Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pınarbaşı'nda Tolga Uprak birinci oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Motosiklet Türkiye Pist Şampiyonası'nın Pınarbaşı'ndaki İzmir Yarış Pisti'nde yapılan 4. ayağında Tolga Uprak birinci oldu..

Supersport Grup A'da Tolga Uprak, Yamahası'yla birinciliği elde etti. Yine Yamaha ile yarışan Sinan Sofuoğlu ikinci, Honda ile yarışan Barış Tok üçüncü sırada yer aldı.

Genel klasmandaysa, Barış Tok ilk sıradaki yerini korumayı başardı.

Diğer yandan Süper Bike yarışlarında motosikletten düşerek yaralanan Aykut Üçüncü, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırıldı.

Sıralamada turlarında en iyi dereceyi elde eden sporcu olan Üçüncü'nün kalça kemiğinde kırık olduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı bildirildi.

Diğer yarışlarda birinci olan sporcular şöyle:
    Süpersport Grup B: Eray Altıntaş (Honda)
    Süpersport Grup C: Sertaç Terzi (Yamaha)
    Süpermoto A: Şakir Şenkalaycı (Yamaha)
    Süpermoto B: Evren Alkan (Husquarna)
    Super Bike : Kadir Nas
    Honda CBR 125 Cup: Sarp Can Sakız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı eRRsin-45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yarış çok mükemmeldi, organizasyon çok güzeldi. Fakat, gördüğüm o ki; o pisti bi düzene sokamamışlar...

Orta alanın çim yapılması, yol çıkışlarına tekerlek korumaları koyulması,tribünlerin en üstünün kapanması vb. eksikleri HALEN devam etmekte...

Umarım bunun bir çaresi bulunur, ve sorun en kısa zamanda çözülür.

murty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 zat kırmızı

off yaaa

allah kahretsin ki dün ben çalışıyodum ve o yarışa gidemedim yaa çok sirinlendim şimdi

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    arkadaşlar benim evim yarış pistinin karşısındaki apartman da ve yüksek katta yani yarısı balkonumdan izledim bi elimde dürbün bi elimde maşa yani mangalda vardı:!

Forumdan Uzaklaştırıldı eRRsin-45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondial110, ben yarışa belirli sebeplerden dolayı otobüsle gitmek zorunda kalmıştım, piste ulaştığımda yemin ederim içimden;
    " bu evlerde oturmak varmış " geçirdim... Çok şanslısın bak, ne 5 ytl giriş ücreti verdin, ne yemek sıkıntısı, ne güneş ne de başka bir şey.. Valla sen V.I.P.'ten izlemişsin..

Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    teşekkürler errsin görsem seni de davet ederdim :D

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende yarışlarıı izleme fırsatını bulduumm gercekten hersey cok guzeldii
    yarışa 4, sırada baslayan şakir'in aküsü bitmeseydi ve 11.sırada baslayan ilhan eger 2 defa pisten cıkmasaydııı
    gercekten guzel pist ama cok daha guzelleştirilebilir
    bu haftaki yarışa gelemicemm malum bana uzak :D haftaya gidecek olanlara simdiden iyi seyirlerr
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Bir çok spor karşılaşmasını seyretmem, milli takım harici takım tutmam.
    Soranlara da ‘ Onlar beni tanımaz, ben de onları derim.’
    Ama cuma akşamı tamamen tesadüf eseri bir şekilde İzmir pist yarışları için İstanbul’dan gelmiş olan Kadir Nas ve arkadaşları ile Kordon’da tanıştım. Bütün gece çaylar kahveler içildi sohbetler edildi.
    Bu bağlamda destek olmak amacı ile pazar günü ilk kez pist yarışlarını izlemeye gittim.
    Kapıdaki görevlilere bileti nereden alacağımı sorduğumda ilk kez mi geliyorsun sorusuna ‘evet’ cevabını verince ‘iyi o zaman bu kez bizden olsun geç ‘demeleri hoşuma gitti.
    Bütün yarışlar güzeldi. Ama Super Bike yarışı bambaşkaydı çünkü ilk 3 yarışmacının araları 150-200 metrenin üzerine hiç açılmadı. Yarışın 3. Turunda düşen ve kırığı olan yarışmacının pistten Ambulansla çıkışının ardından yarışma baştan başlatıldı. İlerleyen turlarda yarışı baştan beri başta götüren yarışmacı da düşüp yarış dışı kalınca. O ana kadar devam eden turlarda 3. Sırada olan ve liderin arkasından son tura kadar kopmayan Kadir son turda yarışı aldı. Tabiri caiz ise kıran kırana bir yarış seyretmek nasip oldu.
    İnşallah haftaya da yarışları seyretmek nasip olur. Ben en iyisi cuma akşamı yine Kordon’a çıkayım.
    A blessing with the hands

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar dun gece aldığım bi habere gore bu hafta sonu olacak yarış ertelendii
    tmf 'ye dilekce veren sakir bu hafta sonu kross avrupa sampiyonası olduğunu bildirdii ve yarışş ertelendi.
    kesin olmamakla birlikte ertelenen izmir pistii onumuzdekihafta sonu hazerfana alındıı gelişmelerden haberdar ederimm
    GERİ GERİ KOŞMAYA BENZER BU HAYAT BİRAZ YAVAŞ TAKILMAAAA:bounce:

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    ben pınarbaşı pistin kapısına kadar geldim..
    ama istanbul a dönmem gerekiyordu yarışları izleyemedim..
    [B][COLOR="Red"]insanlar gelecek için hayal kurar..kaderde buna gülermiş...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    Alıntı vedat kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben pınarbaşı pistin kapısına kadar geldim..
    ama istanbul a dönmem gerekiyordu yarışları izleyemedim..

pes yani bu kadarıda olmaz kapısına gel ve geri dön

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler