Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Türkiye Motosiklet Federasyonundan "19 Mayıs" için özel etkinlik

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Türkiye Motosiklet Federasyonun 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında "Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi" düzenlendi.[/B]

Türkiye Motosiklet Federasyonu (TMF) tarafından 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında, Türk Telekom'un ana sponsorluğunda düzenlenen ralli, Dolmabahçe Sarayı'nın önünde başladı.

Kenan Sofuoğlu'na milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun da eşlik ettiği rallinin startını, telekonferans ile bağlanan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal verdi.

Kenan Sofuoğlu ile Toprak Razgatlıoğlu, İstanbul'un tarihi yerlerinden Karaköy, Sirkeci Garı, Sultanahmet Meydanı, Topkapı Sarayı, Yedikule, Topkapı ve Balat'tan geçtikten sonra Taksim Meydanı'nda turlarını tamamladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101. yılını kutladıklarını belirterek, "Bu anlamlı günü gençlerimize armağan eden Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm kahramanlarımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Gençlerimizle yarınlara olan yürüyüşümüzü aynı ruh ve heyecanla sürdürmeye devam edeceğiz. Bu anlamlı emaneti ve şanlı bayrağı ilelebet payidar kılma, bu ruhu ve bilinci diri tutma, daha yükseklere taşıma adına çalışmalarımızı, gayretlerimizi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle bu yıl meydanlarda kutlanamadığını aktararak, şunları kaydetti:

"Pandemi nedeniyle meydanlara inemesek de aynı coşkuyu ve heyacanı yaşadığımızı ifade etmek istiyorum. Gün boyu pek çok etkinliğimiz ve faaliyetimiz söz konusu. Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Bey'in selamlarını, sevgilerini iletmek istiyorum. Tüm insanlığın umudu olan gençlerimiz bizim en büyük güvencemiz. Gençlerimize güveniyoruz, onlarla gurur duyuyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu kutlu yürüyüşü yapacak ve bu şanlı emaneti teslim alacak gençlerimizin daha donanımlı ve güçlü olmaları adına, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de tüm imkanları onlar için ortaya koyacağımızı ifade etmek istiyorum."

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Türk Telekom 19 Mayıs Atatürk Rallisi, İstanbul'umuz, ülkemiz ve bayramımızın coşkusunu yansıtması için çok anlamlı bir faaliyet. Bu vesileyle Milletvekilimiz Kenan Bey'e, sporcumuz Toprak Bey'e ve motosiklet federasyonumuza teşekkürlerimizi ve tebriklerimi ifade etmek istiyorum. Hep birlikte nice bayramlara temennimle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nızı kutluyorum." ifadelerini kullandı.

Kenan Sofuoğlu: "Böyle bir projenin parçası olmak çok güzel oldu"

Kenan Sofuoğlu, güzel bir etkinliğe imza attıklarını belirterek, "Böyle özel bir günde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nda böyle bir projenin parçası olmak bizim için çok güzel oldu. Güzel bir deneyim kazandık. İnşallah gençlerin de beğeni ve ilgisini çekecek bir iş yapmışızdır. Ülkemizin futbol dışında diğer sporlarda da bu tarz projelere ihtiyacı vardır. Bu anlamda federasyonumuzla beraber güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. Kazasız, belasız tamamladık. Yollar yarışlara uygun değil ama başladığında Toprak biraz işi yarışa çevirdi. Ben de gazlamak zorunda kaldım ama güzel oldu." diye konuştu.

Toprak Razgatlıoğlu ise Kenan Sofuoğlu ile böyle bir organizasyonda yer almanın mutluluğunu yaşadığını dile getirerek, "Zaten beraber antrenman yapıyoruz ama buradaki yarış farklıydı. Gerçekten yarış moduna girdim. Kazasız belasız geçti, gayet güzeldi. Biz çok keyif aldık, inşallah izleyenler de keyif almıştır." ifadelerini kullandı.

Türkiye Motosiklet Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar da organizasyonun güzel geçtiğini vurgulayarak, "Türkiye'nin tanıtımı için ülkemizin tanıtımı için böyle bir dönemde böyle bir fırsat yakalamış olduk. Türkiye'de motor sporlarının duayeni Kenan ile Toprak'ın olduğu herde hız, tutku, heyecan ve adrenalin vardır. Türk Telekom'un da iş birliğiyle güzel bir iş çıkardığımızı düşünüyorum." şeklinde görüş belirtti.

