www.motoavm.com


motosiklet kullanıcıları için seçimlerinde oldukça zorlandıkları kaskı için bazı kask önerilerinde bulucam inş faydalı ve yararlı olabilirim.Kask tercihlerinde şekli veya deseninden ziyada amacına hizzetmeti ne derece dogru ne derece güvenilliği oldugunu bilgisini ögrenmek önemlidir.Uluslar arasını bağımsız test firmalarından kask modelleri için yapılan test sonucu..

Şarp testi nedir: SHARP TESTİ NASILYAPILIR Bir SHARP testinde derece vermeden önce bir kask modeli üzerinde 32 darbe testi yapılır. Bir hızda test edilemeyeceği için SHARP Testi farklı testlerden geçer. Her kaza esnasında değişkenlik olacağından standart düzenlemelere göre darbe hızları çok daha geniş bir aralıkta test edilir. SHARP, ulusal ve uluslararası çarpışma testi analizleri, uygun test noktaları seçmek için kasklardaki en uygun yeri seçmektedir. Her kask modeli için, çeşitli boyutlarda 32 test yapılır. Amaç bir kaza esnasında bir kaskın beyini ne kalitede koruyacağını ölçmektir.

LS2 şirket tanımı : LS2

Kendini kask üretimine adayan Arthur Liao tarafından 1990 yılında kurulmuştur. Barselona (İspanya) merkezli bir Avrupa şirketidir. LS2 kaskları titiz bir üretim aşamasının sonucunda, en iyi malzemenin teknoloji ile buluştuğu noktada kullanıcısıyla buluşur. Çok sıkı kalite kontrol sürecinden geçen kasklar tüketicilerin tüm beklentilerini karşılamak için tasarlanmıştır. LS2 markası günümüzde hızla büyümeye devam etmekte ve şu an 65 ülkeye ulaşmaktadır.


LS2 ilk üretim aşamalarından bu yana kendini sürakli geliştiren kask modellerinde olsun sağlık güvenliğe orta sınıf kasklarda en başarılı yolda ilerliyen LS2 markasının bazı kask modelleri.. değerlendirmede LS2 KASKLARDA FF350 KASK modelleri uluslar arası kask testinden 5 YILDIZ üzerinden 4 YILDIZ almış kask modelidir. LS2 FF350 modelinden 1 tanesi :


Farklı modeller kasa farkıyla kullanıcılarına çeşit sunan LS2 markası FF358 modelllerindede uluslar arasını şarp testinden 4 Yıldız almış kask modellerinede bakma imkanınız mevcut LS2 FF358 modellerinden 1 tane görsel :


Farklı modeller kasa farkıyla kullanıcılarına çeşit sunan LS2 markası FF370 modelllerindede uluslar arasını şarp testinden 4 Yıldız almış kask modellerinede bakma imkanınız mevcut LS2 FF370 modellerinden 1 tane görsel :


LS2 FF375 MODELİ :
Farklı modeller kasa farkıyla kullanıcılarına çeşit sunan LS2 markası FF375 modelllerindede uluslar arasını şarp testinden 4 Yıldız almış kask modellerinede bakma imkanınız mevcut LS2 FF375 modellerinden 1 tane görsel :


Farklı modeller kasa farkıyla kullanıcılarına çeşit sunan LS2 markası FF396 modelllerindede uluslar arasını şarp testinden 4 Yıldız almış kask modellerinede bakma imkanınız mevcut LS2 FF396 modellerinden 1 tane görsel :Farklı modeller kasa farkıyla kullanıcılarına çeşit sunan LS2 markası MX426 modelllerindede uluslar arasını şarp testinden 4 Yıldız almış kask modellerinede bakma imkanınız mevcut LS2 MX426 modellerinden 1 tane görsel :
www.motoavm.com