Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KİLİT TAVSİYESİ

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Aranıza yeni katıldım, yeni bir motorum var kaskoda yaptırdım. apartman girişinde motorum duruyor ancak malumunuz sürekli giriş çıkışlar oluyor, fiyat performans olarak nasıl bir kilit kullanmalıyım, yardımcı olursanız sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Kafam rahat olsun diyorsan kalın bir zincirle birlikte disk kilidi de kullan derim. Nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama decathlon mağazalarında bisiklet kilidi adı altında baya sağlam U şeklinde kilitler var. Bahsettiğim kilidi sanayiden aldığımız kalın bir zincirle kombine ettik horneti bağlıyoruz.

Motosikleti
    Tmax 530
    Hocam kaskon var ise, kilide cok para harcamana gerek yok.
    Abusun granit disk kilidini kullaniyorum ben tek.

Alarmli olanindan alirsan yeterli olur bence, zincire girme hic.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Ben de 3 ay önce xmax 250 aldım. Kasko yaptırdım, şu anda ehliyet işi halledene kadar kardeşimin motoruyla beraber onun işyerinin kapalı otoparkında duruyor. Kilit yok nasıl olsa kapalı yerde diye. Ama ehliyeti alıp da kullanmaya başlayınca evin önünde apartmanın önünde kaldırımda duracak. Ağaca zincirlemek için abus granit serisi zincir kilitlerden almayı düşünüyorum. Çok para ama kasko olsa bile çalınırsa daha çok üzülürüm deyip paraya kıyacağım mecburen.
    Bir de en azından ses çıkarsın diye ucuzundan bir alarmlı disk kilitidi alsam mı diye de düşünüyorum.

Motosikleti
    (Şuan Motorsuz)
    Eğer bursada yaşıyorsan Sevinçlerde Disk kilitleri mevcut Ve satılan kilitler alarmlı herhangi bir sarsılmada alarm çalıyor

teşekkür ederim, model numarası varmıdır ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

evet var o yuzden sizin soylediğiniz daha mantıklı geliyor, disk kilitlerinde abus çok fiyatlı geldi başka marka varmıdır , master loock var ama nasıl bilmiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)