Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İndirimli arka çantam geldi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 100 ukh

Merhaba arkadaşlar uzun Zamandır çanta almayı planlıyordum 52 ltlik bulmuştum gittigidiyordan çok büyük gelir diye almadim motoru götürdüğüm ustada 65 tlye vardı aynı bu aldığım çantadan onuda almadim biraz daha araştırayım diye geçen akşam n11.com da bu çantaya rastgeldim sipariş verdim 50tlye ücretsiz kargolu bişekilde geldi gerisi resimlerde belli zaten :-) çok hoşuma gitti dandik bisey olur mu acaba diye düşünüyodum fakat öyle çıkmadı 70 tlden 50ye düşmüş alacak arkadaşlar tavsiye ederim çıkartılabilir olanlarindan

http://m.n11.com/arwic-spd-arka-cant...ilir-P61213155

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şık, pratik ve kullanışlı bir çanta. Hayırlı olsun diyelim.

Ancak fotoğraflarda gözüken kaskı kullanıyorsanız değiştirmenizi tavsiye ederim. En azından LS2 marka, belirli kalite standartlarını yakalamış bir kask edinmeniz bedensel sağlığınız için çok iyi olacaktır. Bunu zamanla mont, eldiven ve pantolon takip ederse ufak tefek kazalarda yaralanma ihtimalinizi çok düşürürsüzünüz.

Motosikleti
    Kuba Strike 150
    Siz yazdıktan sonra aynı çantayı almistim tesekkur ederim

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı cico06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz yazdıktan sonra aynı çantayı almistim tesekkur ederim
    Güle güle kullanın Bu arada bu akşam motorumun yağını değiştirmeye gittiğimde aynı çantanın fiyatını sordum ustama 55 tl dedi alanya gibi sezonluk bi yerde yaşadığım için yaz-kış fiyat farkı değişiyor ön lastik 80 civarı demişti bu akşam 40-50 civarı dedi :D :D

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Çanta güzele benziyor umarım sağlamdır güle güle kullanın.Kask kaç doğumlu hocam biraz yaşlı gibi geldi gözüme

Motosikleti
    Mondial 100 ukh
    Alıntı karşıyaka57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanta güzele benziyor umarım sağlamdır güle güle kullanın.Kask kaç doğumlu hocam biraz yaşlı gibi geldi gözüme
    Tesekkur ederim kask biraz eski hocam onu motoru aldiğim kişi hediye etmişti onu kullanmıyorum zaten başka kask almıştım onu kullanıyorum çantanın genişliğini göstersin diye onu koydum :-)

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Elinize sağlık konu birilerinin işine yarayacaktır Satan yer bizim eve çok yakınmış motorcuejder

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler