Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Sofuoğlu: Bana "Sen git döner yap" dediler

Motovento
    REKLAM ALANI
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam 6 parağrafın (iki cümlesi hariç) tamamında bu spora nereden başladığını neler başardığını ve genç nesillere nasıl yardımcı olacağını anlatıyor tam 6 parağraf 16 satır . Adam milletimizin adını yüceltmiş dünyanın birçok yerinde bayrağımızı göndere çektirmiş bu güne kadar bu millet içinden çıkıpta kimsenin yapamadığını yapmış . Minnet ve şükranlarımızı sunacağımız yerde bilumum kominist ateist eski tüfek solcu, hasedinden kininden nefretinden,utanmadan sıkılmadan çemkiriyor. 6 parağraf 16 satır yazı dan siz mağdur edebiyatınımı anladınız . Tüküreyim sizin anlayışınıza . Ha adam muhafazakar olmasaydıda sizin gibi kominist olsaydı isterse dünya yedincisi olsun her sene yere göğe sığdıramazdınız değilmi . UTANIN UTANIN BU ADAM MİLLİ GURURUMUZDUR. Bari milli meselede 'izim' lerinizi bir kenara bırakın.
    (Ha bu arada kardeşim milli sporcudur . Kardeşim milli takımla yurt dışına maça giderken çok defa masraflarını ben karşıladım. Bunlar hep bu hükümetten önceki devirlerde yaşandı .)
    sheriff87 ve bursalıali bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 6 parağrafın (iki cümlesi hariç) tamamında bu spora nereden başladığını neler başardığını ve genç nesillere nasıl yardımcı olacağını anlatıyor tam 6 parağraf 16 satır . Adam milletimizin adını yüceltmiş dünyanın birçok yerinde bayrağımızı göndere çektirmiş bu güne kadar bu millet içinden çıkıpta kimsenin yapamadığını yapmış . Minnet ve şükranlarımızı sunacağımız yerde bilumum kominist ateist eski tüfek solcu, hasedinden kininden nefretinden,utanmadan sıkılmadan çemkiriyor. 6 parağraf 16 satır yazı dan siz mağdur edebiyatınımı anladınız . Tüküreyim sizin anlayışınıza . Ha adam muhafazakar olmasaydıda sizin gibi kominist olsaydı isterse dünya yedincisi olsun her sene yere göğe sığdıramazdınız değilmi . UTANIN UTANIN BU ADAM MİLLİ GURURUMUZDUR. Bari milli meselede 'izim' lerinizi bir kenara bırakın.
    (Ha bu arada kardeşim milli sporcudur . Kardeşim milli takımla yurt dışına maça giderken çok defa masraflarını ben karşıladım. Bunlar hep bu hükümetten önceki devirlerde yaşandı .)
    kominis ateis eski tufek solcu ne lan ahahahaha. ilahi kardesim. eski tufek solcu ha, muhahaha.

"fetöcü"yü eklemeyi unutmussun panpa.

bir de "afyonlu katolik gay taşfırın ustaları" var ki cok gizli bir orgut. illuminati gibi bir sey.
    zekeriyaimam ve kurubuz bunu beğendiler.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    bugün de atayiz,komüniss ve hazımsız olduğumuzu duyduğumuza göre yastığa kafamı rahat koyabilirim.
    konunun öznesi olan kişinin ise olaylardan mağduriyet devşirmesi hiç şaşmıyor.tıpkı ağababaları gibi.sadece tiksinti besliyorum size

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Doğru demişler keşke dönerci kalaydı..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu mu ulan milli sporcu?Milli sporcu oraya Türk bayrağı koyar.Bu olsa olsa Tayyipi sporcu olur.Bu arada hakaretlerin arasına "Yahudi dölü",Töröristler","Çapulcu geziciler","Kripto fetocular" falan eklersen daha etkili olur.

Ha bu arada zamanında şu arkadaşta sizin yere göğe sığdıramadığınız sözde milli sporcumuzdu.Şimdi adamı gördüğünüz yerde kesecek duruma geldiniz.Haa pardon kandırılmıştınız doğru.kusura bakma benim hatam biz goministlerin kafası basmıyor bazen.

Özetle milli sporcu dediğin politikaya bulaşmaz.Bulaşırsa bir tarafın nefretini kazanır.
    cece89, Metehan07-70 ve tanertc bunu beğendiler.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Avruba bizi gıskaniyor
    cece89 bunu beğendi.

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Gerçekten sevmedim sevemiyorum.
    Sanatçının ve sporcunun güçlünün yanında "iktidarın yanında" olması tabii ki çok mantıklı fakat bu adamda ne vizyonu ne misyonu ne de örnek olma fikrine kesinlikle katılamıyorum.

Bu adam sokakta gördüğün kasksız apaçinin pist bulabilmiş versiyonudur.
    Bu adam milli gurur falan değil, Motogp de yarışıyor olsaydı evet belki gurur olurdu.

Çok gözümüzde büyütmemek gerek, o yüzden dönerci de olabilir fayda oranı değişmeyecektir.

Bence olay şu; Dünya "ırk" meselesini aştı. Artık kimse Türk, Alman, İspanyol olmaktan gurur duyup dile getirmiyor. Bizse çok getiriyoruz ve getiriş şeklimiz "Türk>diğer tüm ırklar" olduğu için insanlar surat ekşitiyor.
    Mesela tarih öncesinden kalmış başka bir olay da bakir-bakirelik. Dünya aştı, kimse takılmıyor bu meselelere. Biz ise hala "sevişenle evlenmem ama evlenmeden sevişirim".

