Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Telefon Tutacağı

Motovento
    REKLAM ALANI
    darkloops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 150 NS
    arkadaşlar motosikletinde telefon tutacağı kullanan var mı ? varsa markası, fiyatı ve nereden aldığını paylaşabilir mi ?

Bu arada motosikletim Bajaj Pulsar 150 NS, bu motorun gidonuna uygun olmalı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosikletinde telefon tutacağı kullanan var mı ? varsa markası, fiyatı ve nereden aldığını paylaşabilir mi ?

pulsarların gidonuna uymuyor tutacaklar. aynaya monte edilenlerden alın.
    ben 200ns de bunu kullanıyorum:
    http://www.feyizoglu.com/Smartphone-...n_49941.html#0
    brigantes bunu beğendi.

GKS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    motor kullanırken telefonla ilgilenmek gereksiz bence

brigantes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    gps için işe yarayabilir bende almayı düşünüyorum

Motosikleti
    YAMAHA MT 07 ABS
    mondial drift 125 için tavsiye edecegniz makul fiyata bi telefon tutacagı varmı

ishan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 2009 600 silwerring
    telefon tutacağı bana ds lazım honda sw600cc ..tlf tutacağı sadece gps için lazım oluyor benim gibi yol bilgisi özürlüleri için süper 1 şey ..ama nereye takılabileceğini bilemedim

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı darkloops adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ben 200ns de bu aparattan kullanıyorum, arkadaşın motoruna montaj yaparken.

Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Motorda telefon tutacağı olmamalı dikkat dağıtıcı şeyler gibi... GPS için diyorsanız 2 dk sağa çekersiniz bakarsınız sonra yolunuza devam edersiniz zor bir şey değil.

Artık motosiklet şirketleri bile dikkat dağılmasın diye göstergelerde filan sadeliğe giderken bizim türk milleti motorları pavyona çevirmeyi çok seviyor.
    sdt bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorda telefon tutacağı olmamalı dikkat dağıtıcı şeyler gibi... GPS için diyorsanız 2 dk sağa çekersiniz bakarsınız sonra yolunuza devam edersiniz zor bir şey değil.

Artık motosiklet şirketleri bile dikkat dağılmasın diye göstergelerde filan sadeliğe giderken bizim türk milleti motorları pavyona çevirmeyi çok seviyor.
    yanımdan yüksek cc motor geçerken dikkatim dağılıyor onlar da piyasadan kaldırılsın bence hiç iyi bir durum değil.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanımdan yüksek cc motor geçerken dikkatim dağılıyor onlar da piyasadan kaldırılsın bence hiç iyi bir durum değil.
    Arabaları da alalım mı
    Kısaca ben;

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    maxi scooter kullanmayan önünde saklayabileceği bi bölme yoksa mecburen tutacak kullanıcak. burda dikkat edilmesi gereken nokta kırmızı ışıklar. biri telefonunuzun yeni sahibi olabilir
    AWESQME ve 4till4 bunu beğendiler.

Motosikleti
    MT-10 SP

şunu aldım, daha fonksiyonel oldu. cepler boşken motosiklet sürmek çok daha rahatmış

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i..._7Aud-9mhyW173
    şunu aldım, daha fonksiyonel oldu. cepler boşken motosiklet sürmek çok daha rahatmış
    model fiyat bilgisi alabilir miyiz lütfen ?

heia2654 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şunu deponun üstüne tutturdum, aylardır yağmur çamur bana mısın demiyor. Deponun üstü müsaitse tavsiye ederim.

http://www.hepsiburada.com/samsung-arac-tutucu-ee-v200sabegww-p-TELARACSAMARACTUT?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.tum .genel.pla&gclid=CNCa5cHTos0CFW8o0wodUKIINw

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:03 ----------

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence kavşağa geldiğinde ne tarafa dönecektim diye yolun ortasında yavaşlayıp tabelalara bakınmak, sağa mı sola mı dönecektim diye düşünmek, GPS ne tarafı göstermişti diye düşünmek daha tehlikeli. Her dönüşte sağa çekip GPS'e bakmak mümkün değil. Ama kullananın da bilinçli olması lazım tabi gözü GPS'e dikerse sıkıntı...

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bimden 5tl'lik telefon tutucu alıp, bağlantı kısmını kırdım, kablo cırtları ile sabitledim, yıllardır sorunsuz kullanıyorum.

yağmurlu hava şu poşetlerden telefonuma uygun olanı kullnıyorum, dokunmatiği kusursuz çalışıyor: ağız kısmı alta gelecek elbette.

toplam maliyet 5.5tl. ve su geçirmez
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    model fiyat bilgisi alabilir miyiz lütfen ?
    Givi 3D603 - 400 lira civarında + 50 lira motosikletinizin modeline göre depo aparatı almanız gerekiyor.

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    Telefon tutacağı konusunda bir süredir kendi üretimimiz olan bir malzeme üzerinde çalışıyorduk.

Öncelikle ürün kendi üretimimiz. %100 yerli. Universal olarak tasarladık, hemen hemen tüm telefonlara marka ayrımı olmadan uyumlu.

Malzeme çin malı ürünler gibi plastik değil, metaldir. Sağlamlık ve fonksiyonellik ön planda tutularak geliştirdik.

Farklı açılarda oynama ve esnek montaj imkanına sahiptir. Uzunca bir süredir üzerinde oynayarak geliştirdik. Eşe dosta tanıdıklara takıp denettik, kendimiz de denedik. Piyasaya vermeye yeni başladık.

Motosikletlere de scooter'lara da uygulamak mümkün. Kendi üretimimiz olduğu için de emsallerine göre fiyatı uygun tuttuk.

Dileyenlere (İstanbul'da olanlar için) elden bakma imkanı da sağlamaya çalışırım. İlgilenenler için sahibinden üzerindeki ilanın linki aşağıdadır. Detay bilgi ilanda var, isteyenler bana mesaj yoluyla özelden de ulaşabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...1181314/detay/

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Link1, Link2 ve Link3
    Bu üç modelden kullandım. (Link2'yi kullanmaya devam ediyorum) Hepsinden memnun kaldım ancak Link3'te sürekli tedirginim. (ya bir yerde bir su birikintisi varsa ve bir dikkatsiz sürücü su sıçratarak telefonumu ıslatırsa diye.)

Link4
    Bir tek bu modelden kullanmadım. (titreşimden görmenin zor olacağı şeklinde bir önyargım var)

Motosikleti
    Yamaha Tenere XT660ZA
    Alıntı cenkyenmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Link1, Link2 ve Link3
    Bu üç modelden kullandım. (Link2'yi kullanmaya devam ediyorum) Hepsinden memnun kaldım ancak Link3'te sürekli tedirginim. (ya bir yerde bir su birikintisi varsa ve bir dikkatsiz sürücü su sıçratarak telefonumu ıslatırsa diye.)

Link4
    Bir tek bu modelden kullanmadım. (titreşimden görmenin zor olacağı şeklinde bir önyargım var)
    Bunlar daha önce denediğimiz ürünler, her birinin bir takım ayrı sıkıntıları var. En temel sıkıntı da vibrasyon ve dayanıklılık. Buna çözüm getirdiğimiz ve esnek montaj avantajı nedeniyle daha iyi bir şey yaptığımızı söylemek isterim. Garantimiz altındadır.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı Albion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon tutacağı konusunda bir süredir kendi üretimimiz olan bir malzeme üzerinde çalışıyorduk.

Öncelikle ürün kendi üretimimiz. %100 yerli. Universal olarak tasarladık, hemen hemen tüm telefonlara marka ayrımı olmadan uyumlu.

Malzeme çin malı ürünler gibi plastik değil, metaldir. Sağlamlık ve fonksiyonellik ön planda tutularak geliştirdik.

Farklı açılarda oynama ve esnek montaj imkanına sahiptir. Uzunca bir süredir üzerinde oynayarak geliştirdik. Eşe dosta tanıdıklara takıp denettik, kendimiz de denedik. Piyasaya vermeye yeni başladık.

Motosikletlere de scooter'lara da uygulamak mümkün. Kendi üretimimiz olduğu için de emsallerine göre fiyatı uygun tuttuk.

Dileyenlere (İstanbul'da olanlar için) elden bakma imkanı da sağlamaya çalışırım. İlgilenenler için sahibinden üzerindeki ilanın linki aşağıdadır. Detay bilgi ilanda var, isteyenler bana mesaj yoluyla özelden de ulaşabilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...1181314/detay/
    Öncelikle emek ve zaman harcayıp güncel bir ürün ortaya çıkarmış olmanızdan ötürü naçizane tebrik ederim.
    İlanı inceledim, ancak motosiklet üzerinde montajlı halinin fotoğrafları anlaşılabilir gelmedi bana.
    Yani sanki son kullanıcıya yönelik değil de endüstriyel bişeymiş gibi.
    Sanırım foto açılarından ve yakınlığından kaynaklı.
    Ben daha önce çin menşeli bazı tutucular kullandım, en sonunucusunu istanbulda hasanpaşadan bir dükkandan aldım. Ankaraya gelene kadar sorun yoktu. Ankara'da şehir içinde yola çıkmadan önce (Allah'tan)aynaya bağlantı ayağından kırıldı gitti. Eğer yolda olsaydı bilmem kaç liralık telefon zayi olacaktı.
    Bugüne kadar Ram Mount kadar sağlam tutucu görmedim, bence harika bir ürün ama inanılmaz pahalı. şu an ona bütçe ayırabilirim ama açıkçası 350 tl gibi rakam vermeye içim elvermiyor.
    Sizin ürününüzü alıp kullanmak isterim ama görüntüden emin olamadım. Sağlamlık kadar şık görünmesi de açıkçası tercih sebebi.
    Mümkünse buradan motor üzerinde üzerinde telefon varken ve yokken çekilen fotolar paylaşırsanız sanırım benim gibi tereddütte olan arkadaşlar için faydalı olacaktır.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)