Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Supersport'ta feci kaza, Antonelli hayatını kaybetti

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kenan'in açiklamasinin tam metni söyle
    "geçen yıl moskova'da kazanmıştım. en sevdiğim pist diyebilirim. hafta sonu bizim için yolunda gidiyordu. normal koşullarda ekstra bir yarış eklenir. takım olarak ekstra bir yarış yapılmasını talep edeceğiz. şampiyona liderliği için yarıştığım rakibim sam lowes da aynı şeyi söyledi. tüm bir hafta sonu değil de gittiğimiz bir yarışta, iki kez start alarak açığı kapatmayı önereceğiz. belki türkiye'deki yarış iki etap olarak yapılır. ancak bunlar sadece seçenek."

Yagmur için de bir seyler yazayim.
    Tabi ki siddetine göre yaris iptalleri olur.
    Fakat biri kaza yapti diye olmaz.
    Yani sezonun geneline bakildiginda onlarca pilot düsüyor.
    Bunu sadece yagmura baglayamayiz.
    Hatta ölümle sonuçlanan kazalarin geneli kuru havada oluyorsa, yagmuru ölüm sebebi saymak biraz gerçeklikten uzak yorumlamak olur.
    Zaten kimse düsmese, yarislari seyredecek seyirci bulamazlar.
    Maalesef bu da baska bir gerçek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Her fırsatta Allah inancını ön plana çıkaran Kenan ın bu kadar umursamaz davranması doğru olmamış en azından bir taziyede bulunabilirdi yazık.Biz ekranlardan izlediğimiz halde çok üzüldük Andrea içinki kendisini tanımıyoruz bile ama Kenanın meslektaşı aynı pistte döndüğü adam. Bence daha hassas olmalıydı. Talihsiz bir açıklama...
    wolrath bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    En son gezi olayları sırasında bir yarışında motoruna tayiip resmi asmıştı...
    Şişmdi birde kalkıp bu şekilde talihsiz açıklama yapınca iyice soğudum...
    İzmirde ki TMSF yarışları sırasından havaya firlettığı botu bendeydi...
    Bende salladım attım....
    sllnbs.okn, Syanur, wolrath ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan'in açiklamasinin tam metni söyle
    "geçen yıl moskova'da kazanmıştım. en sevdiğim pist diyebilirim. hafta sonu bizim için yolunda gidiyordu. normal koşullarda ekstra bir yarış eklenir. takım olarak ekstra bir yarış yapılmasını talep edeceğiz. şampiyona liderliği için yarıştığım rakibim sam lowes da aynı şeyi söyledi. tüm bir hafta sonu değil de gittiğimiz bir yarışta, iki kez start alarak açığı kapatmayı önereceğiz. belki türkiye'deki yarış iki etap olarak yapılır. ancak bunlar sadece seçenek."

Yagmur için de bir seyler yazayim.
    Tabi ki siddetine göre yaris iptalleri olur.
    Fakat biri kaza yapti diye olmaz.
    Yani sezonun geneline bakildiginda onlarca pilot düsüyor.
    Bunu sadece yagmura baglayamayiz.
    Hatta ölümle sonuçlanan kazalarin geneli kuru havada oluyorsa, yagmuru ölüm sebebi saymak biraz gerçeklikten uzak yorumlamak olur.
    Zaten kimse düsmese, yarislari seyredecek seyirci bulamazlar.
    Maalesef bu da baska bir gerçek.
    Motogp'de durum farklı. Geçenlerde yarışta Lorenzo viraj öncesi frenleme esnasında kaydı, elini kaldırdı, pist uygun değil anlamında. Tur tamamlanmadan yarışı durdurdular, bir önceki tur sıralaması sonuç sayıldı.
    wolrath bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bakın arkadaşlar son kez söylüyorum kenan'ın ölen pilot ile ilgili açıklamasını burada yazdım ama @coq nickli arkadaşımız ısrarla kenan'ın yarışlarla ilgili yaptığı yorumdan bahsedip kenan'ın taziyesinden bihaber olması çok ilginçtir. ayrıca kenan'ı suçlayacağınıza Lorenzo Zanetti'nin yarışta adamı biçip ezmesinden 1 gün sonra havalimanında uçak beklerken kahkaha atan görüntüsünün linkini size atayım suçlanacak biri varsa o zaman onu ayıplayın. bak arkadaşım bu lorenzo zanetti kazadan sonra eli ameliyata alındı bak yüzündeki sırıtmaya bu adam öldürdü istemedende olsa ve ertesi gün bu halde, sense kalkmış kenan'ın yapmış olduğu halde yapmadı, umursamadı dediğin, Allah inancını yargılamaya kalktığın, ona göre kıyasladığın taziyesiyle uğraşıyorsun el insaf ne denir ki... http://twitter.com/1211Ronnie/status...606337/photo/1 Bu da Kenan'ın kendi hesabından yazdığı yazıdır anlayana..; just Saturday he told me he is very happy this season and he love to Racing with Kawasaki..We will not forget you.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı superglue54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakın arkadaşlar son kez söylüyorum kenan'ın ölen pilot ile ilgili açıklamasını burada yazdım ama @coq nickli arkadaşımız ısrarla kenan'ın yarışlarla ilgili yaptığı yorumdan bahsedip kenan'ın taziyesinden bihaber olması çok ilginçtir. ayrıca kenan'ı suçlayacağınıza Lorenzo Zanetti'nin yarışta adamı biçip ezmesinden 1 gün sonra havalimanında uçak beklerken kahkaha atan görüntüsünün linkini size atayım suçlanacak biri varsa o zaman onu ayıplayın. bak arkadaşım bu lorenzo zanetti kazadan sonra eli ameliyata alındı bak yüzündeki sırıtmaya bu adam öldürdü istemedende olsa ve ertesi gün bu halde, sense kalkmış kenan'ın yapmış olduğu halde yapmadı, umursamadı dediğin, Allah inancını yargılamaya kalktığın, ona göre kıyasladığın taziyesiyle uğraşıyorsun el insaf ne denir ki... http://twitter.com/1211Ronnie/status...606337/photo/1 Bu da Kenan'ın kendi hesabından yazdığı yazıdır anlayana..; just Saturday he told me he is very happy this season and he love to Racing with Kawasaki..We will not forget you.
    senin kendi hesabından lafına göre kenan ın açıklaması twitter ya da başka bir hesaptan..coq un verdiği paragraf ise bir basın açıklamasına benziyor...basın açıklamasında olaya değinmeyip hala takvimden falan bahsediyosa bu elbet garipsenir...hiç bir açıklama yapmayıp sadece taziye de bulunsa yeriydi...ama hırs böyle bişey işte..

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kenan'in Allah inancini yargilamaya kalkan kim?
    Yani ben bisey mi kaçirdim?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    evet nasıl hırslandığınızı gayet iyi görebiliyorum dostum ;) kenan a gidip yarışlardaki, sıralamadaki durumunu sorarsan güncel olarak anlatacağı şey budur tabiki orada teknik bir bilgi vermiş kaldı ki basın demecinin yarım olduğu bariz ortada. ayrıca @coq arkadaşımız kenan ın açıklamasının tam metnini yayınladığını iddia ediyor, şimdi ben tam metni yayınlıyorum;

Şampiyonada, 106 puanla ikinci sırada bulunan Sofuoğlu, olayla iligili yaptığı açıklamada, kazadan sonra kırmızı bayrakların sallandığını ve tüm takımların pite döndüğünü belirterek, şunları kaydetti: "Bize 'piste yağ döküldü' dediler. Normalde kolay kolay yarış iptal edilmez. Yağdan dolayı iptal ettiklerini söylediler. Daha sonra sebebi ortaya çıktı. Söylenene göre kaza yerinde hayatını kaybetmiş ama nasıl olduğuyla ilgli bir bilgimiz yok. Görüntülerde de yok, arkadan gelen biri üstünden geçmiş olabilir."

Sofuoğlu, 1:38.088 dakikalık derecesiyle ilk sıradan başladığı mücadelenin, puan farkını kapatmak açısından önemli bir yarış olduğunu dile getirdi ve şu ifadeleri kullandı: "Geçen yıl Moskova'da kazanmıştım. En sevdiğim pist diyebilirim. Hafta sonu bizim için yolunda gidiyordu. Normal koşullarda ekstra bir yarış eklenir. Takım olarak ekstra bir yarış yapılmasını talep edeceğiz. Şampiyona liderliği için yarıştığım rakibim Sam Lowes da aynı şeyi söyledi. Tüm bir hafta sonu değil de gittiğimiz bir yarışta, iki kez start alarak açığı kapatmayı önereceğiz. Belki Türkiye'deki yarış iki etap olarak yapılır. Ancak bunlar sadece seçenek."

Sezonun bir sonraki yarışı 4 Ağustos'ta Büyük Britanya'daki Sliverstone pistinde koşulacak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:20 ----------

o kısım senin için değildi senden sonraki yorumda @bboy_iced nickli arkadaş gayet açık bir şekilde başkasının inancına göre bir durumu yargılamaya kalkmış.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:23 ----------

haberleri böyle eksik okuyup çarpıtırsanız yediğiniz kaba pislersiniz arkadaşım. Ak ile Karayı ayırd etme gücünüz olsaydı zaten böyle pişkinliklere girme ihtiyacı duymazdınız, konu kapanmıştır bu başlıkta kimseye başka bir cevabım yoktur, selametle.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    sene 2000... senna lafı gecıyor sadece arada...

"arkadan gelen biri üstünden geçmiş olabilir."" ıle farkı bulunuz...

http://www.youtube.com/watch?v=XeZcKk4RaA0
    Syanur bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sinan abisini pistte kaybetmiş birinden bahsediyoruz onun acısını çok iyi bilir sen canını sıkma, hadi koçum hadi başka bahanelerle gelin bize. Olaydan haberi olmayan birine nasıl anlatacaksın ölüm şekli ne olacak üzerinden birisi geçmiş bu olay, pistte ki doktorunun açıklamasını da istersen; "Bir pilot, 160 kiloluk bir motosikletle saatte 250 kilometre hızla çarparak, kafasına 38 tonluk bir basınç uyguladı. Antonelli'nin ne olduğunu anlamaya bile fırsatı olmadı", selametle diyorum..

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    biz derken ?

Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin simdi haberden okudum başka bir sürücü andrea antonellinin üzerinden geçmiş o yüzden vefat etmiş mekanı cennet olsun
    Bu adam MÜSLÜMAN mı mekanı cennet olsun diyorsun ???

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı JohnnyGuitar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu senin için yapmışlar :

http://www.youtube.com/watch?v=Ae0qP-q3L88
    wolrath bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    sinan abisini pistte kaybetmiş birinden bahsediyoruz onun acısını çok iyi bilir sen canını sıkma, hadi koçum hadi başka bahanelerle gelin bize. Olaydan haberi olmayan birine nasıl anlatacaksın ölüm şekli ne olacak üzerinden birisi geçmiş bu olay, pistte ki doktorunun açıklamasını da istersen; "Bir pilot, 160 kiloluk bir motosikletle saatte 250 kilometre hızla çarparak, kafasına 38 tonluk bir basınç uyguladı. Antonelli'nin ne olduğunu anlamaya bile fırsatı olmadı", selametle diyorum..
    Sırf bunları yazmak için mi üye oldun....
    Sen sıkma kendini...
    Bizde iyi tanıyoruz kenan ve abisini...
    Selametle ...

Alıntı JohnnyGuitar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cennet bir tek müslümanlar için mi var ?....
    Komikleşme...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    [/COLOR]o kısım senin için değildi senden sonraki yorumda @bboy_iced nickli arkadaş gayet açık bir şekilde başkasının inancına göre bir durumu yargılamaya kalkmış.[COLOR="Silver"]

Arkadaşım sen kavramları karıştırmaktasın belliki benim cümlemden yargılama anlamı çıkarıyosan diyecek lafım yok. Bence bakış açını değiştir. Bir büyüğümüz derki ya olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol inançlarında hassas olan birinin bir taziyeyi eksik etmemesi gerekirdi bu bir yargı değil eleştiridir, ona yakışan buydu. Bence bırakın bu fanatikliklerinizi de resme geniş perspektiflerden bakmaya başlayın.
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

Motosikleti
    var bi şeyler
    Kenan konusunda şunları söyleyeceğim. Kenan yarışın tekrarını içeren basın açıklamasını meslektaşının vefat haberi gelmeden evvel yapmıştır büyük ihtimalle. Yargılamayalım ki, yargılanmayalım.

Yarışın baştan iptal edilmemesine gelirsek. Aslında bu konu karmaşık. Normalde yağmurda yarış yapılır, ancak pistte yağmur lastikleriyle bile yarışmaya olanak vermeyecek kadar su birikmişse o zaman iptal/erteleme olur. Yalnız burada göz önüne alınan tek kıstas lastik/pist etkileşimi. Oysa ki görüş mesafesi de göz önüne alınmalı bu gibi durumlarda. Ölümle sonuçlanan çarpışmanın çok kısıtlı görüş mesafesinden dolayı olduğu açık, dahası ben Antonelli'nin düşmesine sebebiyet veren temasın da sıfır görüşten dolayı olduğunu düşünüyorum.

Şimdi motor sporlarını yakından takip edenler bilirler, yarışçılar ısınma/formasyon turuna başlamadan evvel hakemler pist durumunu kontrol etmek için son bir tur atarlar. F1'de bu görevi doktor aracı (medical car) veya güvenlik aracı (safety car) denen naneler yapıyor. MotoGP'de ise BMW'nin bir otomobili, Superbike Dünya Şampiyonası'nda da Alfa Romeo'nun 2 otomobiliyle yapıyorlar.

Şimdi zurnanın zırt dediği yer burası.

Neden ?

Otomobillerin arka lastiklerinde çamurluk olmasa bile lastiklerin etrafı kapalı ve arkalarında otomobilin tamponu da içeren kıç kısmı var. Bu durum suyun havaya saçılarak sprey haline gelmesini engeller. İşte bu sprey dediğimiz lastiklerden fışkırarak havada adeta asılı kalan su tanecikleri görüşü engelliyor. Oysa ki yarış motosikletlerinin arka tekerlekleri tamamen açıkta. Yarışçılar arka düzlüğe çıktıklarında ilk geçen belki 8-10 motor hariç görüş mesafesinin sıfıra indiği besbelliydi.

Bu gibi detayları önceden düşünselerdi böyle bir facia yaşanmayacaktı.

Yarışın tekrar edilmesiyle ilgili de birşeyler karalayayım. Böyle bir şeyi ne Superbike'da, ne MotoGP'de ne de F1'de gördüm. Yarış iptal edilmişse iptal edilmiştir. "Tekrarını şurda yapalım" gibi birşey olamaz. Profesyonel olarak bu mesleği icra eden kişinin bunu bilmesi gerekir diye düşünüyorum. Ha ola ki tekrar olursa bu ilk defa olacak.
    superglue54 bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Şu demeç mevzusunu uzatmak istemiyorum ama ; Bir pilot yarışın iptal edildiğini biliyor ki yerine başka bir yarış yapılsın vs, diye demeç veriyor. Ee, adam olay yerinde ölmüş, tüm pilotlar pite gelmiş, üstüne basın pilotların yanına gitmiş artık röportajlar felan yapılıyor ama pilotlar yarışın ölüm sebebiyle iptal edildiğini hala bilmiyor mu yani... neyse.

Bence bu olaydan sonra motosikletlere görüş mesafesi yüzünden güvenlik sebebiyle şu tarz aparatları takmayı zorunlu kılmalılar.

Buna kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum. Aerodinamiği etkiler muhabbetine hiç girmeyelim çünkü isterlerse bu parçaların kralını tasarlarlar 1 haftada. Hatta aynı durumu F1'e bile uygulamaları gerek bence...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sırf bunları yazmak için mi üye oldun....
    Sen sıkma kendini...
    Bizde iyi tanıyoruz kenan ve abisini...
    Selametle ...

Cennet bir tek müslümanlar için mi var ?....
    Komikleşme...
    ne için üye olduğum seni ilgilendirmez arkadaşım orasını boşver. yalnız muhalefet etme amacıyla birşeyler karalamakta olduğunuz için burada size karşı birşeyler yazıyorum. Bak @bboy_iced arkadaşım daha kaçkere söyleyecem sana Kenan Anadolu Ajansı na nasıl bir taziye versin ne anlamı olur? Yarışçılardan kaçı avrupa medyasından kaçı anadolu ajansını takip ediyor? ama avrupadan devamlı irtibat halinde olduğu arkadaşlarınında bulunduğu sosyal medya hesabından bu taziye mesajını yayınlamıştır kendisi. Siz kalkıp neden AA muhabirinin bunu yazmadığını yada kenan ın ona neden bunu söylemediğine takılıyorsunuz. Sığ beyinleriniz şunu alsın artık. Supersportta gidip orada Sam Lowes u sırf Kenan'ın siyasi görüşünden dolayı destekleyin arkadaşım. Sizin karakteriniz bu zaten. Hey gidi be bu foruma gelmeden önce düşündüklerimde çok haklı çıktım toplanmışsınız aynı kafadan birkaç eleman saydırın bakayım oh karışan yok
    ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:50 ----------

sanatçı dediğiniz adamlar gezi parkına sosyal medyadan destek verince ne kıymetli oluyordu sizin için dimi ama? yok olay Kenan'sa bitmiştir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:53 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu demeç mevzusunu uzatmak istemiyorum ama ; Bir pilot yarışın iptal edildiğini biliyor ki yerine başka bir yarış yapılsın vs, diye demeç veriyor. Ee, adam olay yerinde ölmüş, tüm pilotlar pite gelmiş, üstüne basın pilotların yanına gitmiş artık röportajlar felan yapılıyor ama pilotlar yarışın ölüm sebebiyle iptal edildiğini hala bilmiyor mu yani... neyse.

Bence bu olaydan sonra motosikletlere görüş mesafesi yüzünden güvenlik sebebiyle şu tarz aparatları takmayı zorunlu kılmalılar.

http://www.ducati-motorcycle-parts.c...-969A0141B.jpg
    http://www.ducatipattaya.com/wp-cont...-1200-S-s1.jpg

Buna kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum. Aerodinamiği etkiler muhabbetine hiç girmeyelim çünkü isterlerse bu parçaların kralını tasarlarlar 1 haftada. Hatta aynı durumu F1'e bile uygulamaları gerek bence...
    hocam sen pek takip etmiyorsun sanırım, yarış günü canlı izliyordum iptal edilme kararı çıktıktan sonra elemanı hastaneye kaldırdılar yaklaşık 1 saat sonra ölüm haberi geldi o arada da yarışın yağmur yüzünden iptal edildiğini açıklamışlardı. Normalde kurallara göre ölümden dolayı yarış iptal edilmiyor merak ediyorsanız 2008 brands hatch pistinde Craig Jones yine supersport yarışında aynı takımın farklı pilotu tarafından darbe alarak öldürülmüştü ardından 2. SBK yarışı yapıldı.

Motosikleti
    var bi şeyler
    2008 brands hatch pistinde Craig Jones yine supersport yarışında aynı takımın farklı pilotu tarafından darbe alarak öldürülmüştü ardından 2. SBK yarışı yapıldı.
    İtiraf edelim buna ufak bir düzeltme gerekiyor. Jones yarıştan sonra gece yarısı hastanede hayatını kaybetti. Ama bu kadar ağır darbe almış bir yarışçı varken iptal edilmeliydi o yarış.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Kesin ölüm haberi 1 saat sonra belirtilmiş olabilir. Simonçellinin de öldüğü biliniyordu ama kurtarma çabaları sonuç vermeyince "hayatını kaybetti" dendi. Olayı yarış tarihçesi bilgisi durumuna getirmeyelim, bende çok biliyor olabilirsiniz. Adamın yaptığı açıklamarı virgül farkıyla haklı çıkartabilirsiniz. İyi bir avukat herşeyi değiştirebilir. Ama ben sana asıl konuyu izah edeyim.

Madem bahsettin söyleyeyim. Hala gezi parkı olaylarını "taraf olan" ve "olmayan" diye ayırıyorsun insanları, sana göre olay bu. Bu süreçte insanlar hayatını kaybetti, senin umrunda olmadan. En basitinden birisi başından vuruldu, diğeri(abdullah-kapı gibi adamdı) 2metreden gaz bombası ile beyninden vuruldu ve öldürüldü. Hep aynı şeyi söylüyorsunuz diyeceksin ama al sana ekleyeceklerim var;

Peki bu olaylar sana göre sadece "taraf" teşkil edebilir, sen bu zihniyette olabilirsin. İnsan hayatı mühim değildir sana göre. Ama Kenan denen zırtapoz şampiyon ne dedi biliyor musun (onu da yazsana buraya) ; "...bu olaylardan dolayı utanıyorum(ülkeyi kötü hale getirdiğimiz kastederek), Türkiyeye tatile gidelim mi diye soran teknisyenlerime ve arkadaşlarıma karşı gidin diyemiyorum, mahçup oluyorum" gibi birşeyler dedi. Bu kabul edilebilecek bir şey değil. İnsanlığa sığmaz! "Polisimiz kahramanlık destanı yazdı" diyen başbakanı destekliyorum, seviyorum, arkasındayım da dedi... Öldürülen, kör edilen ve darp edilen insanlara karşı ancak bukadar büyük bir saygısızlık yapabilir bir sporcu(güya temsilci).

Bunları anlamak insanlık gerektirir işte. Sen hala gezi parkına taraf değildi ya, onun için böyle böyle yazıyorsunuz diye debelen. O yüzden bana yarış bilgilerini anlatacağına, kelime oyunları yaparak zekilik taslayacağına önce insanlıktan nasibini al! Aynı temennimi Kenan kardeşine de ilet...

...Hey gidi be bu foruma gelmeden önce düşündüklerimde çok haklı çıktım toplanmışsınız aynı kafadan birkaç eleman saydırın bakayım oh karışan yok
    sanatçı dediğiniz adamlar gezi parkına sosyal medyadan destek verince ne kıymetli oluyordu sizin için dimi ama? yok olay Kenan'sa bitmiştir..
    Karışmaya çok alıştınız siz, istediğimiz gibi düşüncelerimizi dile getirmemiz, değil şampiyon babam olsa eleştirme hakkına sahip olduğumuzun farkında olmamız çok rahasız ediyor belliki sizi. Sen kendince basit sınıflandırmalar şeklinde çözmeye çalış olayı, hadi biz seni tutmayalım...
    Shrieker bunu beğendi.
    #sürenadam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)