Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Nmax Lastik Tavsiyesi HK.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Peugeot / Django
    Merhaba,

Motosikletim yamaha nmax ve üzerinde fabrika çıkışı gelen dunloplar mevcut. lastik yaşı 4 ve 16.000 km dir benimle beraberler. Artık ömrünü fazlasıyla doldurdu ve güven vermiyor. Fakat lastik modellerine baktığımda çok kararsız kalıyorum.

1- Michelin City Grip alayım diyorum. Lastik çabuk sertleşiyor 1 yıldan sonra lastik ilk etkisini yitiriyor diyorlar.
    2- Anlas Tourneo alayım diyorum nerdeyse city grip parası istiyorlar ve kullanıcı yorumları çok karışık lastik çabuk deforme oluyor diyolar.
    3- Anlas Winter Grip 2 Herkes çok memnun özellikle ıslak performansı çok met ediliyor. lakin kışlık lastik olmasından dolayı yazında performans veriyor ama lastiği çabuk bitirirsin diyorlar.

İhtiyacım olan;

Viraj performansı iyi olsun , otoyolda ki beyaz şeritlerde yalpalamasın , Uzun ömürlü olsun ,ıslak performansı bir nebze iyi olsun benim olsun istiyorum

Teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kulspruta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Dostum ben de nmax kullanıyorum bir süre önce lastik araştırması yaptım. Ama daha satın almadım.

İki seçenek kaldı önümde
    Michelin city grip ve pirelli Angel scooter.
    Şu an alacak olsamn Pirelli Angel scooter alırım

Nmax facebook grubundan ve youtuberlardan 4-5 kişiye sordum. İkisini de kullananlar kesinlikle Pirelli Angel scooter diyor.
    uzun ömür meselesini ve şerit boyası tepkilerini bilmiyorum. Fakat viraj performansı harika dediler, ıslakta da üzmez.

Motosikleti
    Peugeot / Django
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben de nmax kullanıyorum bir süre önce lastik araştırması yaptım. Ama daha satın almadım.

İki seçenek kaldı önümde
    Michelin city grip ve pirelli Angel scooter.
    Şu an alacak olsamn Pirelli Angel scooter alırım

Nmax facebook grubundan ve youtuberlardan 4-5 kişiye sordum. İkisini de kullananlar kesinlikle Pirelli Angel scooter diyor.
    uzun ömür meselesini ve şerit boyası tepkilerini bilmiyorum. Fakat viraj performansı harika dediler, ıslakta da üzmez.
    https://www.motolastik.com/pirelli-angel-scooter-110-70-13-48p-ve-130-70-13-rf-63p-pmu31358

şu linkte ki ürünmudur acaba bahsettiğiniz ? ayrıca bu site güvenlimidir bilginiz varmı acaba ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Alıntı nmax58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.motolastik.com/pirelli-angel-scooter-110-70-13-48p-ve-130-70-13-rf-63p-pmu31358

şu linkte ki ürünmudur acaba bahsettiğiniz ? ayrıca bu site güvenlimidir bilginiz varmı acaba ?
    Budur hocam, motolastik iyidir, arayıp bilgi alın İstanbul'da yerleri. Altın elbiseli adam youtube kanalında motosiklet lastiği videosunu burada çekmişti bakabilirsiniz.

Motosikleti
    Peugeot / Django
    Alıntı kulspruta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Budur hocam, motolastik iyidir, arayıp bilgi alın İstanbul'da yerleri. Altın elbiseli adam youtube kanalında motosiklet lastiği videosunu burada çekmişti bakabilirsiniz.
    pirelliye içim ısındı, aradım yarın gümrüğe ineceğini , perşeme cuma gibi en geç kargolayabileceklerini söylediler. siz neye karar verdiniz bu arada ?

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 / 2019
    Ben bu ay çanta, demir falan aldım lastiğin de daha ömrü var diye erteledim. Ama değişeceğim zaman Pirelli alacağım.

Tabii ki siz yine araştırın sadece benim lafımla hareket etmeyin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler