Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Üniversiteye motosikletle gitmek iyi hoş ama?

Motovento
    REKLAM ALANI

Uniye motor ile gitmek hoştur ama , kıyafete yer bulmak başkadır başka..

Havalı havalı dolanmak hoştır ama , o kıyafet ve kitabı nereye sokacaksın başkadır başka..

Artis artis dolanmak hoştır ama sınavlar başkadır başka...

Motor ile ara gazı vermek hoştır ama , işletme maliyeti başkadır başka....

En iyisi sen dersine çalış...Evladım bırak bu ergen hayellerini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Alıntı Rshta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam motosiklet montu günlük montun haline gelecek demişsiniz bilmediğimden soruyorum dikkat çekmezmi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Hocam yani topcaseden kaçış yok diyorsunuz öylemi? başka çare kalmadı ekipmanı saklıcak yer konusunda
    üniversiteye motosiklet ile gidip ekipmanı saklamak niye? Mont tabi ki dikkat çekecek herkes sizin motosiklet sürdüğünüzü bilecek ne var ki bunda. Topcase takmak istemiyorsanız kask ve montu yanınızda taşımaktan başka çare yok.
    Rshta bunu beğendi.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Çocukta motor yok.
    üniversite desen o da yok.
    Bugün kaydolmuş. Biz diyoruz kaskı orana koy, montu burana koy.
    Sen git kazan kardeşim, motosikleti de al. Üniversitede sınıfı bir gör. Her türlü koyacak bir yer bulursun.
    Lisedeyken, kış günleri mont üstüme alırdım. Kaskı da kılıfına sokar omzuma asar giderdim. Her türlü çaresini bulursun.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocukta motor yok.
    Sen git kazan kardeşim, motosikleti de al. Üniversitede sınıfı bir gör. Her türlü koyacak bir yer bulursun.
    Lisedeyken, kış günleri mont üstüme alırdım. Kaskı da kılıfına sokar omzuma asar giderdim. Her türlü çaresini bulursun.
    Aslında haklısın bazen kolayımıza geliyor. Şimdi baştan anlatmaya kalksan önce eğitimdi ehliyetti ekipmandı derken nasıl olsa bizi dinlemicek, salla gitsin. Hakikaten dert ettiği şeye bak, motosiklet kullanmayı bilmiyor, ehliyeti yok, üniversite belli değil, motor yok kask yok mont yok ama bunları saklıcak yer arıyor !
    zekeriyaimam bunu beğendi.

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    İlgiden bıkarsın...
    İyi anlamda söylemiyorum,vatandaş gelecek:Bu ne,o ne,niye kask takıyon???
    Alır vizörü parmak izi içinde bırakır.
    Kaç basıyo bu,seneye ben de alıyom falan muhabbeti hiç bitmez...
    Gerçekten seviyorsan her gün git gel ama hani dizide filmde gördüm karı kız hasta olur falan diyosan unut onları.
    Rshta bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    belki para biriktirecektir 1 sene boyunca, öğrenciyken para biriktirmek zor, cocugun gaza ihtiyacı vardır, yüklenmeyin

Rshta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı serif abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uniye motor ile gitmek hoştur ama , kıyafete yer bulmak başkadır başka..

Havalı havalı dolanmak hoştır ama , o kıyafet ve kitabı nereye sokacaksın başkadır başka..

Artis artis dolanmak hoştır ama sınavlar başkadır başka...

Motor ile ara gazı vermek hoştır ama , işletme maliyeti başkadır başka....

En iyisi sen dersine çalış...Evladım bırak bu ergen hayellerini
    https://www.youtube.com/watch?v=BOMGPPhBWrk
    Kendiniz çok ergen hayali kurmşsunuzki herkezi kendinizle bağdaştırıyorsunuz buradan çıkarım budur üniversite kananmak imkansızmı? ben sadece ulaşımı çözmek için bu yola başvurdum siz troll zihinyelte yazıyorsunuz aptal bi türküyle sanat yaptığınızı sanıyorsunuz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocukta motor yok.
    Hadi diyelim şuan 2019 dayız üniversiteye gitti motoruyla bir şahıs ne yapacağını bilmiyor? kaskı nereye koyacak montu napcak diğer ekipmanları o an telefonu çıkarıp

+ Eee şuan üniversitenin garajındayım ama motor ekipmanlarını ne yapacağımmı yazacak? Hani cevap vermek istemiyosan yazma internette böyle erkeklik taslar gibi yazılar yazmak sana iyi hissettiriyorsa doktora görün...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Alıntı artemis99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında haklısın bazen kolayımıza geliyor. Şimdi baştan anlatmaya kalksan önce eğitimdi ehliyetti ekipmandı derken nasıl olsa bizi dinlemicek, salla gitsin. Hakikaten dert ettiği şeye bak, motosiklet kullanmayı bilmiyor, ehliyeti yok, üniversite belli değil, motor yok kask yok mont yok ama bunları saklıcak yer arıyor !
    Üniversite okuyamadınız galiba içinizde acısı kalmış niversite yok diyorsunuz hani ehliyet yokmuş alınamazmı? motor yokmuş alınamazmı?

BENİM ANLAMADIĞIM ŞEY İYİ NİYETLE BURAYA KAFAMDAKİ SORULARI YOK ETMEYE ÇALIŞMAYA GELDİM AMA SİZ BEYEFENDİ ART NİYETLİ BİR ŞEKİLDE ERKEKLİK TASLIYORSUNUZ KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPMAYIN

Lütfen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgiden bıkarsın...
    İyi anlamda söylemiyorum,vatandaş gelecek:Bu ne,o ne,niye kask takıyon???
    Alır vizörü parmak izi içinde bırakır.
    Kaç basıyo bu,seneye ben de alıyom falan muhabbeti hiç bitmez...
    Gerçekten seviyorsan her gün git gel ama hani dizide filmde gördüm karı kız hasta olur falan diyosan unut onları.
    Ben ulaşım için düşünüyorum hocam karı kız meselesi değil yani anlıyacağınız diğer kullanıcıların yaptığı ergen yorumlarıyla alakası yoktur teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Konuda gerçekten yararlı bilgiler edindim gerçek ve yararlı bilgiler sunan arkadaşlara teşekkürler,o troll zihniyetle yazan küçümser tavırdaki şahıslarıda burada yalnız bırakıyorum çünkü

Anlatsam anlamıyacanız ,sussam haklı olduğunuzu sanacaksınız...

Motosikleti
    Alıntı Rshta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendiniz çok ergen hayali kurmşsunuzki herkezi kendinizle bağdaştırıyorsunuz buradan çıkarım budur üniversite kananmak imkansızmı? ben sadece ulaşımı çözmek için bu yola başvurdum siz troll zihinyelte yazıyorsunuz aptal bi türküyle sanat yaptığınızı sanıyorsunuz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:05 ----------

Hadi diyelim şuan 2019 dayız üniversiteye gitti motoruyla bir şahıs ne yapacağını bilmiyor? kaskı nereye koyacak montu napcak diğer ekipmanları o an telefonu çıkarıp

+ Eee şuan üniversitenin garajındayım ama motor ekipmanlarını ne yapacağımmı yazacak? Hani cevap vermek istemiyosan yazma internette böyle erkeklik taslar gibi yazılar yazmak sana iyi hissettiriyorsa doktora görün...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:07 ----------

Üniversite okuyamadınız galiba içinizde acısı kalmış niversite yok diyorsunuz hani ehliyet yokmuş alınamazmı? motor yokmuş alınamazmı?

BENİM ANLAMADIĞIM ŞEY İYİ NİYETLE BURAYA KAFAMDAKİ SORULARI YOK ETMEYE ÇALIŞMAYA GELDİM AMA SİZ BEYEFENDİ ART NİYETLİ BİR ŞEKİLDE ERKEKLİK TASLIYORSUNUZ KLAVYE DELİKANLILIĞI YAPMAYIN

Lütfen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Ben ulaşım için düşünüyorum hocam karı kız meselesi değil yani anlıyacağınız diğer kullanıcıların yaptığı ergen yorumlarıyla alakası yoktur teşekkürler...

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Konuda gerçekten yararlı bilgiler edindim gerçek ve yararlı bilgiler sunan arkadaşlara teşekkürler,o troll zihniyetle yazan küçümser tavırdaki şahıslarıda burada yalnız bırakıyorum çünkü

Anlatsam anlamıyacanız ,sussam haklı olduğunuzu sanacaksınız...
    Sakin ol genç, tanımadığın kişilere atar yaparken dikkatli ol her ne kadar burası forum da olsa karşındaki kişinin yaşını başını bilmeden erkeklik taslıuyorsun gibisinden ithamlarda bulunma. Senden büyüğüm belli ki di mi? Ben üniversiteyi bitireli 25yıl oluyor. Efendi gibi soru sor millet de ona göre cevap versin. Her gelen cevaba böyle karşılık verirsen kimse sana yardımcı olmaz. Hadi hoşçakal.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:39 ----------

Ayrıca büyük harfle yazmanın forum dilinde bağırmak anlamına geldiğini biliyor olmalısın ki bir tek bana verdiğin cevabı büyük harflerle yazmışsın. Bak bunları sana hala küçük harflerle yazıyorum. Ama üslubuna dikkat et.

Motosikleti
    KUBA RX9
    Bir tane sırt çantası takacaksın. Mont zaten günlük mont gibi üzerinde giyili olsun, kaskı eline al. Eldiven,dizlik,bot bunlarda sırt çantasına. İşkence gibi geliyor ama hem güvenli hemde öyle kimse tarafından garipsenen bir hareket değil.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Çoğu kampüsde kiralık dolaplar oluyor. Dönemlik 20 30 lira bisi onlardan kirala kaskını montu kitap vs. her şeyini koyarsın.

Filmlerde amerikan liselerinde koridorda dolaplar vardır ya öyle bölümleri oluyor genelde onları kast ediyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Korumalı kot giyip, üstünde mont ile gezersin, kaskıda yanındaki oturağa bırakırsın. Her kuşu öttürdün, bir karga kaldı dimi? Kafana takacak başka şeyler bul. CBF150 ile gitsen bile sana yeter. İşin şekline değil, kendi zevkine bak. Daha kampüste köpekler kovalayacak
    espresso bunu beğendi.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Ben okuldayken güvenlik kulübesine bırakıyordum. Sağolsun güvenlik görevlisi bir Fatih abimiz vardı. Kendilerinin elbiselerini astıkları dolaba astırtıyordu. Okulun 3 senesi motosikletle gidip geldim bu şekilde. Kışın sadece kaskı bırakıyordum. Eldiven sırt çantama, mont ve korumalı bot zaten üzerimde oluyordu. Yazın ise spor ayakkabımı sırt çantamda getiriyordum, tüm ekipmanı da yine güvenlik kulübesi dolaplarına koyuyordum.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Carlsberg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Atla deve değil bu olay, üniversiteye motorla giden biri olarak, günlük kıyafetlerimi giyiyorum, ceketimi normal askılığa asıyorum, kaskım ise sırada yanımda duruyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)