Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motokros Şampiyonası Gönen’de Yapılacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye Motokros Şampiyonası 1. Ayak yarışı Balıkesir'in Gönen ilçesinde yapılacak.

Motor sporlarının en gözde etkinliklerinden olan Türkiye Motokros Şampiyonası Balıkesir ilinin Gönen ilçesinde 31 Mart-01 Nisan tarihlerinde düzenlenecek. Yarışlar Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Motokros Parkuru’nda yapılacak. Avrupa Motosiklet Kulübü’nün organize edeceği şampiyonada Türkiye’nin en iyi yarışçıları start demirine sıralanacak.

Yarışlar, 31 Mart Cumartesi günü teknik kontrollerin ardından antrenman ve sıralama antrenmanıyla start alacak. 01 Nisan Pazar günü ise yarışçılar iki etap için start demirine sıralanacak.

GÖNEN YARIŞ PROGRAMI İçin Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Avrupa motosiklet kulübü de Şakir Şenkalaycı nın kulübü . Mx yarışları son yıllarda çok güzel geçiyor . Yeni yetenekler oldukça iyi yarışıyor , motorlarda 20 30 yıl önceki gibi değil , daha hafif ve süspansiyonları daha iyi . Haftasonu için değişiklik ve heyecan arayanlara izlemelerini tavsiye ederim . TMF yarış takvimi diye arama yapıp tüm motosiklet yarış bilgilerine ulaşabilirsiniz

Slayer5810 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suan Motosikletim Yok :(
    Ben Balıkesir Erdekliyim Gitmedim Sacma Geldi Kucucuk Cocuklari Koymuslar 2013 Dogum Cocuk Vardi Sitesinde

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Nedense bu tür yarışları ya yarışın olduğu gün ya da yarış bittikten aylar sonra öğreniyorum.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Slayer5810 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Balıkesir Erdekliyim Gitmedim Sacma Geldi Kucucuk Cocuklari Koymuslar 2013 Dogum Cocuk Vardi Sitesinde
    Zaten tüm Dünya'da böyle.Millet motosiklet sürmeye 3-4 yaşında arazide zıplayarak başlıyor.

Alıntı Slayer5810 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece küçük çocukların yarıştığı bölüme bakıp tüm yarışları buna göremi değerlendirdiniz . dünyada üç beş yaşında mx yapan ne çocuklar var yetişmek mümkün değil. herkes sevmek zorunda değil tabi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)