Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kenan Sofuoğlu: Tek kırgınlığım keşke parkuru bilseydim.

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Kenan ı pisti süpürürken görmüşler....
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan ı pisti süpürürken görmüşler....
    https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
    evet onuda gördük.

ama onun gibi dünya şapiyonu bi yarışçı olsaydın sen yaparmıydın acaba?? yada ekürin coq
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet onuda gördük.

ama onun gibi dünya şapiyonu bi yarışçı olsaydın sen yaparmıydın acaba?? yada ekürin coq
    Takdir ettik zaten....
    Bişey mi dedik....

ama madem istanbulparkı tanımıyormuş ,
    Biz süpüreydikte gidip 2 tur ataydı....
    Pisti tanısaydı...
    ero__ bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Takdir ettik zaten....
    Bişey mi dedik....

ama madem istanbulparkı tanımıyormuş ,
    Biz süpüreydikte gidip 2 tur ataydı....
    Pisti tanısaydı...
    aga sende bilirsinki 2 tur atmayla pist tanınmıyo.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga sende bilirsinki 2 tur atmayla pist tanınmıyo.
    Yalasın yutsun demiyoruz zaten....
    Onun gibi bir motosiklet ustasına 10- 15 tur yeter....
    Kendisi pisti dert etmiş nedense...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Yalasın yutsun demiyoruz zaten....
    Onun gibi bir motosiklet ustasına 10- 15 tur yeter....
    Kendisi pisti dert etmiş nedense...
    belki başkabir sebebi vardırda yol yapıyo
    boşver takılmamak lazım böyle şeylere. bunuda aşabiliriz

Motosikleti
    Megelli 250r
    Yine mi siyasete döndü konu,bizim kadar takıntılı ve obsesif başka bir millet daha yok....motorsiklet forumlarına kadar sıçradıysa artık bu konular içinde siyaset,ayrışma ve kavga olmayan yani insansız bir ilgi alanı bulmak lazım anlaşılan!!!!!!

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Arkadaş dilimde tüy bitti , her konuyu siyasete bulaştıra bulaştıra , forum gittikçe kalitesizleşiyor.
    Yapmayın üstadlar gözünüzü seveyim artık motor konuşalım

orhan899 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R , Suzuki GSX650F
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Terbiyemizi bozmadan yazsak daha hoş olur ama bu şekilde de olmaz ki? SANA YAZIKLAR OLSUN! Alkollü kafayla yazdım var mı ? YASAK MI ? Ben başkalarının fikirlerine yorum getirmiyorken benim fikirlerime yorum getirmek haddinize değil! Hele hele hakaret ile bunu yapmak size DÜŞMEZ!

Sporcu elbet hayatını yaşayacak ama kamera önünde ya da orada burada demeç verirken daha önce yapmadığı şekilde Allah, kitap, dua vb. kelimelerle konuşmaya başlarsa bu ikiyüzlülükten başka birşey değildir.

Siz ve sizin gibi kafadakilerin anlayamayacağı daha doğrusu anlamak istemedikleri şey benim gibi düşünenlerin KS nin (uzun uzadıya ismini bile yazmaya gerek görmüyorum!) yaptığı SİYASİ HAREKET. Sporuna siyaseti bulaştıran sporcu benim gözümde EZİKTİR, BİTİKTİR ve BİR HİÇTİR. Bastır SAM...
    Bu ülkede isteyeen herkes dinini istediği gibi yaşar. Kimisi yarıştan önce dua eder kimiside gol attıktan sora 3 kere haç çıkarır. Spora siyaseti karıştıran sporcu hiçtir diyosun ama spora siyaseti karıştıran Çarşı grubunun sorsak şimdi hepiniz arkasındasınızdır ! Veya gezi eylemcisi olan Mehmet Ali Alabora'yı kahraman ilan etmişinizdir. İnsanlar bu ülkede duada eder eylemede katılır, insanların görüşleri için onlara önyargılı yaklaşamayız veya İnş yağmur yağar dememeliyiz ! Sen Milli sporcumuz Kenan'a KS diye hitap etmişin ama ben sana kısaltman olan o iki harfli kelimeyle hitap etmicem !

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ....
    Umarim Türk seyircisi sagduyulu davranir ve Kenan'a sahip çikar.
    Umarim kendi hesabimizi kendi aramizda görürüz.
    Ele gune rezil olmadan.
    Yok babacım niye sahip çıkıyorum ben bu adama? Bu adam sahipsiz mi hem? Yalakalık yaparken beni seven insanlar ne der, bu hareket bana yakışır mı diye düşünseydi o vakit. Hem gelsin çok sevdiği başbakanı ve ayak takımı sahip çıksın vatan evladına. Benden buraya kadar.

Sen yarış günü kameraların karşısında show yap, sonra yarış günü tepki vermeyelim, hesabımızı kendi aramızda görelim. Yok öyle yağma... 3 yaşında çocuk mu bu, yaptığının farkında değilmi.

Şovmen ve yalaka bir insana, Türk bayrağını dalgalandırıyor diye destek verecek yalaka insanlardan değilim ben!

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenanın siyasi düşünceleri vs gözardı etmeli ona destek vermeliyiz,gün eleştirme günü değil arkadaşlar.O tribünler kenan diye bağıracak!
    Kendin gibi birkaç şak şakçı bul, onlara emredersin böyle bağaracaksınız diye...
    erro bunu beğendi.
    #sürenadam

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan kendi sonunu hazırladı farkında değil.

Hiç bulaşmayacaktı bu işlere, bu kadar göz önünde olan adamlar yaptıkları iş dışında başka konulara girmemeliler bence.

Benimsediği siyasi düşünceyi seven olduğu kadar sevmeyen var bunu bilmeliydi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenanın siyasi düşünceleri vs gözardı etmeli ona destek vermeliyiz,gün eleştirme günü değil arkadaşlar.O tribünler kenan diye bağıracak!
    SANA SORACAK DEĞİLİZ! SAM DİYE BAĞIRACAĞIM GELİP ANASINI SATAYIM.

Hangi futbolcu ,
    ''Maça çıkmadan önce dua edip istavroz çıkarıyorum... Böylece 2 gol fazladan atıyorum'' ...

Diye demeç veriyor...
    Ama bizimki veriyor...
    İşte buna tepkimiz...
    Boşuna uğraşma ANLAMAZLAR!

Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede isteyeen herkes dinini istediği gibi yaşar. Kimisi yarıştan önce dua eder kimiside gol attıktan sora 3 kere haç çıkarır. Spora siyaseti karıştıran sporcu hiçtir diyosun ama spora siyaseti karıştıran Çarşı grubunun sorsak şimdi hepiniz arkasındasınızdır ! Veya gezi eylemcisi olan Mehmet Ali Alabora'yı kahraman ilan etmişinizdir. İnsanlar bu ülkede duada eder eylemede katılır, insanların görüşleri için onlara önyargılı yaklaşamayız veya İnş yağmur yağar dememeliyiz ! Sen Milli sporcumuz Kenan'a KS diye hitap etmişin ama ben sana kısaltman olan o iki harfli kelimeyle hitap etmicem !
    Kenan milli sporcu mu? Hangi milli sporcu? Milli sporcu olsa TÜRK bir takımla girerdi yarışlara. Bu 1.

2.si; Kimseyi kahraman ilan etmedim. Gezi eylemleri ile alakalı tek satır yazı yazmadım onları alkışlar modda.

3.sü KİMSENİN DİNİNE LAF SÖYLEMEDİM! İsterse ateist olsun banane! Senin gibi düşünenler dinini birbirine ispat etme zorunluluğu hissederler ki yazık!

4. Çarşı grubu adı üzerinde GRUP! FUTBOL TAKIMI DEĞİL. FUTBOLCU DEĞİL. SPOR ADAMLARI DEĞİL. Farkı anlayamaman zeka kapasiteni gözler önüne seriyor zaten.

5.si DELİKANLI İSEN O YAZMADIĞIN KISALTMAYI YAZ, ALTINA YA DA ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİLERİNİ YAZ NE KADAR DELİKANLI OLDUĞUNU GÖRELİM. İSTEDİĞİME İSTEDİĞİM GİBİ HİTAP EDERİM. MUHATABI SEN DEĞİLSİN. AVUKATI HİÇ DEĞİL! KS ULAN VAR MI HATTA SADECE "K" TEK BİR HARF İLE HİTAP ETMEK BİLE ZOR AMA İŞTE GEREKLİLİK OLUNCA...!

İNŞALLAH YARIŞTA DÜŞER DEMİYEYİM ZİRA KENDİSİ GERİLERE DÜŞECEĞİNİ ANLARSA ZATEN BİR KERE YATIRACAK MAKİNESİNİ SONRA DA PİSTİ BİLMİYORDUM! Vah vah tüh tüh...
    alp_tunay bunu beğendi.

" vaziyet alın burası karışacak"

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı orhan899 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke çarşı nın ne için uğraştığını biraz olsun anlayabilseydin.. Keşke bu geri zekalı duruma Çarşı'nın adını karıştırmayacak kadar aklı selim olsaydın.. Spora siyaseti karıştırmamak için her türlü tehditi savuran hükümetiniz keşke kenan sofuoğluna da dur olm yapma biz ne diyoruz sen ne yapıyorsun diyebilseydi!!! Ayrıca çarşı neden siyaset yaptı? 3 tane ağaç için değil mi? Sanırım biraz kumda oynaman gerekiyor idrak edebilmek için..
    ero__ bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Çok bağırdık ekran başından, yıllarca.

Gün geldi çattı, kendi ülkesinde yarışma fırsatı oluştu.

Şimdi oraya gidip desteklemiyorsam bir düşünün bakalım bunun sorumlusu-suçlusu ben miyim...
    Sinan Aksu, ero__ ve alp_tunay bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler