Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Süpersport 4. ayak yarışı Assen Pisti'nde 19 Nisan Pazar

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İspanya yarışıyla liderliğe oturan milli sporcumuz Kenan Sofuoğlu, bu hafta sonu Hollanda’da piste çıkacak.

Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun yarıştığı Dünya Süpersport Şampiyonası'nın 4. ayağı Hollanda'nın Assen Pisti'nde 19 Nisan Pazar günü start alacak. Kawasaki Puccetti Yarış takımının üç kez dünya şampiyonluğuna imza atan pilotu Kenan Sofuoğlu, İspanya zaferinin motivasyonu ile Hollanda’da piste çıkacak.

İspanya yarışından hemen sonra bu hafta sonu 18 turluk dördüncü ayak yarışı Pazar günü TSİ 12.40'da Assen’de koşulacak. Şampiyonanın serbest antrenmanları 17 Nisan Cuma günü, sıralama antrenmanları ise 18 Nisan Cumartesi günü yapılacak. Toplam uzunluğu 4 bin 542 metre olan Assen pistinde 11'i sola ve 6'sı sağa olmak üzere 17 viraj bulunuyor.

Hollanda yarışı için motivasyonunun en üst seviye de olduğunu belirten Kenan Sofuoğlu, “Motivasyonumuz çok iyi. Geçen hafta benim öğrencim SuperStock 600’de ben de Supersport’ta kazandım. Biz takım olarak Assen için tamamen motive olmuş durumdayız. Motosikletimin orada çok iyi çalışacağına inanıyorum. Hollanda’da Kawasaki ile henüz bir yarış kazanmış değilim. Şimdi biz Kawasaki Ninja ZX-6R ile orada ilk galibiyet için mücadele edeceğiz" dedi.

Dünya Süpersport Şampiyonası'nda Kenan Sofuoğlu 55 puanla birinci sırada yer alıyor.

Kaynak: Türkiye Motosiklet Federasyonu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Geçen yarışın tekrarını seyrettim. Sonucu bilmeme rağmen çok heyecanlı bir yarıştı. Bu hafta internetten canlı seyredeceğim, iple çekiyorum

--

Bu arada kontra tekniğine inanmayan varsa şu yarışları izlesin. Özellikle Toprak'ın yarışında kontranın kralını gösterdi Toprak
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    kusura bakma kenan ,toprak ve harun forum bunlarla uğraşıyor onlar adanı ben özür diliyorum http://www.motosiklet.net/forum/moto...a-carptim.html
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...vuk-ezdim.html benim ise size inancım tam allahın izniyle olacak

kenan 10 tur falan 2. gitse olur zaten anca o kadar dayanıyor (motor arıza vermese bile onu rahatlıkla geçecek güçte bence )on dan sonra iş basit kenana rakipleri cluzel de dahil olmak üzere hepsi leblebi gelir

benim yandığım tek şey bu kaskın seneye demode olacak olması çünkü arkasında 2015 olmayacak olsun kenan ın canı sağ olsun

kenan ın yarışları eurosport da bilgisi olmayanlar için tivibu de var ben oradan takip ediyorum
    xismailaydin bunu beğendi.

sherrnova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L & Kawasaki Versys 650
    Alternatif var mı yayın için?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)