Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

SuperBike'ta İlk Kez Bir Türk Takımı Yarışacak / Turkish Puccetti Team

Motovento
    REKLAM ALANI
    emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Arndiol kardeşim kusura bakmazsan bir şey sorucam: "İnsanların yapması gereken işleri yapmasını takdir edilecek bir iş olarak görmüyor musun?"
    Bu soruyu sorma sebebim, ben çağımızdaki bir çok sıkıntının "insanların yapması gereken işleri yapmamasından" kaynaklandığını düşünüyorum. Bu yüzden işlerini adam akıllı, hakkıyla yapan ve özellikle de motorcu arkadaşlarımızı sevindirecek işler yapan kişilerin en azından bu forumda tebrik edilmesini beklerim açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Ayrıca hachiko kusura bakma. Senin bu haberi paylaşıp paylaşmadığına baktım ama göremedim. Ben de başlık açtım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan'ı yerden yere vuran arkadaşlar ne oldu, nerelerdesiniz ? Hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Acaba Kenan bariyerler konusuna el atmasaydı , daha kaç
    yıl katil bariyerler diye bağırıp duracaktık ? Çok güzel hareketler bunlar Kenan. Sen doğru bildiğin yolda çalışmalara devam et. Şampiyonalarda başımızın
    tacıydın . M.V. olarak da tacımız olmaya devam ediyorsun.
    Yerden yere vurmaktan kastınız nedir bilemem fakat bende çok eleştiriyordum. Kenan için başımızın tacı demişsiniz. Kenanı nekadar tanıyorsunuz ? Babanızın oğlu mu ? Eleştirmek herzaman gelişimdir. Ülkede bu padişah zihniyeti olduğu için kaybediyoruz. Bizim yanlışımızı siz sizin yanlışınızı biz söyleyerek birbirimizin sınırlarını aşabilir ve kendimizi geliştirebiliriz. Bu ... yedi bu ... yaptı diye uzun uzadıya tartşımanın anlamı yok zaten.

Şu devirde babanızın oğlunu bile baş tacı yapmayın benden size bir tavsiye olsun. Yıllardır büyükler tarafından baştacı yapılanların son durumu ortada..
    Shrieker bunu beğendi.

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Bence İnsanın Kenan'ı tenkit edebilmesi için Ülkeme Kenan'dan daha büyük şampiyonluklar getirmesi gerekir diye düşünürüm . Sadece seninle aynı siyasi görüşe sahip olmadığı için O'nu sevmediğini beyan bile, ne bileyim hadiseyi tasvir etmekte yetersiz kalıyorum. Ki güzelim Türkçemizi iyimtrak kullanabildiğimi
    zannederim . Batu niye kine hakaret diyin sual eylersen, kem söz sabısını elakadar eyler derim. En bi aydınlık günler sizlerin olsun efendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Mahmut Sen'de bize birkaç değil , bir tek kupa getir , Seni de baş tacı eylemezsem namerdim.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ali abi sen de az provokatör değilsin,
    henüz iyi kötü yorum yapılmamışken şunu yazmaya gerek var mı ?

Kenan'ı yerden yere vuran arkadaşlar ne oldu, nerelerdesiniz ? Hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor. Acaba Kenan bariyerler konusuna el atmasaydı , daha kaç
    yıl katil bariyerler diye bağırıp duracaktık ? Çok güzel hareketler bunlar Kenan. Sen doğru bildiğin yolda çalışmalara devam et. Şampiyonalarda başımızın
    takdir edilmesi gereken bir şey var ise takdir edilmesine fırsat verilmiyor.
    çok yakıştıramadım.

(genel olarak yazıyorum)
    ortada iyi bir şey varsa dahi bu şekilde iyi bir tarafı pek kalmıyor,
    bütün hayat mücadeleniz sizin gibi düşünmeyenlere karşı zafer kazanma çabası mıdır ?

kenan sofuoğlunun shoei kaskını bedavaya yakın bir fiyat ile almadım.
    kendisine karşı sevgim bu kadar.
    saygım da ;
    evinin 2. katından havuzuna atlayan, (bacağı kırılmış ya da zarar görmüştü)
    eşinin üstüne yabancı plakalı süper sport bir araba ile meclise giden birisine ne kadar ise o kadar.
    (dünya malı ile sınanmak herkese nasip olmuyor, kendi mecrasında)

zaten beni de pek haksız çıkarmıyor.

sevin, saygı duyun ya da her ne ise,
    yalağuz abartmayın.

küçükler liginin büyüğü olduğu gerçeğini değiştirmek zor,
    ne diyelim kapasitesi o kadarmış.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arndiol kardeşim kusura bakmazsan bir şey sorucam: "İnsanların yapması gereken işleri yapmasını takdir edilecek bir iş olarak görmüyor musun?"
    Bu soruyu sorma sebebim, ben çağımızdaki bir çok sıkıntının "insanların yapması gereken işleri yapmamasından" kaynaklandığını düşünüyorum. Bu yüzden işlerini adam akıllı, hakkıyla yapan ve özellikle de motorcu arkadaşlarımızı sevindirecek işler yapan kişilerin en azından bu forumda tebrik edilmesini beklerim açıkçası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:52 ----------

Ayrıca hachiko kusura bakma. Senin bu haberi paylaşıp paylaşmadığına baktım ama göremedim. Ben de başlık açtım.
    çogunluk yapması gereken işi düzgün yapmadıgı için artık düzgün yapanlara sanki yapmaması gerekiyormuş da yapıyormuş gibi tebrik ediyoruz.

Düzgün yaptığı şeyleri tabi ki takdir ediyorum bu nedenle.

Ben burada "işini yapıyor neyini takdir edeceğiz" tarzı birşey demedim; çabalıyor sağolsun. ancak olumsuz yönleri benim açımdan daha fazla olduğu için belli bir kısmını takdir etsem bile sevmiyorum kendisini.
    emenyasin bunu beğendi.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Bence İnsanın Kenan'ı tenkit edebilmesi için Ülkeme Kenan'dan daha büyük şampiyonluklar getirmesi gerekir diye düşünürüm . Sadece seninle aynı siyasi görüşe sahip olmadığı için O'nu sevmediğini beyan bile, ne bileyim hadiseyi tasvir etmekte yetersiz kalıyorum. Ki güzelim Türkçemizi iyimtrak kullanabildiğimi
    zannederim . Batu niye kine hakaret diyin sual eylersen, kem söz sabısını elakadar eyler derim. En bi aydınlık günler sizlerin olsun efendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Mahmut Sen'de bize birkaç değil , bir tek kupa getir , Seni de baş tacı eylemezsem namerdim.
    Okuduğunu anlayabilmeni isterdim. Bukadar büyük söze gerek yok Yiğitlik lafla olsaydı, dünyayı kurtarabilirdin.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150
    Arndiol sanırım seni anlıyorum. Bir kısım kişiler için de ben benzeri düşünceleri paylaşıyorum.

Eleştirinin öneninden bahsedilmiş, bizler insanız. Yaptığımız işlere yapılan yorumlar sürekli eleştiri olsa, güzel yönleri takdir edilmezse yaptığımız işten soğumamız ve ilgimizi kaybetmemize rahtlıkla sebep olabilir. Buradan hareketle eleştirinin yerinde yapılmasının önemli olduğunu unutmamak, eleştiri kadar küçük bir takdirin de önemli olduğunun farkında olmak lalazım.Sadece eleştirmiş olmak, işi yapan kişiye yahut bağlı olduğu kurum/lara olan öfkemizi tatmin etmek için yapmamak lazım.

Ben bu haberi paylaştığımda(yine hachikodan özür dilerim) çok sevinileceğini düşündüm. Lakin başlığı takip etmeme rağmen pek bir yorum, tebrik göremedim. Hani insan düşünüyor acaba Kenan Sofuoğlunun adı geçmese durum değişir miydi? Mesele geçen isimlerle mi ilgili. Arndiol sana lafım yok çünkü benzeri duyguları başkalarına benim de beslediğimi söyledim. Sana laf etmeye hakkım yok. Ama insan en azından bir "hayırlı olsun" mesajı bekliyor. Ben diyeyim, hayırlı olsun. Başarılarıyla yüzümüz gülümsesin, forumda başarılarına dair konular açabilelim inşallah.
    bursalıali bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Katranı kaynatsan olur mu şeker..
    Cinsine sevdiğim cinsine çeker..

Mesele ne olursa olsun iyiliği kötülüğü önemli deeeeeel. Aynı kadro her zaman hazır....
    Ali abi çok kibar olman da farketmez. Standartları asla değişmez bunların...

Ben öğrendim.. dersimi aldım..

Eşeği saldım çayıra hoplaya karnın doyura...
    chetaq bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan a farklı hislerin var sanırım bu kadar ciddiye aldıgına göre.

biz karışamayız tabi; özgür bir ülke.

Teşekkürler birşeye ihtiyacım yok kardeş.
    Ne kenanla ne ak partiyle ne şunla ne bunla alakam yok kullandığın kelime ''itaat'' sizde bir rahatsızlık olduğuna işarettir.
    Aprilia RS 250 GP Nº1

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık insanlar kibar konuşan insanları da bozmaya çalışıyor; vay arkadaş güruha bak be sanal terörizm resmen.

2 tipe cevap vermeyeceğim bu nedenle.

Alıntı emenyasin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arndiol sanırım seni anlıyorum. Bir kısım kişiler için de ben benzeri düşünceleri paylaşıyorum.

Eleştirinin öneninden bahsedilmiş, bizler insanız. Yaptığımız işlere yapılan yorumlar sürekli eleştiri olsa, güzel yönleri takdir edilmezse yaptığımız işten soğumamız ve ilgimizi kaybetmemize rahtlıkla sebep olabilir. Buradan hareketle eleştirinin yerinde yapılmasının önemli olduğunu unutmamak, eleştiri kadar küçük bir takdirin de önemli olduğunun farkında olmak lalazım.Sadece eleştirmiş olmak, işi yapan kişiye yahut bağlı olduğu kurum/lara olan öfkemizi tatmin etmek için yapmamak lazım.

Ben bu haberi paylaştığımda(yine hachikodan özür dilerim) çok sevinileceğini düşündüm. Lakin başlığı takip etmeme rağmen pek bir yorum, tebrik göremedim. Hani insan düşünüyor acaba Kenan Sofuoğlunun adı geçmese durum değişir miydi? Mesele geçen isimlerle mi ilgili. Arndiol sana lafım yok çünkü benzeri duyguları başkalarına benim de beslediğimi söyledim. Sana laf etmeye hakkım yok. Ama insan en azından bir "hayırlı olsun" mesajı bekliyor. Ben diyeyim, hayırlı olsun. Başarılarıyla yüzümüz gülümsesin, forumda başarılarına dair konular açabilelim inşallah.
    bu konuda haklısın; cogu insan hangi tarafta olursa olsun kabul etmediği bir yönelimi var ise yaptıgı iyi işleri de görmezden geliyor. Ancak iyi şeyleri takdir etmek o kişiyi sevmek anlamına gelmez. Hükümetin hiç mi iyi şeyi yok; tabi ki var. takdir edilir. ancak konu uzadığı zaman odak olan grubun kötü yönleri fazlaysa konuşma sırasında bunlara odaklanmak insan olarak bizim temel güdümüz. Milyon tane iyi şey yapıp bir tane kötü şey yaptığında en kötü sen olursun ama milyon kötü şey yapıp bir tane iyi şey yaptıgında iyi olmazsın. Cünkü negatif durumlar her zaman bizim için dikkat cekici.

Kenan'ın iyi şeyler yapmasını temmenni ediyorum; en azından beni bir konuda utandırdı. Hakan Şükür gibi olmadı.

Ha zamanında Hakan Şükür'ü savunanlar vardı, şimdi onlarda savunmadığını iddia ediyor.

Umarım Kenan da bu yönde devam eder de yaptıgı bu calısmaların yeterli olduğuna karar verip kalan süresi boyunca Hakan Sükür'cülük oynamaz.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf SB250Nİ
    Tebrikler, Güzel gelişmeler, bir yerden başlamak gerekiyordu. Bunlar yapılması gereken normal işler ama bizde olağanüstü olarak addediliyor. O makamlar halka, ülkeye hizmet etmek için var. Ama maalesef bizde çoğunlukla eşi dostu akrabayı ihya etmek için işgal ediliyor.

Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık insanlar kibar konuşan insanları da bozmaya çalışıyor; vay arkadaş güruha bak be sanal terörizm resmen.

2 tipe cevap vermeyeceğim bu nedenle.

bu konuda haklısın; cogu insan hangi tarafta olursa olsun kabul etmediği bir yönelimi var ise yaptıgı iyi işleri de görmezden geliyor. Ancak iyi şeyleri takdir etmek o kişiyi sevmek anlamına gelmez. Hükümetin hiç mi iyi şeyi yok; tabi ki var. takdir edilir. ancak konu uzadığı zaman odak olan grubun kötü yönleri fazlaysa konuşma sırasında bunlara odaklanmak insan olarak bizim temel güdümüz. Milyon tane iyi şey yapıp bir tane kötü şey yaptığında en kötü sen olursun ama milyon kötü şey yapıp bir tane iyi şey yaptıgında iyi olmazsın. Cünkü negatif durumlar her zaman bizim için dikkat cekici.

Kenan'ın iyi şeyler yapmasını temmenni ediyorum; en azından beni bir konuda utandırdı. Hakan Şükür gibi olmadı.

Ha zamanında Hakan Şükür'ü savunanlar vardı, şimdi onlarda savunmadığını iddia ediyor.

