Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sis farı veya ikili ufak far tavsiyesi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheWitac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 883L '09
    Merhaba arkadaşlar. Motorumun üstündeki farın yeteri kadar aydınlatamaması ve motorumu modifiye etmeyi düşündüğümden dolayı motoruma yeni bir far almaya karar verdim. Aşağı linkteki sis farlarını alıp far olarak kullanmayı düşünüyorum fakat fazla güç çektiğinden elektrik tesisatına zarar verir diyorlar. Ben farı söküp direk bu ikisini far olarak kullanıcam o yüzden bir problem olmaz diye düşündüm ama yine de sormak istedim. Tavsiyeleriniz varsa duymak isterim, şimdiden yardımcı olmaya çalışıcak arkadaşlara teşekkürler.

Link : http://www.hepsiburada.com/modacar-motorsiklet-sis-lambasi-nikelaj-yuzey-751201-p-OTM751201

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    bunlara para vermeyin...55 wattlık halojen ampülleri var...tesisata çok yük biner ve aydınlatmasıda verimsizdir.

yeni nesil led farları öneririm

https://www.amazon.com/RioRand-Off-road-Headlight-Driving-Mounting/dp/B00LLHJNEU

TheWitac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 883L '09
    Hocam motorumu Bobber tarzında modifiye ediyorum bu farlar görsel olarak da hoş durucak motorda. Bir tanıdığım da zannedersem aynısından kullanıyor ve aydınlatması bayaa güzel. Benim farımdan daha iyi aydınlatıyor hatta. LED far düşündüm daha az güç kullandığından dolayı ama motora yakışmıcağı için ondan da vazgeçtim. Linkte verdiğim sislere benzer bir far veya far niyetine kullanabiliceğim sisler olursa tavsiyeler daha güzel olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)