Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kenan Sofuoğlu evinin 3. katından havuza atlayarak hastanelik oldu! (video)

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    neden adamın villası, ferrarisi, h2'si rahatsız ediyor sizi ?
    Herkes maddi gücüne göre bir yerde yaşıyor, bir otomobile biniyor.
    Ayıp mı havuzlu villaya sahip olmak ? Kirli parayla almadıktan sonra ?
    Bu sporcunun bu maddiyata alnının teriyle sahip olmadığı yolunda bir tespiti iddiası olan varsa söylesin ama yoksa havuzunu gösterdi ferrarisini gösterdi diye aşağılamaya çalışmakta artniyet var.
    Hangimizin facebook sayfasında instagramında motoruyla fotoğrafı yok ? Hava atmak millete göstermek için mi yayınlıyoruz bunları ? Hayır. Hayatımızın keyifli bir kısmı, hobimiz olduğu için yayınlıyor arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.
    Hepimiz mi görgüsüzüz ?
    İğne, çuvaldız korelasyonu birazcık lütfen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ayağı kaysa haber yapacaksınız fırsatçımıyız aga var işte villası şusu busu

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son şöyle bir seneye kadar kendisinin yaptığı işlere saygı duyar, başarı hikayelerini dinler, okurdum. ama son zamanlarda acayip bir antipati duymaya başladım. örnek, sabah annesiyle çorba içerken fotoğraf yayınlayıp, öğleden sonra ferrari ile pozlar falan ve en çok siyasi görüşünü her defasında milletin gözüne sokma çabaları.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sporcunun bu maddiyata alnının teriyle sahip olmadığı yolunda bir tespiti iddiası olan varsa söylesin ama yoksa havuzunu gösterdi ferrarisini gösterdi diye aşağılamaya çalışmakta artniyet var.
    Hangimizin facebook sayfasında instagramında motoruyla fotoğrafı yok ? Hava atmak millete göstermek için mi yayınlıyoruz bunları ? Hayır. Hayatımızın keyifli bir kısmı, hobimiz olduğu için yayınlıyor arkadaşlarımızla paylaşıyoruz.
    Hepimiz mi görgüsüzüz ?
    Sahip olduğu şeyler değil bunları her fırsatta sergilemesi,her fırsatta görgüsüzlük derecesinde milletin gözünün içine sokması,doğru düzgün koruyucu kıyafet olmadan motosiklet ile sokaklarda apaçilik sayılabilecek haraketler yapması,her fırsatta herşeye siyaset karıştırması,abuk subuk itici demeçleri,söylemleri vb... doğal olarak millette antipati uyandırıyor.

Sosyal medyada motosiklet fotosu paylaşmak paylaşımlara göz atmak incelemek aksine hoşuma giden bir olay.Ama genelde Kenan'ın paylaşımları "görmemişin oğlu olmuş tutmuş bir yerini koparmış" seviyesinde.Bir de sahip olduğu motosikleti sosyal medyada yayınlamak ayrı bir olay sahip olduklarını kullanıp gündeme gelmek çok ayrı bir olay.
    alp_tunay bunu beğendi.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepimiz mi görgüsüzüz ?
    Hurmayla oruç açan ümmetin torunu bu Emircim...
    Deveye atlasa neyse..
    Havuza atlayınca bizi bozuyor işte..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mfBulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazılarına göre herhalde sporcu dediğin, sanatçı dediğin veya herhangi bir şekilde insanların tanıdığı ünlü dediğin kişinin standart bir hayat yaşaması; hiçbir şekilde yaşam tarzını, hayat anlayışını, dinini veya siyasi görüşünü belli etmemesi gerekiyor.
    Sevdiği bir şarkıcının farklı bir siyasi görüşten olduğunu görünce söven zihniyet de aynı, kendine yakın görüp "Yahu o da bizden biri" demek de... Arasında fark görmüyorum.
    Alışmışsınız kalıplara, farklılıkları kabul edemiyorsunuz.
    Üstüne alınanlara ..
    chopperrider bunu beğendi.

arkadaşlar daha sıkı vuralım hala yaşıor

rx3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Severek takip ettiğim sporcuydu kendisi son 5 6 aya kadar mütevazı dediğim adam di ,ama son zamanlarda fazla reklam yapiyor mutevaziligini kaybetti ,yazık. Ha konu tabiki bu değil villasindan atlamis ben olsam da atlardim adrenalin meselesi ama bundan haber olmasi saçma tabiki .iyi gunler selamlar herkese .

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sürekli tepki çekmesini birkaç nedene bağlıyorum.

1- Sen bir sporcusun tüm ülkeyi kucaklamalısın ki bu yüzden tarafsız olmak zorundasın. Siyasi görüşünü siyasetçi gibi ifade edersen hele ki ülkemizde taraflar bu kadar ayrıştırılmışken, diğer karşıt görüşler seni benimsemez. En fazla yaşın geçince milletvekili olup bilmediğin işi yapar ve sonunda vatan haini bile ilan edilebilirsin. Bu sözler muhalefete yakın konuşan başarılı bir sporcu içinde söylenebilir (biraz zor tabi ama)

2- 4 tane Supersport şampiyonluğun var eyvallah, moto2 de üst üste başarısızlıklar, sonra baktı(n)lar ki gidiyor elden şampiyon dön alta tekrar bebelerle şampiyonluk kazan. Supersport şampiyona tarihine bakıyorum iki isim ikişer kere şampiyon olmuş, biri 1996-98 Fabrizio Pirovano Ducati ile, diğeri 2005-06 Sébastien Charpentier Honda ile, bizimki 2007-10-12-15 2 Honda 2 Kawayla 4 kere şampiyon olmuş. Şimdi sayı olarak bakarsan bizimki çok başarılı (3. kattan havuza atlama) fakat objektif bakarsan bu aslında üst şampiyonlukta başarısız olan birinin dönüp sırf millet şampiyon desin diye çaylaklarla yarışması durumu. Gavurlarda böyle birşeye itibar edilmeyeceği için, kimse de yapmaz deyip önlemini almamışlar aslında.

3- Dini bütün bir insansın çok güzel Allah kabul etsin. Dindarlığını bizim önümüzde sürekli yaşayıp yaşatınca bazılarımızın aklına din bezirganlığı geliyor, bir sporcu için buda hoş değil. Hele "ben dindarım Sportoto'nun parası haramdır" deyip sonra bir Borsa aracı şirketinle reklam anlaşması yapınca iyice sıvamış oluyorsun!

4- Bir deli dumrul köprüsü yapılıyor. Orada şov yapıp hız denemesi yapıyorsun, peki hiç aklına gelmiyor mu benim bu motordaşlarım alttan 10 liraya feribotla geçerken bu köprüde sadece köprüye otoban hariç 6 katı para vermek zorunda bırakılıyorlar. Sayın Reisim bu köprü zengin işi olmuş, motorculuk aslında gariban işidir, yıllarca ben bunun sıkıntısını çektim diyemiyor musun? Sponsor bulan yerlerin mi ağrıyor!

Velhasıl ben bu vatandaşın fazlaca parlatıldığını o yüzden azıp zaman zaman saçmaladığını düşünüyorum. Kendisi de bundan rahatsız olup aklınca arada barbunya felan ayıklıyor çünkü vicdanı rahatsız. Pekçok spor dalında nice şampiyonlarımız var, herkese hakettiği kadar değer verilmelidir diyorum.
    cihan54, Thracian, Metehan07-70 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

sinka251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Aptal bu herif svmiyorum bu adamı.

Motosikleti
    Honda NC750D Integra 2016 Majestik Gri
    kendisinden böyle atraksiyonlar da bekliyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)