Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Siz haklısınız motosiklet.net ailesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    Gerçekten üzüldüm geçmiş olsun.Umarım siz ve arkadaş çevrenize ve bütün dünyaya örnek olmuşsunuzdur.Ehliyeti alalı 1 ay oldu wc ye bile kaskla gittiğim için arkdaşlarım(hiç birinde motor yok)ben dalga geçiyorlardı ben hiç birini takmıyordum İnşallah'da takmadan yoluma devam edebilirim.Saygılarla...
    Sür gari

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    kardeşim büyük geçmiş olsun.. hatanı anlamandan ve bu kadar açık sözlü davrandığından dolayı seni kutluyorum. Allah beterinden saklasın büyük geçmiş olsun.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    kardeşim büyük geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın
    açık sözlülüğün ve cesaretin için de ayrıca takdir ettim doğrusu, Allah şaşırtmasın bi daha
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    Kanuni Breton
    Ne deseniz haklısınız abilerim ehliyetimi alana kadar motorsiklete binmeyi düşünmüyorum

çok geçmiş olsun .ama durumunuzdan ders çıkarmayı bilmişsiniz buda birçok genç sürücü adrenalin tutkunu insanlar için kötüde olsa bir örnek olmuştur.
    ALLAH beterinden saklasın hepimizi.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Güzel kardeşim, öncelikle çok geçmiş olsun Rabbim beterlerinden sakınsın...böyle tatsız bir olayın ardından eğriyi doğruyu görmen ve öz eleştiri yapmanda ayrıca bir erdem...

an geliyor bu sitede yazılan yazılar yapılan yorumlar kimi kardeşlerimizi üzüyor ...ama işin gerçeği yapılan yorumların ikazların tamamiyle edinilen tecrübeler sonucunda yapıldığıda bir gerçek...

umarım senin yaşamış olduğun üzücü deneyim vurdum duymaz bir tavırla motosiklet üzerine çıkan kardeşlerimize bir örnek olur...

en kısa zamanda tekrar sağlığına kavuşup tam korumalı ve ehliyetli bir şekilde motosikletine kavuşman dileklerimle...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Bin nasihattan bir musibetten iyidir..

Geçmiş olsun..
    ....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    geçmiş olsun, başına daha büyük bir bela gelmeden dersini aldığın için ciddi manada şükretmelisin.

ben bir de şuraya takıldım;

Alıntı Frx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    araba egzosu taktırdım 125cc ken 150cc oldu
    nasıl oluyor o iş? yani egzost değişimi ile motorun hacminin artması nasıl oluyor?

Motosikleti
    Kanuni Breton
    Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun, başına daha büyük bir bela gelmeden dersini aldığın için ciddi manada şükretmelisin.

ben bir de şuraya takıldım;

nasıl oluyor o iş? yani egzost değişimi ile motorun hacminin artması nasıl oluyor?
    Silindiri değiştirdim egzosun hacme bir faydası yok araya bir virgül koymamışım egzos aksine motoru performanstan düşürmüştü

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:23 ----------

Çok sağolun yaptığım kötü şeylerden sonra bile bana sahip çıktığınız dua ettiğiniz için teşekkür ederim, en çok zoruma giden ise herkez motosikletinin fotğrafını koyarken ben utancımdan ekleyememiştim, bu şekilde eklemekte pek hoşuma gitmedi ama yine bazılarına örnek olamadım kimse başına gelmeden anlamıyor :/
    aparat ve Zippo's bunu beğendiler.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    geçmiş olsun acil şifalar.bu seferlik ucuz atlatmışsın hatalarında ders çıkartabilirsen zevk alarak uzun seneler binersin motosiklet denen güzel alete,yoksa sonu hüsran Allah korusun.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Honeybee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650gs
    arkadaşım sana büyük geçmiş olsun. umarım en kısa zamanda eski sağlığına kavuşursun. motosiklet maalesef çok zevkli ancak bir o kadar da tehlikeli bir ulaşım aracı. zevkli ancak kurallarına her zaman harfi harfine uyulması gerekiyor. bunu bende senin gibi düşerek öğrenmiştim. motosiklet ile birlikte sağlıkla daha çok uzun yıllar geçirmen dileklerimle.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Çok ilginç... Bir insanın bu şekilde kendini bulması bence çok ilginç. Hiç ego yok sende sanırım arkadaşım %95 insanlar bu şekilde yaptıkları hatanın farkına varsalar bile kabullenmezler yada bu şekilde dile getirmezler. Tebrik ederim seni. Ayrıca okurken, polis, duyarlı olalım vs.. reklamlarında gibi hissettim kendimi
    #sürenadam

Motosikleti
    Kanuni Breton
    Hepinize çok teşekkür ederim bana böyle sahip çıktığınız için

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    çok geçmiş olsun üzülerek okudum yazını,umarım sağlığına biran önce kavuşursun da bu yaşadıkların acı bir tecrübe olarak geride kalır,eğer bir daha motora bineceksen lütfen önce kendin için sonrada sevdiklerin için korumalarını muhakkak tak ve ehliyetini çıkart,Allah sana bir şans vermiş onu iyi değerlendir.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Hepinize çok teşekkür ederim bana böyle sahip çıktığınız için
    Geçmiş olsun Frx.
    Sana bu forumu okumaya başladığın ilk andan itibaren sahip çıkılıyordu aslında, ama sen farkında değildin.
    Şimdi ikinci kez sahip çıkılıyor

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok sağolun yaptığım kötü şeylerden sonra bile bana sahip çıktığınız dua ettiğiniz için teşekkür ederim, en çok zoruma giden ise herkez motosikletinin fotğrafını koyarken ben utancımdan ekleyememiştim
    Sevgili frx kardeşim, çok akıllı ve efendi birisi olduğun kanaatindeyim. Sana motorculuk ve sosyal hayatında başarılar dilerim. Forumda okuduğum tek tük aklı başında yazarlardansın.

Motosikleti
    mondial 150 mc
    [QUOTE= gecenin bir vakti açık egzosumla mahallede gezerken alarmı öten arabalar hoşuma giderdi ama o ses yüzünden çocuğu uyanan bir annenin bana edeceği bedduyı hesap etmemişim :S
    işte bu helal olsun kardeş işte bu cümle beni bitirdi tekrardan geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Öncelikle çok geçmiş olsun. Her şeyden önce bu olayı daha büyük bir badire geçirmeden atlatman sevindirici, en güzel yanı da aklının başına gelmesi, bu olay seni kurtarmış demek ki.Tekrar geçmiş olsun.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)