Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Pirelli Angel City mi Michelin Pilot Street mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-25
    Lastik ölçü ve markalarını görünce neden Anlas Tournee olmuyor diyesim geldi.
    “Bir delil ile 40 alimi yendim; ama 40 delil ile bir cahili yenemedim.” Mevlana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı UğurDankı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Var mı bir gelişme test edebildin mi
    Daha yaklaşık 300km oldu sanırım. Lastik kalitesi olarak kendini belli ediyor hamurunu desenini beğendim. Üzerinde ki cordiallerde balans diye bisey yokmuş onu ilk anda zaten anladım. 100 110 km hızlarda sıfır sarsıntı. Üzerindeki mum gittikten sonra bir kaç defa fren denemesi yaptım bariz tutunma çok daha iyi. Hatta bir defa beni kazadan bile kurtardı diyebilirim. Minibüs yolun tam ortasında durdu ve diğer lastikle durmam imkansızdı veya kesin kayıp düşmüştüm diye tahmin ediyorum. Virajda güven veriyor tabiki ama bariz bir fark yok bence. Biraz daha iyi diyebilirim. Virajlarda vites küçültmek zorunda kaldığımda yine hafif hafif atmalar oluyor sanırım bu normal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Alıntı Öz_Musti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik ölçü ve markalarını görünce neden Anlas Tournee olmuyor diyesim geldi.
    Fiyatı ve Türk üretimi olması sebebiyle aslında istediğim düşündüğüm bir marka modeldi ama etrafımdan ve forum üzerinden aldığım kullanıcı yorumlarının bazılarında lastiğin uretimsel bazı hataları olduğunu öğrendim balans tutmama vs gibi. Malesef pirelli tercih ettim bu yüzden
    UğurDankı bunu beğendi.

Memcoş48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XRx
    Alıntı carpediem55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha yaklaşık 300km oldu sanırım. Lastik kalitesi olarak kendini belli ediyor hamurunu desenini beğendim. Üzerinde ki cordiallerde balans diye bisey yokmuş onu ilk anda zaten anladım. 100 110 km hızlarda sıfır sarsıntı. Üzerindeki mum gittikten sonra bir kaç defa fren denemesi yaptım bariz tutunma çok daha iyi. Hatta bir defa beni kazadan bile kurtardı diyebilirim. Minibüs yolun tam ortasında durdu ve diğer lastikle durmam imkansızdı veya kesin kayıp düşmüştüm diye tahmin ediyorum. Virajda güven veriyor tabiki ama bariz bir fark yok bence. Biraz daha iyi diyebilirim. Virajlarda vites küçültmek zorunda kaldığımda yine hafif hafif atmalar oluyor sanırım bu normal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:58 ----------

Fiyatı ve Türk üretimi olması sebebiyle aslında istediğim düşündüğüm bir marka modeldi ama etrafımdan ve forum üzerinden aldığım kullanıcı yorumlarının bazılarında lastiğin uretimsel bazı hataları olduğunu öğrendim balans tutmama vs gibi. Malesef pirelli tercih ettim bu yüzden
    Merhabalar Sym Wolf 250 motosikletime lastik alma arefesindeyim. Pirelli Angel City düşünüyorum. Son izlenimleriniz nelerdir tavsiye eder misiniz? Islak/kuru performansı hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim. Teşekkürler tekeriniz düz bassın.(konunuzu görmeden ziyaretçi mesajı göndermiştim kusira bakmayın)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)