Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Toprak Razgatlıoğlu Assen Pistin’de 3. galibiyetini kovalayacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızmayın adminime! ortaya o kadar giydiriyorum bir kere sözlüye kaldırdı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

bu link çalışırsa varyaa. Allah razı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:19 ----------

şerefsizler bizim ülkeye yayını durdurmuşlar.
    Arkadaşlar vermiş olduğum link yarış esnasında yayına bağlandı ve kesintisiz çok net bir şekilde sonuna yani İstiklal Marşına kadar sorunsuz izledim. Hatta bir arkadaşıma attım linki o da izledi. Yalnız ben yabancı DNS kullanıyorum. Türk DNS ile bağlanmadım o yüzden yayın alamamış olabilirsiniz. Ya da dediğim gibi sadece yarış esnasında gelebilir yayın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Şimdi tekrar baktım.. Tekrarının olduğu videoyu açmıyor. Ne yaparsam yapayım ülke sınırına takıldım.. Ama dediğim gibi yarış esnasında canlı yayını izleyebildim, haftaya tekrar deneriz..
    Mitoqondri bunu beğendi.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trt spor vs. gibi devletin kanalı neden yayın yapmıyor acaba ? Türk bayrağı ve İstiklal marşımızın çaldığı avrupanın ortasında yapılan bir yarış.. Kaçak göçek linklerle izlemeye çalışıyoruz..
    zaten o yüzden izlettirmiyorlar. Hani " Türk "'ün adı çıkar, yükselir, millet Türk olduğunu hatırlar sonra biz nasıl böleriz ülkeyi diye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

Alıntı kittyhawk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar vermiş olduğum link yarış esnasında yayına bağlandı ve kesintisiz çok net bir şekilde sonuna yani İstiklal Marşına kadar sorunsuz izledim. Hatta bir arkadaşıma attım linki o da izledi. Yalnız ben yabancı DNS kullanıyorum. Türk DNS ile bağlanmadım o yüzden yayın alamamış olabilirsiniz. Ya da dediğim gibi sadece yarış esnasında gelebilir yayın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:12 ----------

Şimdi tekrar baktım.. Tekrarının olduğu videoyu açmıyor. Ne yaparsam yapayım ülke sınırına takıldım.. Ama dediğim gibi yarış esnasında canlı yayını izleyebildim, haftaya tekrar deneriz..
    başkan bir hayır daha yapıp senin DNS leride verir misin?
    Mitoqondri bunu beğendi.

kittyhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı sdirer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten o yüzden izlettirmiyorlar. Hani " Türk "'ün adı çıkar, yükselir, millet Türk olduğunu hatırlar sonra biz nasıl böleriz ülkeyi diye...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:48 ----------

başkan bir hayır daha yapıp senin DNS leride verir misin?
    PM attım..
    Mitoqondri bunu beğendi.
    When the world is messed up and you can't make sense of it, Go out and ride!

juniorR1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yuzme,motosiklet,bilgisayar
    https://youtu.be/jJVKvTLccSc Toprak razgatlıoğlu ve Kenan sofuoğlunun Videosunu Assen Yarışını izleyebilirsiniz

Ayrıca https://www.facebook.com/Razgatliogl...type=3&theater Yarışın Videosu

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)