Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dünya Motokros Şampiyonası Heyecanı Eylül'de Afyon'da Yaşanacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Afyonkarahisar’da 1-2 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek Dünya Motokros Şampiyonası’nın basın toplantısı Çırağan Palas Kempinski’de düzenlendi. Toplantıya Afyon Valisi Mustafa Tutulmaz, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, FIM Avrupa Başkanı Wolfgang SRB, Youth Stream Asbaşkanı Luigi Zompetti, Motor Sporları Federasyonu Başkanı Bekir Yunus Uçar ve milli motosikletçisi Kenan Sofuoğlu ile birçok motor sporcusu katıldı.

Onur ve gurur duydukları bir günde olduklarını söyleyen Bekir Yunus Uçar, “Bu organizasyon için Cumhurbaşkanımız ve Başbakanımız ile Orman Bakanımıza sonsuz teşekkürlerimi arz ederim. Mütevazi bir federasyonuz. Federasyonumuz, Türkiye’de motor kullanımını daha fazla gence ulaştırmaya çalışıyor. Daha iyi olacağımız günlere yürüyoruz. Afyon’daki organizasyon sportif olarak ülkemize motor sporları olarak katkı sağlayacak. Bizim için önemli olan ülkemizin menfaati. Yarışlar 67 canlı yayınla 180 ülkeye ulaşacak. Bizim için en önemlisi ülke menfaati. 1 milyar insanın televizyondan izlediği, 2 milyar insanın internetten takip ettiği organizasyonu yapacağımızın mutluluğu içerisindeyiz. İşin içinde çok hizmet ve emek var. Valimiz ve belediye başkanımız çok yardım etti. Açtığımız sportif pencere ile ülkemize ve Afyona vizyon kazandıracağız. Şampiyonanın 18. ayağı Afyon’da yapılacak. Umut ediyorum ki dünya şampiyonu Afyon’da belli olacak. Güzel bir organizasyon olmasını diliyorum” diye konuştu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

" Türkiye’de motor kullanımını daha fazla gence ulaştırmaya çalışıyor. Daha iyi olacağımız günlere yürüyoruz."
    Bu cümle çok hoşuma gitti inşallah böyle olur.

Birkan07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf R-125 / Honda Today 50 / Ninja 250r / Xmax 250
    Ooo gidilir buna umarım ağustosta tekrar günceme gelirde unutup kaçıemayız.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Saha benim çok hoşuma gitti..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    sadece pazar günü için junior bilet 140 euro
    sadece pazar günü için vip bilet 280 euro

bütün haftasonu için junior bilet 200 euro
    bütün haftasonu için vip bilet 400 euro

çadırda kurmalı bilet 1 organizaston için 150 euro

organizasyon şekline çok hakim değilim. detayları burada bulabilirsiniz. https://turkey.motocross-viptickets....-of-turkey/en/

9 günlük kurban bayramından sonra ki hafta sonuna geliyor. keşke kurban bayramı tatiline denk getirebilseydiler. izleyici sayısı kat ve kat artardı diye düşünüyorum.

federasyonun da, bilet fiyatlarını biraz sübvanzse etmesi gerekir diye düşünüyorum...

saygılar

çok paraymış yav

CrazyBullet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda RCV213, Yamaha YZR500
    Konaklama dahil yaklasik 1000 TL'yi kaç kişi karşılayabilir. MR=MC noktası vardır ekonomide, fiyatlar ona göre hesaplanır, burada bu nokta biraz geçilmiş gibi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)