Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Buğu önleyici kask camı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Keremk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Merhabalar özellikle universal (her modele uyan) buğu önleyici kask camı arıyorum. Bir de ışıkta kendi kararanlar varmış. Yurtdışında satan mağazalar da olur. Sizin bildikleriniz var mı? Kaskını da söyle derseniz LS2 351 modeli var.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Keremk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar özellikle universal (her modele uyan) buğu önleyici kask camı arıyorum. Bir de ışıkta kendi kararanlar varmış. Yurtdışında satan mağazalar da olur. Sizin bildikleriniz var mı? Kaskını da söyle derseniz LS2 351 modeli var.
    kendiliğinden kararmıyor bu ancak universal ;

http://www.motomaxonlineshop.com/pin...ersal--pmu3211
    Keremk bunu beğendi.

orhanay06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer çalındı - hedef WR250
    shoei nin colormatik vizörleri varmış yutrdışında.. bizde var mı bilmiyorum...

iki gün önce pinlock uyguladım ve bu sabah deneme imkanım oldu... bence çok faydalı... tavsiye ederim..
    Keremk bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    ls2 ff352 kaska taktırdım ben universal olanından. benim kaskın camında takılacak tırnak yoktu bundan dolayı camı da değiştirdik. cam 35tl + 65 tl pinlock toplamda 100 tl. okmeydanında feyzioğlunda taktırdım ben.
    Keremk bunu beğendi.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Tefoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 ff352 kaska taktırdım ben universal olanından. benim kaskın camında takılacak tırnak yoktu bundan dolayı camı da değiştirdik. cam 35tl + 65 tl pinlock toplamda 100 tl. okmeydanında feyzioğlunda taktırdım ben.
    Aslında vizörü değiştirmenize gerek yoktu, vizöre yapıştırılan cinsden var. Yukarıda linkini paylaşmıştım.
    Keremk bunu beğendi.

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında vizörü değiştirmenize gerek yoktu, vizöre yapıştırılan cinsden var. Yukarıda linkini paylaşmıştım.
    dediğiniz gibi olabilir tabi ki ama vizörde çizikler de vardı bundan dolayı değiştirmek istedim zaten. bilgilendirme için teşekkür ederim.
    MimTolga ve Keremk bunu beğendiler.
    Aşırı hız ve dikkatsizlik motorcunun en büyük düşmanıdır.

Hayati01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf moto 150nk.simdi spada anton 200cc.2017 model.
    arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusunuz. Bu kaskımın camını adanada hiç biyerde bulamadım. Nerde bulabilirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

http://imageshack.com/a/img923/7954/PMU

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

http://imageshack.com/a/img923/7954/PMU

peruwasa12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 gün önce feyizoğlundan 50 liraya aldım taktırdım kurtuldum kaskı açıp durmaktan

blue4XL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Önce MCT250, şimdi Yamaha
    Hocam, benim kaskım Nitro marka olmasına rağmen Hasanpaşa'daki motomax'ın yanındaki dükkanda LS2'nin (Cam modeli 352 olabilir, emin değilim) pinsiz bir camını 35 TL'ye aldım. Kaska oturdu. Meğerse Nitro'yu üreten firma ile LS2 yi üreten firma aynı imiş. Camı aldığım yer söyledi. Yanındaki motomax'tan da 69,90 Liraya universal buğu onleyiciyi alıp adamlara taktırdım. Senin yapacağın şey, eğer pinli buğu önleyici bulamadıysan, LS2'nin pinsiz bir camını alıp buna universal buğu önleyici taktırtmak.

Merhablar shoei gt air kask aldım içşndem kendi buğu önleyici çıktı. Aldığım yer hemen orada takmasıma rağmen yine buğu oluşuyor ne yapmam gerek. Kendim söküm bidaha taktım iyive silip edip yine oluşuyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler