Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Forza Anahtarlık (NSS250A)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Source53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Kılıf şeklinde silikon anahtarlık aldım gayet güzel bir şeymiş beklediğimden iyi çıktı almak isteyenlere tavsiye ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Hocam selamlar;

2018 model yeni kasa Forza sahibisiniz sanırım?
    Kullanım olarak deneyimlerinizi kısaca da olsa yazabilir misiniz lütfen.
    Titreşimi, yakıt tüketimi, yol tutuşu, konforu, motosikletin heybeti sele altı ebadı vs. vs.

Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Evet yeni Forza sahibiyim bundan önce eski kasa Forza sahibiydim, Performans olarak eski kasa ile aynı yakıt tüketimi şehir içi 3.5lt tüketiyorum eski kasada 3.8lt tüketiyordum titreşim olarak sanırım sınıfının en iyisi eski kasa bile çok fazla titreşim yapmıyordu ama bu ondan bile az titreşim yapıyor. Sele altı eski kasa ile aynı diyebilirim iki kask alıyor yine, yol tutuş yine çok iyi hatta eski kasadan daha kıvrak diyebilirim, yeni Forza eski kasaya göre daha yüksek bir motor eski kasada ayaklarımın tabanları yere basıyordu (boyum 1.84) yeni kasada parmak uçları ile duyabiliyorum şuan için motordan memnunum Honda kaliteli bir iş çıkartmış.

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yeni Forza sahibiyim bundan önce eski kasa Forza sahibiydim, Performans olarak eski kasa ile aynı yakıt tüketimi şehir içi 3.5lt tüketiyorum eski kasada 3.8lt tüketiyordum titreşim olarak sanırım sınıfının en iyisi eski kasa bile çok fazla titreşim yapmıyordu ama bu ondan bile az titreşim yapıyor. Sele altı eski kasa ile aynı diyebilirim iki kask alıyor yine, yol tutuş yine çok iyi hatta eski kasadan daha kıvrak diyebilirim, yeni Forza eski kasaya göre daha yüksek bir motor eski kasada ayaklarımın tabanları yere basıyordu (boyum 1.84) yeni kasada parmak uçları ile duyabiliyorum şuan için motordan memnunum Honda kaliteli bir iş çıkartmış.
    sehir ici 3,8 su an fiyatiyla 25 krs civarlarina geliyor. sehir ici bu kadar az mi yakiyor. 125 lik vitesliler yakiyor 15-20 krs lari. olctunuz mu saglikli veriler mi. benim Daelim S3 4,5 civari yakiyor.

Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sehir ici 3,8 su an fiyatiyla 25 krs civarlarina geliyor. sehir ici bu kadar az mi yakiyor. 125 lik vitesliler yakiyor 15-20 krs lari. olctunuz mu saglikli veriler mi. benim Daelim S3 4,5 civari yakiyor.
    o motor sınıfındakilerden daha hafif olmasına rağmen 4.5 yakıyor hemde. ben 2015 xmax'le 100 km'de 3.0 yakıyorum. bursa trafiği 75 kiloyum.

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı Source53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Aklımdaki bazı soru işaretlerine cevap oldu. Daha çok video görmek daha çok deneyimlemek istiyoruz ama buralarda test motorunu bırakın teşhir motosikleti bile yok maalesef. Bu aralar kafamı çok kurcalayan bir motosiklet olmaya başladı açıkçası.
    Size de hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.

Motosikleti
    2018 Honda Forza
    Eski kasa 3.8 yakıyordu yeni kasada 3.5 yakıyorum PCX vardı daha önce 2.5 yakıyordu mesela.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Aklımdaki bazı soru işaretlerine cevap oldu. Daha çok video görmek daha çok deneyimlemek istiyoruz ama buralarda test motorunu bırakın teşhir motosikleti bile yok maalesef. Bu aralar kafamı çok kurcalayan bir motosiklet olmaya başladı açıkçası.
    Size de hayırlı olsun. Kazasız belasız kullanın.
    Rica ederim, merak ettiğiniz kafanıza takılanları sorabilirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)