Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu: Bana "Sen git döner yap" dediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 6 parağrafın (iki cümlesi hariç) tamamında bu spora nereden başladığını neler başardığını ve genç nesillere nasıl yardımcı olacağını anlatıyor tam 6 parağraf 16 satır . Adam milletimizin adını yüceltmiş dünyanın birçok yerinde bayrağımızı göndere çektirmiş bu güne kadar bu millet içinden çıkıpta kimsenin yapamadığını yapmış . Minnet ve şükranlarımızı sunacağımız yerde bilumum kominist ateist eski tüfek solcu, hasedinden kininden nefretinden,utanmadan sıkılmadan çemkiriyor. 6 parağraf 16 satır yazı dan siz mağdur edebiyatınımı anladınız . Tüküreyim sizin anlayışınıza . Ha adam muhafazakar olmasaydıda sizin gibi kominist olsaydı isterse dünya yedincisi olsun her sene yere göğe sığdıramazdınız değilmi . UTANIN UTANIN BU ADAM MİLLİ GURURUMUZDUR. Bari milli meselede 'izim' lerinizi bir kenara bırakın.
    (Ha bu arada kardeşim milli sporcudur . Kardeşim milli takımla yurt dışına maça giderken çok defa masraflarını ben karşıladım. Bunlar hep bu hükümetten önceki devirlerde yaşandı .)
    Katiliyorum. Haklisin. Aynisini Fazil Say icin de soyleyebiliyorsan hic sorun yok.
    doghouse bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gorefest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09 Tracer
    Kenanı sevmeyenler dahil, yeteneğine, çektiği zorluklara ve geldiği noktaya kimsenin laf edeceğini sanmıyorum edilmemeli de bu gerçekler,

Siyaset kısmına girmemeye çalışarak olumlu, olumsuz özelliklerini objektif olarak yazalım;

-Milli sporcumuzdur, Türk bayrağınu dalgalandırıp marşımızı söyeterek bizi gururlandırır
    -öğrencileri haricinde akyazı pistine girebilen yok, gelecek nesiller için umutluyuz yinede
    -federasyona senelik maliyeti 1 milyon Avro,
    -gazetelerde haber olabiliyorsa maalesef başarılarından ötürü değil yandaş tarafa yakınlığındandır ki utanılması gereken durumdur, diğer spor branşlarındaki başarılar için de geçerlidir ve kimsenin haberi olmaz,
    -hala aynı klasmanda yarışıp kazanması küçümsenecek bir olay değil, üst kategorilerde yarışacak yeteneği de var fakat ekonomisi göçmüş bir ülkede bu yatırım zordur fakat bütçe olarak sbk ile spp arasında çok uçurum varmıdır bilemiyoruz, fakat kendisinin de söylediği gibi üst sıralarda yer alması en az 3-4 yılını alacaktır, 1. olmadıkça da kimsenin umrunda olmayacaktır (kişisel görüşüm çok mantıklı hareket, bu konudaki düsürtlüğüne de saygı duyarım, altın yumurtlayan tavuk kesilmez),
    -geçen sene yapımı bitecek olan cumayeri pistinin durumu belirsiz, kendi cebinden veriyor gibi reklam olması can sıkıcı fakat yinede bu spor adına olumlu bişeydir, şu anda yandaşlık yapmasa o pist onay alırmıydı düşünmek lazım?

Neden seviliyor yada nefret ediliyor,

- İnancını aşırı derecede ifşa ederek, inançlı yada inançsız çoğu kimsenin tepkisini çekiyor,
    - toplumu 2ye bölmüş karakter ve karakterler yüzünden maalesef, siyaseti spora alet ediyor,

Aklıma gelenler bunlar.
    Metehan07-70 bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    simit satsın ....

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v

doghouse bunu beğendi.

Bu zihniyetin en büyük silahı demogajidir.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    '' Özetle milli sporcu dediğin politikaya bulaşmaz.Bulaşırsa bir tarafın nefretini kazanır.'' diyorsun, diyorsunuz, diyorlar..