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    Şu foruma birde 'beğenmedim' butonu gelse. Motor sporları olmayan bir ülkeye adam başarı kazandırıyor, kendi insanımız burun kıvırıyor...

Vura vura bitirdiniz adamı Adam ülkenin en büyük motorsiklet foruma girip hakkımda ne düşünüyorlar diye girse "Ben bunların motoruna mı kast ettim" der
    sheriff87 ve bursalıali bunu beğendiler.

gurkanerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT 07
    Pekte haksız değillermiş aslında.

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    'fetöööüüüü benden çok para istedi!'

saka mizah bir yana milletin burada elestirilerini yonelttigi ortak nokta "alcakgonullu olmamak"

kenan abi cikip deseydi ki, "benim bu basarim kucuk, daha buyuk hedeflere yonelmeliyiz, basarmak icin daha cok calismaliyiz, disiplinli olmaliyiz", inanin herkes takdir ederdi.

ama bunun yerine cikip bana donerci dediler, bizle alay ettiler dis gucler, şer odaklari falan derseniz, insanlar haliyle irrite oluyor.

inanin mesele bu.

xbl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Al ananıda git dememişler iyi ki

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı Merdo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi tabi, aziz sancar'a da döner kes dediler.
    Daha ben Aziz Sancar ile Oktay Sinanoğlu'nu yazacaktım.
    Bu insanların ruhuna işlemiş mağdur edebiyatı yapmak.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saka mizah bir yana milletin burada elestirilerini yonelttigi ortak nokta "alcakgonullu olmamak"

kenan abi cikip deseydi ki, "benim bu basarim kucuk, daha buyuk hedeflere yonelmeliyiz, basarmak icin daha cok calismaliyiz, disiplinli olmaliyiz", inanin herkes takdir ederdi.

ama bunun yerine cikip bana donerci dediler, bizle alay ettiler dis gucler, şer odaklari falan derseniz, insanlar haliyle irrite oluyor.

inanin mesele bu.
    yav arkadaş olayın özünde dış güçler mış güçler vurgusu yok,
    herif, ben böyle şeylere rağmen defalarca şampiyon oldum diyerek gençleri motive etmiş.
    zaten toplantının konusu da bu. amma tersten anlıyorsunuz.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı araltı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    'fetöööüüüü benden çok para istedi!'
    Zamanında fetöden iyi para kazanıyordu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    asdıuhaısdhıaushdıuahsd yaparken bile çıldırdım

zekeriyaimam bunu beğendi.

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav arkadaş olayın özünde dış güçler mış güçler vurgusu yok,
    herif, ben böyle şeylere rağmen defalarca şampiyon oldum diyerek gençleri motive etmiş.
    zaten toplantının konusu da bu. amma tersten anlıyorsunuz.
    turk insani olarak överken de, yererken de fazla vurdugumuz dogrudur. uclarda yasiyoruz, ortamiz yok.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Ülke olarak kopamadığımız iki element.

1.Futbol
    2.Siyaset

Bu iki elementi karistirmadigimiz hiç bir şey yok.
    bursalıali bunu beğendi.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Levent Gocmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir çok ülke gezdim, Balkanlar dışında sevenimiz olduğunu söyleyemem. Dünyada böyle bir gerçek var, Türk'üm dediğinde suratını ekşiten insanlardan baydım artık.
    Kore. Kore'de cok seviliyoruz. "Brother country" diyolar hemen. Sokak saticisindan sirket yoneticisine kadar ayni. Demek ilk ogretimde saglam isliyorlar. Sonucta bi suru sehit vermisiz. Bosa gitmemis.

Japonyada da fena degiliz. Amerika zaten herkese ayni. "Ben zebaniyim" desen "hadi ya, nasil oluyor, cok merak ediyorum" deyip oturup geyige baslarlar hemen

Kendimi en cok dislandigim yer olarak simdilik Bulgaristan'i gordum. Bir cok Turistik yerde "ocu Turkler" yaziyor yaw. "Turklerden kaciyorken boyle oldu" vs.

Bir de biz yine iyiyiz. Japonlar'in hali bayagi kotu. Adamlar yuz yillar boyunca firsatini buldukca adadan sefere cikip orayi burayi fethedip yakip yikmislar, bayagi da acimasizlarmis. Cinliler de nefret ediyor, Koreliler de.

Kore'yi Japon bi arkadasla beraber gezmistik te, heder ettiler adami. Ben Turkum deyince "brother country" soylemleri esliginde kucuk bir solen yasaniyorken, arkadas ben Japonum dediginde derin bir sessizlige burunuyor ortam... Kac kez oldu. Acidim adama.

Bu arada, inkilap tarihi vs. derken cok onemli hususlar es geciliyor tarih derslerinde. Ermeni tehciri, Kibris harekati, Kore savasi, Truman prensipleri gibi yurt disinda bizi en cok ilgilendiren meseleler. Hammurabi'den de, Karlofca anlasmasindan da onemli... Wikipedia'yi acip okumanizi siddetle tavsiye ederim. En azindan Yunanistan adalarinda geziye cikmis tipik bir batilinin maruz kaldigi "anti-Turk" propagandayi elimine edebilecek bilgi edinmek faydali, ve Wikipedia'da ayrintisiyla mevcut.
    Romedon bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)