Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasko, Sigorta ile alakali yeni baslayandan sorular... Yardimci olursaniz sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

Herkese merhabalar,

Honda Silverwing Scooter aldim kendime. Yanimda tasimam ve olmasi gerekenleri merak ediyorum.
    A2 Ehliyetim ve Ruhsatin disinda,

1- Mecburi Trafik Sigortasi lazim mi?
    2- Lazimsa nereden almami tavsiye edersiniz?
    3- Ozel sigorta lazim mi?
    4- Lazimsa nereden almami tavsiye edersiniz?
    5- Bunlarin disinda bu konuda tavsiyeleriniz olabilir mi? Hirsizlik kazaya karsi vb.

Tecrubelerinizden faydalanmak isterim,

Simdiden tesekkurler,
    Timur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    bende yeniyim daha almadım motorumu ama faturalı alıcam bayıden kendım tescıl ettırcem malıyetı daha az olucak ruhsatını aldıysan trafık sıgortanın kesılmıs olması gerekıyor zaten polıcenıde ruhsatının ıcınde bulundurmalısın her zaman baganmaması ıcın kasko ıstege kalmıs ama motor kaskoları anlamsız gelıyor bana cok pahalı ve garıp kosullar var kılıt bılgısı ıcın bsy dıyemıyecegım.Konuyu takıpteyım

Tesekkurler,

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında Tarife Uygulama Esasları Hakkında Yönetmeliğin 15 inci Maddesine Göre, Birlikçe Herhangi Bir Bağlayıcılığı Olmamak Üzere Hazırlanmış Bulunan ve 01.01.2012 Tarihinden İtibaren Uygulanması Tavsiye Edilen "Trafik Sigortası Rehber Tarifesi."

Burada göreceğiniz listeye göre 116TL gibi bir rakam çıkıyor. Bu rakam yıllıktır değil mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:01 ----------

Tesekkurler,

Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasında Tarife Uygulama Esasları Hakkında Yönetmeliğin 15 inci Maddesine Göre, Birlikçe Herhangi Bir Bağlayıcılığı Olmamak Üzere Hazırlanmış Bulunan ve 01.01.2012 Tarihinden İtibaren Uygulanması Tavsiye Edilen "Trafik Sigortası Rehber Tarifesi."

Burada göreceğiniz listeye göre 116TL gibi bir rakam çıkıyor. Bu rakam yıllıktır değil mi?

http://flic.kr/p/bBPQv4

Yazıyı şimdi gördüm cevap yazayım istedim. www.sigortadukkanim.com ile hem çoktan seçmeli dönemi başladı. geçen kullandım birçok sigorta şirketinin teklifini aynı anda listeliyor. Kasko, sigorta, dask (deprem sigortası), konut sigortası, trafik poliçesi gibi hizmetleri online olarak sağlıyor. Aynı sorularınızı da online sor bölümü ile anında cevap alabilirsiniz.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı confolfw adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyı şimdi gördüm cevap yazayım istedim. www.sigortadukkanim.com ile hem çoktan seçmeli dönemi başladı. geçen kullandım birçok sigorta şirketinin teklifini aynı anda listeliyor. Kasko, sigorta, dask (deprem sigortası), konut sigortası, trafik poliçesi gibi hizmetleri online olarak sağlıyor. Aynı sorularınızı da online sor bölümü ile anında cevap alabilirsiniz.
    Kaskolar altında motosiklet kısmı olmadığı için pek işimize yaramaz gibi duruyor.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Ehliyet ruhsat ve sigorta şart.
    Kaskoyu boşver cbf 150 için 1100 tl kasko parası istediler yaptırmadım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)