Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kenan Sofuoğlu'nun sponsor isyanı..

Motovento
    REKLAM ALANI

20 yıldır motor üzerindeyim 2 tane xj650 yamaham ve gsxr1100 den başka dunya topraklarında dikili taşım yok. açta kalsam motorlarımı satmam kenan kardeşimiz gibi bir çok yetenekli kardeşimiz var inanıyorumki biz türkler korkusuzluğu ve cesaretiyle destek bulunsa dünyaya onlarca rossi gösteririz. başarılarınız devamını yüce allahtan diliyorum kardeşlerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bende bulamıyorum

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Alıntı yarışçı adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar gayet ciddi bir olaydan bahsediyor sen beşiktaş diyosun arkadaşım git o zaman futbol sitelerine gir.türkiyeyi temsil eden bir kişi var bunun bir çözümü olmalı.konu bence haddinden daha fazla ciddi
    Ya birşey yazmayacaktım da.. Neyse durumu açıklamak istedim.. Kenan ile bir diyaloğum yok ancak kardeşi Sinan Sofuoğlu ile tanışmışlığım ve muhabbetim olmuştur.. Burada yazdığım sadece bir renk olsun daha doğrusu bu olayın niye böyle kimi ciddi sponsor olabilecek şirketler tarafından desteklenmediğini belirtmek açısından bir kinaye idi.. Onu söylemek istedim.. Yoksa Sinan'ı da Kenan'ı da çok severim ve yarışlarına da pite giderek de dahil cok destek olmuşumdur.. Kendi elimden geldiğince..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

arkadaşlar bir gün bir forum açmıştım, nasıl profesyonel olacağımızı nasıl kendi içimizde resmi klüp olup gelişip sponsorları motorcunun kendisi değil bu resmi kurumun ayarlayacağını, hedeflerden biriside bu idi

devletmi dediniz
    hangi devlet ben 32 yaşındayım sanırım 6-7 hükümet gördüm hangi devletten bahsediosunuz uyanalım

şirketlermi dediniz, hani şu kar amacı ile kurulan şirketlerden mi bahsediosunuz
    boşversenize tek başınıza, şanslı doğanlar hariç kimsenin umudu olmasın onlardan yana

açtığım forumu sıkılmadan okumak isteyen çıkarsa, atarım isteyenlere linkini
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

BODYBODY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    tüylerim diken diken oldu. yarın körfez pistte karsılasırsam bı konusalım insallah. gercekten bısey soyleyemıyorum...

Alıntı Shamyl adlı üyeden alıntı
    Şirketleri bu kadar suçlamak da yanlış bence...en nihayetinde Türkiye'nin ekonomik koşulları ve istikrarsızlığı apaçık ortada. Özellikle yerli şirketler de bu yüzden, en az maliyetle, en çok işi yapıp kötü günler için birikim yapmaya çalışıyorlar. O kötü günler de zaten en çok 5 yılda bir piyasayı ziyaret ediyorlar. Bu zincirleme bir reaksiyon zaten, ülkemizde bu sporun izleyicisi var mı ki şirketler sponsor olsun? Maddi açıdan sınırlı bütçesi olan halkımız, bu spora ne zaman ne de para ayırıp izlemeye gidiyor. Hepimiz görüyoruz, yerli müsabakaları izlemeye sadece yarışçıların aileleri gidiyor. Moto GP'ye bile, 80 milyonluk ülkemizden birkaç bin kişi izlemeye geliyor. Sponsorluğun amacı reklamdır, yaptığınız reklam izlenmedikten sonra ne anlamı var? Ama ben ileriki yıllarda ekonomik istikrarla birlikte sponsorluk anlayışının da oturacağına inanıyorum. Zaten memlekette yerli şirket de kalmıyor, yerli şirketler birer birer yabancı yatırımcılara satılmaya başlandı.

Dün başka bir topikte arkadaşlarla niye yerli üreticileri desteklemiyoruz diye tartışmış, arkadaşta bana Çin motorları ile yerli arasındaki fiyat farkını dökerek aradaki farkı servise veririz gibi önerilerde bulunup sinirlendirmişlerdi. Bakın bende bir başarılı yarışçı arkadaşla tanıştım. Nerede biliyormusunuz adını vermiyim bir Türk motor üretici firmada. Teknik kadroda iş verip yarışlarına da suponsor oluyorlarmış... Konular açıldıkça gerçekler ortaya çıkıyor herkeze selamlar .Bu arada merak etmeyin ben elimden geldiğince pazarlama iletişimi araçlarından sponsorluk konusunda firmalara baskı yapacağım...

toprak_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600
    allah yardımcıları olsun demekten başka elimden gelen bişey yok

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    diyecek fazla birşey bulamıyorum üzücü bir durum ülkemizde buna benzer çok yetenekler olduna inanıyorum fakat işte bu tür nedenelrden dolayı kendilerini gösteremiyorlar. inanıyorumki ülkemizdeki motorcularada avrupadaki gibi sahip çıkılsa bu ülkeden de birşok rossi hatta ondan daha iyileri bile çıkar. ama işte imkan meselesi..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler