Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Yarışma: Benzin Fiyatı ne Zaman 5 Lirayı Geçecek?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birdahaki seçimlerde %60 oy alır bu adamlar deveye diken bizim millete zam yapan yarıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Normalde işe servisle gidiyorum.
    Bugün uyanmam gerekenden 45 dakika geç uyanınca motorla gitmek zorunda kaldım.
    Depoyu şöyle bi salladım baktım benzin bayağı azalmış.
    Koyuldum yola, bostancı e-5 teki shell istasyonuna girdim.
    Abi 10 Liralık 95 oktan doldur dedim.
    Tam markete gidiyorum hesap kartıyla ödeme yapmak için, adam dedi ki; abi shell kartın var mı?
    Bende de kart var ama, şimdi kartı ister 0,01 kuruş yükleme yapmak için falan diye düşünerek, ' yok ' dedim.
    Al abi ücretsiz bu kart içinde 50 smart puan var dedi (puanı yanlış hatırlıyor olabilirim)
    O puanı küçümseyerek " ee kaç puan lira ediyo yani " diye sordum.
    Abi en az 50 liralık yakıt alırsın o puana dedi.
    Direk kaptım kartı. Gittim içeri ödemeyi yaptım, karta puan yüklettim sonra fişe bi baktım 50 TL + bilmem kaç kuruş yazıyordu
    Ama o an işe geç kalacam diye acele ederken yanlışlık attım fişi :(
    Neyse şimdi en azından 50 TL beleş yakıtım var sanırım
    Bunu benzin indirimleri ile iligi olan topice yazacaktım ama bulamadım. Bari burdan duyurayım dedim.
    Sabah ilk iş shelle uğramanızı tavsiye ederim. Ama sadece o istasyona ait bir kampanyamı yoksa genelmi bilemiyorum...
    Son olarak indirim konusunu bulan biri olursa bu yazımı oraya kopyalamasını rica ediyorum
    Motosikletli Kaplumbağa...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    neden 21 aralık 2012 kütük
    5 lira olursa dünyanın sonu değil ya

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    2013 olmadan 5 kere 5tl olur benzin

Motosikleti
    CBR250R
    Biz sıkıştığımız zaman dini argümanlarla başkalarını susturmayı severiz. Bu bize siyasetçiler tarafından yapılır. Biz de yutarız. Fakat bizim aramızdaki uyanıklar da yine aynı yöntemle bizi dini argümanlarla susturur veya manipule ederler. Biz vatan, millet, din gibi meseleler yüzünden maddi kaygılarımızdan uzaklaşma ile övünürüz. Ama bu övüntümüzü uyanıklar avuntu haline dönüştürür. Yani bizi aç bıraksınlar ama gururumuzla oynamasınlar isteriz. Elbette gururumuzla da oynamasınlar ama aç niye bıraksınlar ki! Ama öyle yönlendiriliyoruz ki açlıkla gururumuz arasında seçim yapmaya zorlanıyoruz hep ve tabiatımız gereği gururumuzu seçiyoruz. Parayı da başkaları götürüyor. Çünkü biz açlığı seçiyoruz. O sebeple de "Fakir ama onurlu genç" bizim en sevdiğimiz karakter olmuştur. İşte belki de bu sebeple benzin fiyatlarını protesto etmiyoruz. Çünkü protesto eden insan fakirliğini ifşa ediyordur. Gururumuzu yenemiyoruz. Az biniyoruz ama pahalı benzine katlanıyoruz. Çünkü biz gururluyuz ))
    Mr.cihans ve ysn17 bunu beğendiler.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ya anlıyamadığım 1LT benzinin 2.5tl si vergi olurmu ya bu nasıl bi söğüşleme ev al vergi kiracı koy vergi benzine 2.5tl vergi herşeye vergi gelen ne 3 senedir metrobüs yapılıyor gözle görünen bu yemin ediyorum 3.54tl düşürseler 1tl az alsalar vergiyi yine dünyanın benzinden en çok vergi alan ülkesi olucaz ama ben razıyım 1.5tl vergiye yeterki 3.54tl olsun adama koyuyor ya 1999 depreminde geçici vergi die gelen ötv lan halen duruyor bu bana koyuyor resmen devletin gözünde söğüşlenicek kerizleriz milletvekilide diyor ben düğünlere gidiyorum altın takamıyorum zam lazımdı lan ben burda 150cc alete benzin alamıyorum depo dolduramıyorum başlarım bu ülkenin adalet kavramına isyaaaaan yani :s
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    biz kktc mt olarak kadınlar altın günü yapıyor ya bizde onu benzin gününe çevirdik herkes haftadabir toplanıp 5 er tl topluyoruz herkesden herkesin hafta bir deposu fullniyor :D her derde deva :D

DNGe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Aslında bir bakıma benzinin zamlanması daha az yakıt tüketen motosikletin teşvik edilmesinde pay sahibi olmuyor mu ?.

Konuya birazda bu tarafından yaklaşalım arkadaşlar

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkes lpg ye dönecek. artık motorsikletlerde full lpg olacak. çevre daha kirlenecek. seviyorum memleketimi. iş adamlarından almadığı vergiyi halkna yükleyen devletimi seviyorum. misal patronumum 2000 motor benzinli jipi var. ama benzin parasını hiç tınmıyor. ödeyeceği vrgiden düşüyor. zengin kesim ve hükümet ve muhalefet böyle kullanıyor arbalarını. eee adamlara dokunmuyor. tmmb aşkanlıı bir karar alsa tüm milletvekilleri araçlarındaki kullandıkları benzinleri maaşdan keseceğiz diye. o gece benzindeki vergi düşer. yarı yarıya alırız. ama bu hayal olduğu için biz benzin 5 tl olunca gider tüp taktırırız. onunla devam ederiz.
    iran-israil savaşı başladığı anda benzin 5 tl. dolar 2,5 euro 4 tl.
    eğer imkanınız varsa kendi lmt şirketini kurunuz benzine para vermeyiniz. hatta aldığınız motorıda devlete ödeyeceğiniz vergiden düşersiniz. şimdi honda cbf 150 binerken. o zaman 600 lük makina alırsınız. bnden bu kadar

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ehehe ne güldüm ya itinayla dalga gecilecek yazmıs bir de .D

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olursa ekime kadar olur.
    Olmazsa da ekime kadar olur diyosun yani? :p

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    bence başbakana yazı yazalım benzini 5 lira yap sende rahat la bizde rahatlayalım hergün düşünmektense 1 defada çıkarız işin içinden

sorun yok alıştık bugün % 2,5 gibi zam geldi mazotta yolda

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Tam tarih belli olmasada yaza doğru diyelim hele şu usadaki başkanlık seçimleri bitsin o zaman herşey daha net olacak
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    2 gün sonra 3 krşluk indirim olacak
    bu kawasaki bir başka dostummm

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Düşündüğümden daha kötümsersiniz

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    motoru olanlar düşünsün vallahi... motor yok dert tasa yok...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

selo001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400
    14 Mart 2013
    www.Motosiklet.net

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Bu Yıl Bitmeden Göreceğiz Hepimiz 5 Lirayı... Adamlar Haklı Milletimizi Ne Kadar Çok Dürterlerse O Kadar Oy Alıyorlar , Bırakında Adamlar İşini Yapsın...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    3 Vakte kadar kesin 5 tl ve katları olur, nasıl olsa geniş zaman

İsteyen itediği şeyle dalga geçsin, birilerinin bizle dalga geçtiği kesin.....

Bu millete müstahak. Trafik diyorsun arkadaşa "her gün araba çıkıyor diyor"

Benzin diyosun " Dünya da fiyat artıyor diyor" Öyle bir at gözlüğü takmış ki kafa çalışmıyor artık. Allah akıl fikir versin....
    Diş Fırçam Bile Motorlu :cherry:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)