Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet ve Kamp Çantası

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar,

Açıkçası foruma bu soruyu sorabilmek için üye oldum. Daha önce hesabım olmadan çok fayladandım ancak bu sorumun cevabını forumda bulamadım maalesef. Soruma gelirsek:

Motosikletim ile orta ve uzun mesafeli yolculukları kat etmek üzere bir çanta arayışım var. Bu hususta bir tank çantası alacağım ancak bir de dağcı ya da kampçıların kullandığı 50-80 LT'lik çantalardan alıp lastik gergilerle motosikletin artçı bölümüne sabitlemeyi düşünüyorum. Acaba bunu daha önce deneyen ya da uygulanabilirliği noktasında bir fikri olan var mıdır?

Teşekkürler.

Not: Motosikletim KTM 390 Duke

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xmax250
    gecen sene tura cıkarken topcase ve yan cantalarımın haricinde 60lt sırt cantamı arka seleye baglamıstım ve herhangi bir sıkıntı da cekmemiştim..
    topcase ve artcı tutucularından bagaj lastiklerini gecirerek sabitlemiştim cantamı ve bir cm bile hareket etmemişti...

sagdan soldan sarkan iplerine, gergilerine vs dikkat etmek lazım cantanın sadece baglarken...

splender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF R25
    Merhaba
    Geçen sene kamp için hazırlık yaparken bir video çekmiştim, 16:30'dan itibaren bir çanta var gayet memnunum. Tavsiye ederim.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Ben 55 cm boy, 26 cm en, 26 cm derinliği olan çantayı aşağıdaki gibi 3 gergi lastiğiyle bağlamıştım. 5 saatlik gidiş 5 saatlik dönüş yolumda hiçbir sıkıntı yaşamamıştım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)