Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba blueberry 50cc kilit öneri

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese Merhaba,
    1 hafta içinde kuba blueberry 50cc motor alıyorum. Kilit için aklıma takılanlar var kask işini hallettim mt full face aldım. Apartmanın içine kitleyeceğim için bir zincir kilit düşünüyorum öncelikle. Daha sonra da disk kilidi alabilirim ihtiyaca göre şu anlık bütçem 500₺.
    Ben bunu begendim Onguard 8019 u kilit kısmı disk kilit olarak kullanılıyormuş ama sanırım bu 50cc için Uygun değil. Ucunda yuvarlak genişletilebilir ek olması benim için avantaj kilidin boyunu uzatabilirim. Hafif bir Motor oldugu için Bir tane saglan zincir kilit ilerde de 100-150 tl civarına bir disk kilit alıp ikisini birlikte kullanmayı düşünüyorum. Cok srastırdım ama genellikle diger motorlar için tavsiyeler var 50cc disklerinE uyumsuz olabilir diye birde ben sormak istedim. İlk motorum olacak caldırıp hevesimin kacmasını istemiyorm

Posta bakanlar için telefon tutacagı fikri olan varsa onları da alabilirim

https://m.n11.com/onguard-8019lp-x-zincir-motosiklet-kilidi-90-guvenlik-10mm-x-130-P322807957

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    model tavsiye etmeyecegım ancak 14mm ve üstünü tercih edin bence. 10mm biraz ince

Motosikleti
    cıks
    hep aklımda olan bir soru var hazır konu açılmış aslında çok konu var da motosiklet için baston kilit veya benzeri bir şey yok mu yauh

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler