı web sitesinde yazmıyor.
    ---TURKISH STUNT---

tronic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer
    @kont88

Başvurular bitti bu hafta için elemelar yapıldı yarın elemelerin son günü.Maalesef kaçırmışsın bu seneyi.
    [I][B]Öldüğünde beyin yoktu demiyorlar da kask yoktu diyorlar ya işte bu anlayış farkı bizi bu hale getiren..[/B][/I]

kont88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM LC4 640-SUZUKİ GSXR 1000
    cbf 250 cup tamı bitti acaba. sitede kayıtlar devam ediyor yazıyordu ben forumu doldurmuştum
    ---TURKISH STUNT---

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler