Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Gidon Aynası 50cc Motor İçin

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar abilerim ablalarım kardeşlerim ben 1 tane gidon aynası siparişi verdim 50cc kuba blueberry motorum için mağazaya sorduğum da uyar dedi sıkıntı yok dedi ama elcik plastiği benim tamamiyle bağlı resim olarak göstermek gerekirse şu şekilde;

Resimde de görüldüğü gibi gidon topuzu kısmı tamamen plastik yapıyla kapalı o kısmı kessem herhangi bir sorun yaşar mıyım? İlk motorum ve tamamiyle uzağım bu konulara yardımlarınıza açığım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Gördüğüm kadarıyla gidonum sonunda topuz var onun oraya takabilirsiniz büyük ihtimal elcik kesmeye gerek kalmaz.
    Bergee bunu beğendi.

Ama şey elcik ile birleşik orası ondan ötürü o kısmı kesmek gerekir mi diye sordum

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Bergee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama şey elcik ile birleşik orası ondan ötürü o kısmı kesmek gerekir mi diye sordum
    Topuz o kısma tam ortadan civata ile sabitleniyor ya allen uçlu civata veya yıldız vida ile sabitleniyor, hah yolda yürürken sizin motosikletinizden gördüm şimdi allen anahtarla söküp takabilirsiniz.
    Bergee bunu beğendi.

Alıntı Motoseverrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topuz o kısma tam ortadan civata ile sabitleniyor ya allen uçlu civata veya yıldız vida ile sabitleniyor, hah yolda yürürken sizin motosikletinizden gördüm şimdi allen anahtarla söküp takabilirsiniz.
    Hocam emin misiniz bende çok baktım ama bildiğiniz elcik ile birleşik orası müsait olduğumda fotoğrafını çekip atacağım

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Eski motorum crpyton da oyleydi.

(O motorda topuz yok arkadaşlar)

Falçata ile duzgunce kes,gidon demiri görunecek aynalari oraya tak.

Bu arada sağ kola dikkat et,gaz elcigi rahat hareket etmesi lazim,gerekirse takacagin aynanin topuzuyla gaz elcigi arasini hafif açtir.
    espresso ve Bergee bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı Bergee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam emin misiniz bende çok baktım ama bildiğiniz elcik ile birleşik orası müsait olduğumda fotoğrafını çekip atacağım
    Gördüğüm motosiklet bunun aynısıydı, giderken baktım ve tam o bahsettiğimiz yerin ortasında allen başlı civata vardı, buda bildiğim üzere takoza alamet.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)