Umarım Kenan da bu yönde devam eder de yaptıgı bu calısmaların yeterli olduğuna karar verip kalan süresi boyunca Hakan Sükür'cülük oynamaz.
    "Arabayı park ettikten sonra stop ettim ve kapımı kilitledim. Yemek yemeye gittim. Şu an arabanın içine herhalde cin falan giriyor. Cinler beyaz olduğu için onları göremiyoruz. İçine şu an girdi cin büyük ihtimal, çünkü başka şansımız yok. Araba çalıştı ve öndekine vuruyor şu anda. Hareket ediyor ve vuruyor. Diriliş filmini de çok seyrediyorum, herhalde araç da ondan esinlenerek bu şekilde tuhaf hareketler yapmış. Öndeki direniyor ama benim araba hırsını alamıyor kerata. Ben indim gittim arkadaşlar arabanın içinden, yandaki esnaf koşuyor bakıyor aracın içinde birisi var mı diye. Aracın içindeki sarhoş mu, kafayı mı yedi diye. Bakıyor ki aracın içinde kimse yok. Benim araç oradan kurtularak başka bir araca da vuruyor. Herkes şaşkın tabii ki. Ben yemek yerken polisler beni arıyor 'kaza yaptınız gelin' diye. Ben yemek yiyorum nasıl kaza yaparım diye kendi kendime sordum"
    can't be worried about that shit. life goes on man.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Takımın sahibi kim, sahibi nereli, takımın kurumsal resmi menşei neresi?

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Dün akşam evde,tarih öğretmeni olan çocuğum Japonya'da en az lise mezunu olanların seçimlerde oy kullanabildiğini söylüyordu.
    Çocuğunuz sallamış, öyle bir şey yok, hiç de olmadı şimdiye kadar.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Aslında doğru olabilir, çünkü orada nüfusun tamamı liseyi bitiriyor olabilir.
    drtayfun bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında doğru olabilir, çünkü orada nüfusun tamamı liseyi bitiriyor olabilir.
    Olabilir elbette ama olmayabilir de. Kim bilir...
    bursalıali bunu beğendi.
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olabilir elbette ama olmayabilir de. Kim bilir...
    can't be worried about that shit. life goes on man.

tarikcapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    Umarım başarılı olurlar.. ve devamı gelir.. Bu biat kültürüne mahkum gürühla uğraşmayın.. Neden mi ?

"Alma camla taharet yırttırırsın, etme cahille muhabbet fıttırırsın"
    Yalnız ama Kafası Rahat Adam...

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Pardon ama o bariyerler nerden nereye yapıldı acaba?göstermelik belli noktalara ve yolun sadece sol şeridi tarafına!Yolun diğer tarafına gidersen şansına küs mü?? ki o bahsettiğin fikir babası kenan mı?? Kenanın mı aklına gelmiş?? Tam bir akçomar kafası... Kenan'nın sporculuğuna başarılarına gelecek olursak o senin bahsettiğin olduğu yer de top gibi sekerek kazandığı şampiyonlukları mı diyorsun?? Senin o şampiyonun istanbul park pistinde döndüğü en iyi tur zamanını 250cc ile çocuk yaştaki bebelerin ilk 10 kişi 2-3 saniye daha hızlı döndüklerini biliyormuydun??
    Bir basın toplantısın da muhabirlerden biri bunu dile getirdi de kudurmuştu.Sinirden moto gp pilotlarına meydan okuyorum gelsin isteyen çıkalım piste falan dedi,inşallah adamlar duymamıştır.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı drejj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon ama o bariyerler nerden nereye yapıldı acaba?göstermelik belli noktalara ve yolun sadece sol şeridi tarafına!Yolun diğer tarafına gidersen şansına küs mü?? ki o bahsettiğin fikir babası kenan mı?? Kenanın mı aklına gelmiş?? Tam bir akçomar kafası... Kenan'nın sporculuğuna başarılarına gelecek olursak o senin bahsettiğin olduğu yer de top gibi sekerek kazandığı şampiyonlukları mı diyorsun?? Senin o şampiyonun istanbul park pistinde döndüğü en iyi tur zamanını 250cc ile çocuk yaştaki bebelerin ilk 10 kişi 2-3 saniye daha hızlı döndüklerini biliyormuydun??
    Bir basın toplantısın da muhabirlerden biri bunu dile getirdi de kudurmuştu.Sinirden moto gp pilotlarına meydan okuyorum gelsin isteyen çıkalım piste falan dedi,inşallah adamlar duymamıştır.
    Hazımsızlık kötü oluyor. İnsanın gözünü kör etmek gibi yan etkileri var...

Başka bir uluslararası çocuk, yada büyük yada, dede yada , salak liginde yarışan ve bir iki kez ödül almış bir motorcu ismi söyle senden özür dilerim....yoksa git maden suyu iç hazımsızlığa iyi gelir
    06Serhat ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)