Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda CBR 125 Cup 2007 Başvuruları başladı!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen artçı olarak alabilirim
    Ducatista:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstersen artçı olarak alabilirim
    Olur valla,bi kazaya kurban gitmeyelim
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur valla,bi kazaya kurban gitmeyelim
    Yok yok birşey olmaz,sen katılım ücretini ayarla gerisini bana bırak
    Ducatista:)

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı starsailor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok yok birşey olmaz,sen katılım ücretini ayarla gerisini bana bırak
    Oohhhoo battık desene
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranan şartlar yerinde mi ne . Arkadaşım senin paran sana çok geliyor sanırım ama bu sitede emeğinle kazanıp zorlukla 125cc alan arkadaşlarımız var onlara göre çok ağır şartlar. Herkes katılsın diye yapmamışlar bunu . Haa ama sen diyorsan 1800YTL+500€ benim için kayda değer bir para değil o zaman birşey söyleyemem tabi ...
    Sen benim bu motoru nasıl aldığım hakkında bilip bilmeden bir kelime bile yorum yapamazsın!... Son damlasına kadar sabır ve birikim var bu motorun üzerinde!

Ve evet eğer gerçekten bir pist yarışına katılacaksam 1800ytl + 500€ kayda değer bir para değil!!! Otobanda hız yapmaya benzemez bu. Zaten yarışçı olacak insanın mali durumunu toparlamış olması gerekiyor. 500 ytl oldu diyelim. Katıldın , o kadarla sabit kalacak mı sanıyorsunuz?
    Ralli de de böyle... Benim akrabam olan Burak Çukurova'dan gayet iyi biliyorum. Ben emeklerken o yarışıyordu. Yarışlara girdiğinde ne kadar masraf yaptığını ben bizzat biliyorum. Avrupada hangi yarışçı fakir ama gururlu ki? Hepsinin belli bir geçmişi ve saygın bir ailesi var!!! Bu heryerde böyle , üzgünüm katılamıyorsanız.
    Ayrıca eğer farkettiysen her açılan Honda forumunda Anti-Honda taraftarlığı yapan sensin... Ne zaman bi Honda forumu açılsa senin ters bi mesajın oluyor forumda... Bize söyleyeceğine kendin dikkat et....
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ice300 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R
    herşey iyi hoşta neden ehliyet istiolar onu anlamadım, 4 zamanlı 125 lik yarışı sonuçta eğitsinler 17 yaş altınıda yeni kenanlar gelsin... Adana ya taşınmasam katılırdım, kafaya takmıştım.. olursa artık bi dahakine..
    sürebiliyorum, öyleyse varım :)
    [URL="www.bikepics.com/members/ice300"]www.bikepics.com/members/ice300[/URL]

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen benim bu motoru nasıl aldığım hakkında bilip bilmeden bir kelime bile yorum yapamazsın!... Son damlasına kadar sabır ve birikim var bu motorun üzerinde!

Ve evet eğer gerçekten bir pist yarışına katılacaksam 1800ytl + 500€ kayda değer bir para değil!!! Otobanda hız yapmaya benzemez bu. Zaten yarışçı olacak insanın mali durumunu toparlamış olması gerekiyor. 500 ytl oldu diyelim. Katıldın , o kadarla sabit kalacak mı sanıyorsunuz?
    Ralli de de böyle... Benim akrabam olan Burak Çukurova'dan gayet iyi biliyorum. Ben emeklerken o yarışıyordu. Yarışlara girdiğinde ne kadar masraf yaptığını ben bizzat biliyorum. Avrupada hangi yarışçı fakir ama gururlu ki? Hepsinin belli bir geçmişi ve saygın bir ailesi var!!! Bu heryerde böyle , üzgünüm katılamıyorsanız.
    Ayrıca eğer farkettiysen her açılan Honda forumunda Anti-Honda taraftarlığı yapan sensin... Ne zaman bi Honda forumu açılsa senin ters bi mesajın oluyor forumda... Bize söyleyeceğine kendin dikkat et....

Ben motoru nasıl aldığını bilmiyorum ve yazılarımı dikkatli okuduysan ki ;

Arkadaşım senin paran sana çok geliyor sanırım ama bu sitede emeğinle kazanıp zorlukla 125cc alan arkadaşlarımız var onlara göre çok ağır şartlar. Herkes katılsın diye yapmamışlar bunu . Haa ama sen diyorsan 1800YTL+500€ benim için kayda değer bir para değil o zaman birşey söyleyemem tabi

Aynen böyle yazdım. Ama bana kalırsa tüm yazdıklarımı okumamışsın . Sadece bazı söylediğim sözlere takıntılı kalmışsın . Ben anti-honda taraftarı falan değilim . Başka markalar bana bunu yapmam için para vermiyor. Sen her mesajımda honda ile ilgili olumsuz yorumları okumuşsun anlaşılan. Scooter konusunda hondanın modellerine çok güzel boş çeşitli yazmıştım . 600F modeli konusunda en rahat uzun yol aracı yazdım. CBR125 için başlangıç için en ideal alet yazdım . Hondanın ne kadar gelişmiş bir yedek parça ağı olduğundan bahsettim Türkiyede. Hondayla ilgili birçok yorumda bulundum ama sen benim sadece olumsuz yorumlarımı okuyarak beni iğnelemek istemişsen o ayrı . Evet racing kategorisinde Honda hakkında olumsuz yorum da yaptım. Herkes aynı düşüncede olamaz, herkes honda da sevmek zorunda değil zaten böyle olsaydı herkes aynı düşünce ve fikirde dünya yaşanılmaz bir yer olurdu. Honda neden burda böyle kötü yazdığım zamanlarda ise teknik verileri vererek konuştum ben . Çünkü öyle Honda fanatikleri var ki yani bu nasıl birşeye benziyor 1+1=2 dersin ama adam 3 demekte ısrar eder ki o kadar ısrar ediyorlar. Her zaman en iyisi Honda olacak diye bir kaide yok zaten. Hondanın bu tür organizasyonları yapması çok güzel ama her katılmak isteyen katılamıyor işte. Yetenek bulmak için yapılan birşey değil bu tamamen ticari diğer arkadaşlarımız da aynısını söylemiş zaten . Peki CBR125 motoru olan istediğin kişiye sor bakalım kaç kişi katılabilecek kaç kişi nasıl cevap verecek ?
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Ben yorumunu sonuna kadar okudum. Cevabım tabiki de belirli bir kısma olacak cünkü o kısım bana yöneltilmiş bir kısımdı. Ayrıca sanki beni diğer 125'cilerden dışarıda tutuyormuşsun gibi sanki . Itiraf edecek olursam; hyr ben de katılamayacağım, zaten benim 125cc motoru zorlukla almış biri olarak yarışlara katılma gibi bir lüksüm yok , olmamalı. Iyi veya kötü olsam da... Benim görüşüm bu şekilde , tabi herkesin görüşü kendini ilgilendirir... Hala bu motorun taksitlerini ödüyorum ben... Sen bana kalkmış ne diyorsun...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yorumunu sonuna kadar okudum. Cevabım tabiki de belirli bir kısma olacak cünkü o kısım bana yöneltilmiş bir kısımdı. Ayrıca sanki beni diğer 125'cilerden dışarıda tutuyormuşsun gibi sanki . Itiraf edecek olursam; hyr ben de katılamayacağım, zaten benim 125cc motoru zorlukla almış biri olarak yarışlara katılma gibi bir lüksüm yok , olmamalı. Iyi veya kötü olsam da... Benim görüşüm bu şekilde , tabi herkesin görüşü kendini ilgilendirir... Hala bu motorun taksitlerini ödüyorum ben... Sen bana kalkmış ne diyorsun...

Eeee o zaman niye tartışıyoruz ki ? Ben seni hiçkimsenin dışında tutmuyorum sonuçta sen de bu sitenin üyesisin sen de bizdensin sen de arkadaşımızsın. Benim hiçkimseye karşı bir art niyetim de yok . Ama yarışa katılmak için miktar fazla, bak hem sende söyledin daha motorun borçlarını bitirmemişsin . Senin de dediğin gibi lüks işte . Fiyatı daha makul yapabilirlerdi katılım ücreti daha düşük olabilirdi. Bu yetenek keşfetmek için değil bence ticari amaçlı. Beni sadece senin bu fiyatlar için normal demen şaşırttı buna yorum yaptım. Gönül ister ki her genç ve yetenekli olan katılsın yarışsın ülkemizi temsil etsin ama olmuyor işte . Ben sadece senin başta dediğine biraz tepki verdim çünkü kayda değer bir para değil demiştin. Ben de böyle anladım haliyle . Motorun boçları olduğunu nerden bilebilirim ki ?. Sonuçta orda söyledim sanırım senin paran sana çok geliyor diye . Çünkü borcu olan biri gibi yazı yazmamamıştın . Neyse sorun değil

Kazasız sürüşler
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Kendim için konuşmamıştım Fiyatlar çok düşük olduğunda da ben dahil ülkemizdeki çoğu genç katılmak için kuyruğa girecekti. Bu başvuruyu kaldıracak bir sistem yok bence. Onlar da parayı yüksek tutarak durumu iyi olanları alıyorlar bana kalırsa. Kaza harcı bence de yüksek (bknz:2006 cup şampiyonunun röportajında kaç kere kaza olduğuna) , ama donanım için 500€ iyi... daha doğrıusu full yarış donanımı. Başvuru parası da orta şeker Bi Ingilizce kursuna gidiyorsun 4 milyar alıyorlar zaten...
    Ben de isterdim gerekli altyapı olsun , gerçekten yetenekli gençlerimiz ülkemizi temsil etmek adına yarışsın , ama zaten bunlar daha yeni yeni gelişiyor. Şu anda da gerçekten lüks halinde. Biz de umudu durumu olanlara bağlıyoruz... Arkadaşımız Asya'da Türkiyeyi bizim için temsil edecek

