Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu Kaza Geçirdi: Vücudunda Kırıklar Var !

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.M - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Umarım en kısa sürede sağlığına kavuşur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Geçmiş olsun Kenan
    Yetivesin gari bırak bu işleri gençlere.
    Lazımsın ailene.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dünkü düşüşü, bugünkü kazası değil. Canlı yayını seyrediyordum ben. Kameralar tam kaza anını yakalayamadılar. Düştükten 1-2 sn sonrasını gösterebildiler ancak, hatta motor sürüklenmiyordu, durmuştu artık. Kenan yerden kalkamadı ve acı içinde olduğu belliydi malesef
    Haber sitelerinde böyle koymuşlardı.Umarım tez iyileşir Allah acil şifalar versin..
    Shrieker bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kenan çok çalışan, boncuk boncuk alın teri döken, işini harika yapan biri. Aynı zamanda Cumhuriyet Devriminin yarım kalması sonucunda eğitimde ortaya çıkan fırsat eşitsizliğinden feci şekilde olumsuz etkilenip yanlış yönlendirilen kitleden. Aynı imkansızlıklara maruz kalsak üç aşağı beş yukarı kendisiyle aynı düşünüyor olacaktık. Görüşleri imkansızlık sonucudur, kötü niyet değil. Ben böyle bakıyorum olaya (belki de iyimserim bilemiyorum).

Ne olursa olsun kendisine acil şifalar diliyorum. Şampiyonluk artık zor olsa da kanıtlayacak hiçbir şeyi yok, 5 şampiyonluğu var ve kötü bir sakatlıktan döndükten sonra bu sezonki bütün yarışlarını kazandı (Almanya hariç, onda da kırmızı bayrak çekildiğinde birinciydi).

Türkiye'den bu dalda böyle bir sporcu çıkmadı.
    Alonedark93, MSMorkan ve retox70 bunu beğendiler.

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlamadığım nokta sporcu ve sanatçı diyebileceğimiz çevredeki insanlar istiyorsunuz ki fikir sahibi olmasın, düşünceleri olmasın, sürekli orta noktaya yönlensin veya en azından bunu böyle yansıtsın.

Yahu arkadaş, size ne ?

Bura için veya sadece Kenan Sofuoğlu için söylemiyorum. Hayatımda o kadar çok karşılaşıyorum ki. Bir şarkı dinliyorum mesela, yanımdaki diyor ki “Sen bu adamı nasıl dinlersin?? O bilmem neci” E tamam da bana ne arkadaşım. Müziği gerçekten kaliteli ise düşmanım yapsa dinlerim. Bu konuda da kıvırmam.

Kişilere değil, ortaya koydukları ürüne bakacaksınız. Bizim milletin genel hastalıklarından olan eleştirmeye gelince un eler gibi dikkat edip, “Sen yap bir de bakalım” dendiğinde kemkümcülük oynamaktan farkı kalmıyor öbür türlü.
    essegesse ve MSMorkan bunu beğendiler.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    2 Tekerlek Şeytan icadi dediydi dedem.
    velizrsln bunu beğendi.

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Tanımıyorum tabi kendisini ve özellikle Kenan için yazmıyorum ama konudaki cevapları okuyunca düşündüklerimi yazmak istedim.
    Sanatcı, sporcu veya her ne ise. Şimdi bu arkadaşların yanlışları yazılmayacakmı?
    İlla sadece yaptıkları işmi yazılacak? Neden bu lüks? Adamın/kadının karakteri bozuksa hiçmi söylenmeyecek? Neden söylenmesinki?
    Söylendiğinde de hemen "meyve veren ağaç taşlanır" mı denecek? Adam yanlışsa yanlıştır, o kadar. Konuşulur geçilir.
    Bunu söyleyen illa podyuma, piste veya konseremi çıkarılacak ve eleştirilen kişinin yaptığı işini yapmayamı zorlanacak?
    Eleştirilen konu kişinin başarılı olduğu nokta değilki, kişinin karakteri veya başka bir şeyi.

Ha sonunda zaten başarılı olduğu taraf baskın gelir ve konu kapatılıp geçilir. Ama hiçbirşeyi tabu haline getirmeden herşey konuşulabilmeli.

Kral çıplaksa çıplaktır ama ülkeyi iyi yönetir. Ülkeyi iyi yönetiyor diye, çıplak diyemeyecekmiyiz?
    Evrim Ergin ve Shrieker bunu beğendiler.

Motosikleti
    R25
    Alıntı izmir3535 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 Tekerlek Şeytan icadi dediydi dedem.
    Patladı gitti..
    velizrsln bunu beğendi.

çok kötü ya şimdi motor hayatı bittimi acaba

shruikan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu

şom ağızlı
    zekeriyaimam ve Shrieker bunu beğendiler.

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Yanlış hatırlamıyor isem Kenan Sofuoğlu geçen yıl da Fransa da yarış dışı kalmıştı. Bir uğursuzluk var o pistte. En kısa sürede Hem kenan a hem de toprak a acil şifalar diliyorum.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İnsan ne de olsa. Geçmiş olsun demek lazım. Acaba dünyaca ünlü sanatçımız Fazıl Say yurtdışında bir konser sırasında düşüp beyin kanaması geçirse, padişahımız 1.Mahvettin yine ambulans uçak gönderir miydi?
    Shrieker, The Dude, killingroad ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acil şifalar. Çok üzüldüm.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Az önce haberlerde doktorlarının açıklamasını gösterdiler. Doktorları geçirdiği kazaya oranla görece şanslı olduğunu söylemişler. Ameliyatsız iyileşeceğini ve 3. haftanın sonunda oturur pozisyona geleceğini umduklarını eklediler. Açıklamalardan Kenan'ın bu sezon dönmesinin zor olduğunu kestirdim. Ha, bir de iyileştikten sonra normal yaşmını veya sporculuk kariyerini etkilemeyecek bir kırık bu dediler.

Tekrar geçmiş olsun.

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Allah yardımcısı olsun, inşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun ALLAH şifa versin

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı TUTITO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tanımıyorum tabi kendisini ve özellikle Kenan için yazmıyorum ama konudaki cevapları okuyunca düşündüklerimi yazmak istedim.
    Sanatcı, sporcu veya her ne ise. Şimdi bu arkadaşların yanlışları yazılmayacakmı?
    İlla sadece yaptıkları işmi yazılacak? Neden bu lüks? Adamın/kadının karakteri bozuksa hiçmi söylenmeyecek? Neden söylenmesinki?
    Söylendiğinde de hemen "meyve veren ağaç taşlanır" mı denecek? Adam yanlışsa yanlıştır, o kadar. Konuşulur geçilir.
    Bunu söyleyen illa podyuma, piste veya konseremi çıkarılacak ve eleştirilen kişinin yaptığı işini yapmayamı zorlanacak?
    Eleştirilen konu kişinin başarılı olduğu nokta değilki, kişinin karakteri veya başka bir şeyi.

Ha sonunda zaten başarılı olduğu taraf baskın gelir ve konu kapatılıp geçilir. Ama hiçbirşeyi tabu haline getirmeden herşey konuşulabilmeli.

Kral çıplaksa çıplaktır ama ülkeyi iyi yönetir. Ülkeyi iyi yönetiyor diye, çıplak diyemeyecekmiyiz?
    Bu bahsettiğiniz noktada da şu soru akla gelir o zaman; “Bu adam bizim gururumuz”dan, “MotoGP de yarışsaydı da görseydik”e döndü iş fikirleri uyuşmayan kişilerce.

Anlatmak istediğim tam olarak buydu aslında. Bir şarkı dinler ve sever biri mesela. Sonra öğrenir ki şarkıcı bir siyasi grubu temsil noktasında neredeyse. Der ki “Vay bilmem ne çocuğu, şarkıda şuralarda da onu ima etmiş demek ki”

Futbolcular keza aynı kadere mahkum bizim ülkemizde.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    sanırım elvis binayı terk etti.
    nihayetinde reisin dediği gibi "bu aileden kimse kaldı mı ?" sorusunun cevabı,
    artık kalmadı olabilir.
    muhtemelen malülen emekliliğe sevk olacak.
    tanertc bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    E artık jubile zamanı geldi. 3 hafta sonra yarışacağını da pek sanmıyorum, kalçada belde kırık ciddi bir durum, sezonu kapattı bence.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bir motorcu olarak bizim açımızdan hayatın acı gerçekleri vardır, bu adam onları ne kadar dile getirdi ve motosiklet camiasına katkıları neler oldu?

bunu düşündüm bir an ve sonra konuya cevap yazmak içimden gelmedi.

bazı insanlar vardır yokluğu ağır gelir ve uzun süre unutulmazlar ve bazı insanlar vardır arkasından fazla üzülmeyiz ve akıllara fazla gelmezler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)