Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yardım !!! beyler cbr 125 2006 17200kmde 3000tl yardım!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mastem13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuan için yok
    beyler forumdada yeniyim motor kullanmayada yeni başlayacam yeni derken vitesli motorlar için, sizden başlıktata dediğim gibi cbr 125 2006 model 17200 kmde 3000 tl yarın bakmaya gidecem sizden ricam
    1- motorun muayene ve sigortası yokmuş şatış işlemleriyle ne kadara yapılıyor.
    2- ikinci el motorda 17,200 km çokmu
    3- yeni başlayan biri için 2006 cbr iyimidir.
    4- cbr 125 alsaydınız nelere ve motorun nerelerine dikkat eder ve incelerdeniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    1_) satış işlemi 65 yada 70 tl olması lazım net hatırlamıyorum, sigorta yaptırıyosun birde zorunlu olarak onun fiyatı cok değişiyo 40-100 arası bişey cıkar oda.Muayne masrafıda böyle.
    2_) Eğer gercek kmsi 17 bin ise cok değil, tabi bunda bircok etken var, motorun yağı suyu zamanında değişmişmi, bakımlımı, efendi sürülmüşmü vs...
    3_) Cbr yeni başlayan biri icin iyi ama hic vitesli tecrüben yoksa cbf daha iyi olurdu, düşüp kalkarken grenaj derdin olmazdı en azından koruma demiri sayesinde..
    4_) Km sinin orjinal olup olmadığını anlaman icin belli başlı şeyler var bak sıraliyim ; ayaklıkların aşınma durumu, lastiklerin durumu: 17 binde motorun lastikleri orjinal olup ömrünün sonuna yaklaşmış durumda olması gerekiyo, yukarda da dediğim gibi parcaların orjinalliği.

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Yeni yaptirim noter islemi 86 lira kardes.
    16 BH 631

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sezon başına 3000 km yapmış. 125 cc yakıtı koklayan motorlar için istisna kilometreler bunlar. %50 nin üzeri ihtimal kilometre oynanmış 3.000 tl ye satabilmek için.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)