Türk Telekom Üst Yöneticisi Ümit Önal ise anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdiklerini anlatarak, "Burada hız, gençlik, heyecan ve teknoloji var. Türk Telekom olarak bütün bunların buluşma noktasında olmaktan dolayı mutluyuz. Teknoloji ile sporun harmanlandığı böylesi bir organizasyonda ve böyle anlamlı bir günde olmaktan dolayı çok büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Dünyaca ünlü iki sporcuyla beraber bu organizasyonun bir parçası olmak çok özel. Umarım bunun devamını getiririz." değerlendirmesinde bulundu.

Organizasyona katılanlar, etkinliğin ardından Taksim'deki Atatürk Anıtı'na çelenk bıraktı.

Kaynak: AA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Güzel hareket.

Umarım birgün MV oldugunu da hatırlar.

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu
    çok güldüm la

boş sokaklarda gazlayarak kime neyi tanıtmışlar?

bu organizasyonu yapan andaval kim?

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    allahın apaçisi. gözümde gram değeri yok.
    egosunu kenara bırakmayı öğprenemedi bunca senedir. bırak yeni çocukların adı yanlız geçsin organizasyonlarda, önlerine geçme. orda bile "ben" diyor hep veya dedirtiliyor.
    bu çocuklar şampiyon olsa kupayı ben kaldırıcam der bu

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Türkiye'de olan ve sokakta canlı bile izlenemeyen etkinlikle Türkiye'nin tanıtımı yapılmış. Laf olsun torba dolsun.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    9:17 'de olaylar olaylar
    kaldırıma giriyorlardı az kalsın.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Sevmiyorum bu adamı, Her zaman ki gibi yine çoluk çocukla yarışmış
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Ah sofioğli ah. Ne olurdu sanki ışıklı, aydın partilerimizden birinde mebus olsaydın. Forumcak heykelini dikerdik heykelini.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Doğru olan...

Bazan hiçbir şey yapmamak en iyisidir...

Bazı kafalar..

Hiçbir şey yapmamak her zaman iyidir...

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aferim evladım aferim aynen böyle devam. TMF'nin işi gücü bu zaten. Apaçilik...

Başka partiden Milletvekili olsaydı hiç sorun olmayacak, dünyanın en iyi motosikletçisi olarak görülecekti.
    splender bunu beğendi.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    milletvekili olmadan öncede sevmezdim, o üzerine diktiği tüy oldu
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı yokon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka partiden Milletvekili olsaydı hiç sorun olmayacak, dünyanın en iyi motosikletçisi olarak görülecekti.
    Kişi herkesi kendi bilirmiş. Partiye değil karakterine ve icraatlarına bakıyorum ben.
    serif abi bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    ısle of man tt çakması

Eurasia of man yapalım truzim olur

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    ahahahaha tanıtıma bak yaa ya bi insan ne kadar cahil olabilir bence onun tanıtımı.adamlara yol kapatmışlar basmışlar keyfe keder,bir allahın kulu dışardan çekmemiş adamlar teker yapıyor havayı çekiyorlar oda türkiye tanıtımı yaa tamam marq marquez den rossiden daha iyisin tamam anladıkkkk en süper motorcu sensin tamammm

fotoğraf ve videolara bakınca sadece ben mi evde kalıyorum bu yasaklarda diye soruyorum

Helim61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX-R 600
    Nerede olursa olsun siyah ile beyazın tartışıldığı yerde ayrışma ötekileşme olur. Kalp kırılır. Bu olayı siyasete taşıyan arkadaşlar yanlış yapıyor.
    scrafea bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Helim61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerede olursa olsun siyah ile beyazın tartışıldığı yerde ayrışma ötekileşme olur. Kalp kırılır. Bu olayı siyasete taşıyan arkadaşlar yanlış yapıyor.

Kim başlattı acaba?
    izzmarit bunu beğendi.

Süt oğlan seni hiç sevmiyorum , BABANIDA

Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mal iyiymiş kafası şimdi geldi
    izzmarit bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)