Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

E-MON’a bayram erken geldi

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

E-Mon elektrikli scooterlar bütçenize uygun, çevreye duyarlı, gürültü kirliliğine yol açmayan, sessiz ve ekonomik modelleri ile keyifli ve eğlenceli yolculukların keyfini çıkarın. UMA güvencesiyle satışa sunulan E-Mon elektrikli scooter modelleri ile sizde bu bayramı tatlandırın.

Yaşam stilinize ve bütçenize uygun CYCLONE 2.749 TL’den, ihtiyaçlarınız için kullanışlı şekilde tasarlanmış E-CUB 2.599 TL’den, dinamik ve estetik dizayna sahip ASSIST SS’i ise 2.799 TL’den sunan E-Mon, kullanıcılarına çifte bayram yaşatıyor.
    E-Mon elektrikli scooter modellerine, anlaşmalı bankaların kredi kartlarına özel 9 aya varan taksit imkanı ve %0 faiz fırsatı ile sahip olabilirsiniz.

03.07.2015-24.07.2015 tarihleri arasındaki indirim fırsatını sakın kaçırmayın!
    Ayrıntılı bilgi için: www.e-mon.com.tr

ENİGMA bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    Mondial 3000w modeller çıkarsa bile halen çok büyük rakipleri var

1.Yuki

Dünya Jupiter ve sipahi modelleri çok revaçta ben pek beğenmesem de benzinli motosikletleri de iyi satıyor

2.Kuba

özellikle K16 ve K4

3.ST MAX

e-bisiklet işinden anlıyorum diyen birinin kesinlikle ZWD faktörünü es geçmesine imkan yok onlar her yerde
    çünkü piyasadaki en ucuz ve gözden çıkarılabilecek tasarım

elektrikle bisikletler son zamanlarda çoluk çocuğun oyuncağı oldu 12-14 yaş arası çocuklar bunları saatliğine kiralayıp geziyorlar ehliyet plaka vs diyeceğim ama adı üstünde "bisiklet" muallakta bir konu

https://eksisozluk.com/elektrikli-bisiklet--1594021

en kısa sürede yokuş tırmanacak 2 kişi taşıyabilecek ve en önemlisi akü sorununa çözüm bulabilecek modeller bekleniyor

şarj sorunu

e-bisikletlerin bir problemi de bu

alacağınız modelde "menzil 60 Km" "tek şarjda 40 Km" yazıyorsa bu demektir ki evinizin etrafına yarıçapı 30veya 20 Km olan bir çember çizip sınırların dışına geçmeyeceksiniz

parça kalitesi sorunu

2.el olarak satmak neredeyse imkansız kaldır çöpe at bellli bir Km den sonra

2.el ilanları genel olarak şu durumda

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...18293815/detay

kalkışlar genellikle zayıf oluyor kendini sonradan toparlıyor ama

aküleri senede bir değiştirmek gerekiyor
    Mengu16 ve kyagmur bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O Cyclone nedir öyle ya tren gibi ? En büyük hayallerimden birisi, akü teknolojisinin gelişip şu aletlerin standart akü ve 5000 W - 8000 W gibi motorlarla tek şarjla 500 km gidebilmeleri. O zaman her yerde bunlardan görürüz, ben de gider bir büyük motor, bir de bunlardan yaparım.

Elektrikli scooter benim de ilk motosiklet deneyimi olarak kullandığım ve memnun kalmadığım bir araç.

Evet kısa mesafeler için faydalı, hızı vs. amacı için yeterli, masrafı falan da yok ama neticede bir motosiklet değil. Zaten o araçlarla otobana falan çıkmak çılgınlıktan da öte bir olay, ufak trafikler bir nebze. Fakat kullanmayı düşünüyorsanız ekstra ışıklar (çakar lamba gibi şeyler olabilir) tavsiye ediyorum çünkü asla fark edilmiyorsunuz. Ben bir defasında yolun ortasından dönmeye çalışan taksiciye çarpıyordum, adam da çok özür dilerim dedi ve ''abi sesi falan da yok duymadım ya'' diye ekledi

Kanunlar konusunda da katılıyorum çünkü iyice 12-15 yaş cihazı olmuş durumda ve o yaştaki çocuklar motosikletlere özenerek ilginç girişimlerde bulunuyorlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)