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Gorkem dostum the cayman ile olan bu tartismaniz beni ilgilendirmez ama sadece orda soyledigin bir seyi ben duzeltiyim hakli olarak.Akrabanin rally pilotlugu yaptigini ve maddi gucunu kullandigini soyluyorsun ve Avrupadaki pilotlarindan hepsinin zengin bir aile gecmisine sahip oldugunu soyluyorsun, sana cevabim tek kelime ile yaniliyorsun...

8 sene yurt disinda yasadim zaten cifte vatandasim . Hicte oyle bas parayi gel yaris diye bir sey yok. Ben sana soyle ornek veriyim race yarisina katilacaksan senden istenilen basit bir sey en az 3 sene race motor kullanicis olman.

Bende yaristim acikcasi drag yarislarinda katilim ucreti 40 USD idi. Seyirciye kapali on elemeler oluyordu.Zaten 3 gunde katilan 150 otomobilden 130 evine gitti.

Olay basit ve aciklayaci bizim tepkimiz Hondanin katilim ucretinde degil.Sunmus oldugu kati ve sonu maddiyata dayanan kurallarinda. Araci parcalarsan sen odersin.Herkeze senetler imzalatmak gibi. Honda zaten yapmis oldugu reklamile fazlasi ile kazaniyor birde bu kazancikatlamak icin pilotlara yuklenmesi cok yanlis hele bunlar daha comez ise.

Istegimiz on eleme yapilmasi yarisa katilacak ve maddi durumu yetmeyen ve belli kriterleri yakalan gencleri on bir sinava tutarak onlar icinden secilen bir kitleye ozel burs ve destek verilmesi.

Yetenek para ile elde edilmez , azimle elde edilir bu gencleri bu sekilde bir kenara savurmak ve olayi ticari bir unvan yarisini cevirmek bence cok yanlis.............................
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    aslında katılmak yarışmak ve kazanmak en büyük hayalimdir.ama her önemli faliyette olduğu gibi bu faliyete girmekte para istiyor.miktar kimilerine göre cok olmaya bilir ama bana göre çok.bu sebebten başvuramam.yarışacak arkadaşlara şimdiden başarılar.ama şunuda unutmayınki yakında karşınızda cok çiddi bir rakibiniz olacak.yeterki 2008 yarışlarına kadar parayı ayarlarsam.

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Bende hep yarış yapmak istemişimdir ..Ama bu şartlarda imkansız ötesi şu an..Bu kadar parayı kim kaybetmişte ben bulacağım
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

hadeyin yarışaa :D
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hep yarış yapmak istemişimdir ..Ama bu şartlarda imkansız ötesi şu an..Bu kadar parayı kim kaybetmişte ben bulacağım
    HAde pist yarı yarıya ybr'lerle kapışalım Yada kaybeden pisti versin Laf aramızda bende yarışmak istiyorum ama R1'le yarışamazsam bile bi kere süreyim yaawww

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    eveeeeeeeeeeet YBR cup yapalımmmmmmmmmm
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

Motosikleti
    asya 150 T Gsx-r 1000
    Zeda3000 olayı süper özetledin abi

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Parası olmayan yarışamaz arkadaşlar....Şööle otobanlara alalım sizi...Zateen ne varsa devlette var...Sağolsun zeval varmasin allah bizleri her zaman düşünmüştür devletimiz...

Hemde uzun pist ist - ank 455 km....Bas basabildiğin kadar....O paraya millet motor alır yaaa...

Arkadaşın biri noktayı koymuş....Zenginlerin stres atma müsabakası olmuş....Derler ya zenginin malı züğürdün çenesini yorar...Bizide burda yoruyor....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kozalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    bu yapılacak yarışta insanları motorlara ısıtmak değil soğutmaya çalışmışlar.hangı insan durduk yere parasıyla+senetle yarısa gider.giden varsa helal olsun.birde canını düşün kardeşim paranla ölüme koşacaksın.allah korusun öldüğümüz zaman arkadamızdakilerde haciz yollarlar oğlunuz motorumuzu parçaladı diye yapmayın lütfen .....

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar katılacak olan yok mu yarışa bu gün aradılar beni 15 gün içinde haber vericez dediler bakalım duruma göre bi sponsor bulmam lazım
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler