Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

X max için telefon tutucu tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Selamlar,

Motorum için telefon tutucu gerekiyor. Yamaha' nın kendi telefon tutucusu inanılmaz pahalı geldi (445tl). X max için kullanabileceğim ve güvenilir bir telefon tutucu almak istiyorum. Yalnız çok pahalı birşey olmasın tabi. Kullanan arkadaşlar var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32673067862.html
    Daha ucuza da bulursun arat aynısı tr de satılıyor ben 5.5 dolara almıştım

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    450 liraya andorid telefon alınır ucuza bulup taksan bu seferde ışıklarda falan beklerken başına bi iş gelir mi acaba

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Yukarda linkini verdiğim ürünün arkasında kanca var onu çek bırak anahtarlık ile motosiklete çelik tel ile baglayabiliyorsun çekip kaçmak isterken gelmez eline sende enselersin yoksa hırsızlık oluyormuş

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 ABS, Motoran Allegro 50
    Yamaha nin orjinal telefon tutucusu olmuş şimdi 780 tl. 2017 yilindaki yoruma bakiyorum 445 tl diyor. Ne yapalim ne kullanalim? telefon tutucusu olarak ne kullaniyorsunuz acaba?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orjinal olmayanı kullan?

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben yaklaşık 2 hafta önce Kadıköy Hasanpaşa'daki Kaan Elektronik dükkanından bir telefon tutucu aldım. Işıkta falan dururken birinin kapıp kaçması imkansız çünkü ben bile uğraşıyorum takıp çıkarmak için.
    Tek sorunu telefon dik konumda dururken hız göstergesini görmem zorlaşıyor. Zaten etelefon tutucuyu bilmediğim bir yere giderken harita bakmak için almıştım, lazım olmadığı zamanlarda bagajda tutuyorum sorun olmuyor. Montaja da 10TL almışlardı toplam 70TL ödemiştim.

https://www.kaanelektronik.com/Su-Ge...9,PR-3346.html

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Arkadaşlar malesef veridğiniz ürünlerin hepsi faso fiso o çanta gibi yapan yazın cihaz bir ısınıyor gps açınca hayatımda ilk defa iphone ısındı soğumasını bekleidm uyarısı geldi çöp....

yaylı zembelekli telefon tutucu dışında hiçbirşey alma hepsi kırılıyor bozuluyor bir işe yaramıyor

https://www.motospartanonline.com/tr/usb-sarj-soketli-evrensel-motosiklet-telefon-tutucu-kiskacli-metal-aparatli-ayna-baglanti-2085-806667.html

olay bu telefon düşücek gibi gözüküyor bende çok korkmuştum bak sana video yol boyu da birşey olmadı aküden 5 amperlik bir sigorta ile kablo çek 2 amper usb side var,

yarısından sonra hep takılı birşeyde olmuyor ;)

çanta gibi olanlar yazın kullanamıyorsun hem dokunamıyorsun hem çok ısınıyor,yay süreklı sıkı bırkamıyor yani ayrıca arkasında kaydırmaz ped var aşağı kaymıyor yayı germedikçe

mustafa_325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar RS 200 - Thriumph TİGER 800
    N11'de 30-50 lira arası çeşit çeşit telefon tutucu var. Boşuna çinden getirtmekle uğraşma.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Ben de yeni sipariş verdim Aliexpresten 51 tl ye.Aynı ürünü burada 75 85 arlığında satıyorlar.Acelem olsa beklemeye değmez aslında.Fakat bu ölü sezonda benim için aliekspres resmen terapi gibi. Bir ürün alıyorum motora bir ay sonra bir iki parça daha oda oluyor bir iki ay.Böyle böyle kışı geçiriyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)