Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet ekipman ve aksesuarları satan güvenilir satıcı bilen?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba sitede ve aranızda yeniyim bu ilk konum ve hatta ilk mesajım. Dediğim gibi yeni olduğum için kask, mont ve sırtlık almayı planlıyorum ama bunu intertten kendimce edindiğim bilgilerle yapıcam. Bir videoda izlediğime göre dot ve ece nerdeyse sağlamlık testi bile yapmayan kurumlarmış sharpda parayla çalışan bir firmaymış ve satıcılarda dandik 300 liralık ls2 kaskları sharp testini 4 yıldızla geçmiş diye önerebiliyormuş neyse çok uzattım biliyorum. Güvendiğiniz tanıdığınız ekipman satan İstanbul avrupa yakasında olursa daha iyi olur asya da olsa farketmez bildiğiniz bir yer varsa paylaşırmısınız birde kaskı fiber glass almayı düşünüyorum bu konu hakkındada yorumlarınızı alabilirmiyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Kask ve giyim alışverişini internetten yapmayın. Avrupa yakasında feyizoğlu var, eminönünde de birkaç mağaza var. Metrobüsle söğütlüçeşmeye gelirseniz Kadıköy evlendirme karşısı Hasanpaşa mağaza kaynıyor. Buraları gezip deneyin dokunun öyle alın. Peşinde indirim de yaparlar. Haftaya da fuar var orda da indirimli ürünler olabilir fuarı da ziyaret edebilirsin.

Bu cumartesi almam lazım pazartesi günü motoru almayı planlıyorum çünkü bu cumartesi hasanpaşaya gidiyim o zaman cevabınız için teşekkürler bu arada tanıdığınız ya da en azından güvendiğiniz bir satıcı varsa orda onuda önerebilirmisiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)