Anladığım şu forumda kimse milli sporcu olamaz o zaman.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Alonedark93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    '' Özetle milli sporcu dediğin politikaya bulaşmaz.Bulaşırsa bir tarafın nefretini kazanır.'' diyorsun, diyorsunuz, diyorlar..

olur ya niye olmasin? zafer kazandiktan sonra yuvarlak cumleler kuracaksin, kimseyi aleni sekilde övmeyeceksin, birlestirici mesajlar vereceksin. bu kadar basit.

bu politika olayini en iyi ingilizler yapiyor. savas alaninda kaybedip masada kazaniyorlar. politika budur.

siz hicbir ingilizin bizi mağdur ettiler diye sızlandığını duydunuz mu? ben duymadim. almanlar ile savasa girdiler, bugun hala almanlari masada çatır çatır eziyorlar. masada bitiriyor adamlar işlerini.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Milli sporcu politikaya bulaşırsa ahanda işte böyle bir anda itici duruma düşer...
    Kendi bilir.. Bizim için sıkıntı yok... 100 kez dünya şampiuonu olsan ne yazar...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milli sporcu politikaya bulaşırsa ahanda işte böyle bir anda itici duruma düşer...
    Kendi bilir.. Bizim için sıkıntı yok... 100 kez dünya şampiuonu olsan ne yazar...
    Ama seninle aynı düşüncede olsa sesin çıkmazdı.?

He bu arada Kenan'la aynı düşüncede değilim. Sadece düşüncesine saygım var, ben bunu becerebiliyorum.
    Ya siz??

Burda her kafadan ses çıkar, herkes marjinal, herkes elit, herkes saygılı, herkes lahmacunu çatal bıçakla yiyor zaten.
    bursalıali bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

He bu arada Kenan'la aynı düşüncede değilim. Sadece düşüncesine saygım var, ben bunu becerebiliyorum.
    Ya siz??

Burda her kafadan ses çıkar, herkes marjinal, herkes elit, herkes saygılı, herkes lahmacunu çatal bıçakla yiyor zaten.
    elitlikle ne alakasi var?

Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Ya siz??

Kenan gezici olsaydı siz bu kadar severmiydiniz ?...
    Diyelim memet ali alabora süpersportta şampiyon oldu... Misal..
    Sizin tepkiniz ne olurdu ? . Meraklandım şimdi ...

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan gezici olsaydı siz bu kadar severmiydiniz ?...
    Diyelim memet ali alabora süpersportta şampiyon oldu... Misal..
    Sizin tepkiniz ne olurdu ? . Meraklandım şimdi ...
    Ben hala Alaborayı severim. Çocukluğumuzun memolisidir o hep. Kaçmıç gitmiş, mesele ağaç değil denmiş banane. Onun problemi.
    Önünüze gelen her insana siyasi bir obje olarak baktığınız sürece bu problem bitmez.

Çok uzağa gitme. Googla geziye giden ünlüler yaz, gidenleri destekleyenleri gör. Ne yani onlara düşmanmı olalalım? Çomarmı diyelim? Çapulcumu diyelim?

Ben demem abi, benim karakterimde var. Herkeze saygım var.
    O yüzden su forumda Kenan'ı taşlayanları anlam veremiyorum.
    En çok zoruma giden de karısını ailesini motora ikna edemeyip, hayatında kaza yapmamış, acıyı tatmamış, pisti tatmamış insanların yargısız infazı. Bu tayfaya çok gülüyorum çok.

Kısmet olursa önümüzdeki aylarda aracı bi arkadaşla tanışmaya gidicem Kenan'ı.

Motorunun önüne başbakan resmi astığı için değil onu gerçekten tanımak istediğim için.

Selametle.
    alp_tunay ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    SD 1290R
    Genel itibariyle sadece işimize gelince doğruları haykırdığımız bir gerçek. Mesela arkadaş çok güzel yazmış:

Adam milletimizin adını yüceltmiş dünyanın birçok yerinde bayrağımızı göndere çektirmiş bu güne kadar bu millet içinden çıkıpta kimsenin yapamadığını yapmış . Minnet ve şükranlarımızı sunacağımız yerde bilumum kominist ateist eski tüfek solcu, hasedinden kininden nefretinden,utanmadan sıkılmadan çemkiriyor. 6 parağraf 16 satır yazı dan siz mağdur edebiyatınımı anladınız . Tüküreyim sizin anlayışınıza . Ha adam muhafazakar olmasaydıda sizin gibi kominist olsaydı isterse dünya yedincisi olsun her sene yere göğe sığdıramazdınız değilmi . UTANIN UTANIN BU ADAM MİLLİ GURURUMUZDUR. Bari milli meselede 'izim' lerinizi bir kenara bırakın.
    Bence genel olarak haklı. Onun için aşağıdaki cevabı yazdım.

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katiliyorum. Haklisin. Aynisini Fazil Say icin de soyleyebiliyorsan hic sorun yok.
    Sonrasinda derin bir sessizlik kapladı ortamı çıt yok. Gık yok.
    araltı bunu beğendi.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fazıl iyi çalıyo da çok homurduyo ya...
    hasmet bunu beğendi.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genel itibariyle sadece işimize gelince doğruları haykırdığımız bir gerçek. Mesela arkadaş çok güzel yazmış:

Bence genel olarak haklı. Onun için aşağıdaki cevabı yazdım.

Sonrasinda derin bir sessizlik kapladı ortamı çıt yok. Gık yok.

Dünya görüşümüz farklı olsa bile bayrağımı göndere çektiren vatanını seven değer veren herkesi desteklerim . Bu güne kadar bu millet milli sporcusuna asla siyasi söylemde bulunmadı hep destekledi . Ne zamanki iktidara milletin kendisi geldi her yönden başarılar da peşinden geldi . Ama kendini milletin efendisi sananlar ne milletin iktidarını nede o iktidarın yetiştirdiği başarılı sporcuları kabullenemediler hasetlendiler. Her kelimede kursaklarındaki kini nefreti kustular orta yere. Benim itirazım bunadır. Tabii öz vatanı amerikaya satanların yanında bu cürüm sayılmaz. Değil mi hasmet bey.
    muhabbeti demleyelim...

Motosikleti
    SD 1290R
    Dünya görüşümüz farklı olsa bile bayrağımı göndere çektiren vatanını seven değer veren herkesi desteklerim . Bu güne kadar bu millet milli sporcusuna asla siyasi söylemde bulunmadı hep destekledi . Ne zamanki iktidara milletin kendisi geldi her yönden başarılar da peşinden geldi . Ama kendini milletin efendisi sananlar ne milletin iktidarını nede o iktidarın yetiştirdiği başarılı sporcuları kabullenemediler hasetlendiler. Her kelimede kursaklarındaki kini nefreti kustular orta yere. Benim itirazım bunadır. Tabii öz vatanı amerikaya satanların yanında bu cürüm sayılmaz. Değil mi hasmet bey.
    Fazil Say'i da ulkesini yurt disinda temsil eden dunyaca unlu degerli bir Turk sanatcimiz olarak kabullenebiliyor ve destekleyebiliyor musun? Gereksiz gurultu yapip aklinca laf sokmussun ama bu konuda yine gikin cikmamis... Yemiyor degil mi? Iste bu yuzden samimi degilsin, utanmadan baskalarini sucladigin seyin aynisini kendin yapmaya meyillisin. Isine geldigi zaman mangalda kul birakmiyorsun, masallah dogrulari patir patir dokuyorsun onumuze, ama isine gelmedigi zaman uc maymunu oynuyorsun.

Kimse iki yuzluleri sevmez, ve guvenmez. Bu tip karaktersizliklerin sonu, degerli devlet buyuklerimizden birinin dedigi gibi "Allah Kur'anda akrabayi koruyup kollamayi emrediyor" deyip Allah'in kelamini uc-bes kurusa satmaya kadar gider... Insanlar dindar olmayabilir, ama en azindan karakter beklemekte haklilar.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ne zamanki iktidara milletin kendisi geldi her yönden başarılar da peşinden geldi .
    Şaka mı bu?
    Türk sporunun sporcusunun hali içler acısı yahu..
    Milli kayakçısını öldürüp olayı örtbas eden bir ülkede yaşıyoruz, ne başarılarının gelmesi.

Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şaka mı bu?
    Türk sporunun sporcusunun hali içler acısı yahu..
    Milli kayakçısını öldürüp olayı örtbas eden bir ülkede yaşıyoruz, ne başarılarının gelmesi.
    Ama mantık kullanarak gözlemden sonuca ulaşılır mı hiç? Ulaşmak istediğiniz sonuca uygun gözlem bulup geri kalan herşeyi geçersiz saymanız lazım. Nerede benim at gözlüklerim?

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    D Bu güne kadar bu millet milli sporcusuna asla siyasi söylemde bulunmadı hep destekledi .
    Millet siyasi söylemde bulunmadıysa ......
    Eeee ne halt etmeye motorunun önüne bayrağını asıp pistte dolaşıyor o zaman sofuoğllu ??
    Ne zamanki iktidara milletin kendisi geldi her yönden başarılar da peşinden geldi .
    Buna kendin inandığın gibi başkalarıı da inandırmaya çalışıyorsunuz...
    Ver mehteri ver mehteri...

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Türk insanı mütevazi insanı sever.ne zorluklarla oraya geldiğini defalarca anlatıp milletin gözünde antipatik duruma geldi.Şahsen tv de görsem kanal değiştiriyorum.Hakikaten baydı artık!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)