Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Küçültmenin Dezavantajları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper memleketimde 500-600cc ve servisi sağlam bir naked motor yok ki 10 bin lira civarına Benim istediğim 25-50HP arası hafifçe bir motor.

Gerçekten de ER5, GS500, CBF500 gibi bir alet lazım bana ama bunların hepsi üretimi durmuş ve yedek parçası zor bulunan motorlar. Aklıma yatan bir motor da XT660X, ona denk gelirsem düşünürüm.

YBR250 fazla pahalı, Hyosung GT250 Kanuni'de. Duke 200 istiyorum bir yandan ama CBR250 almak bana 4 bin lira kadar daha ucuza mal olacak, arada o paraya değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum, yedek parçadan korkuyorum.

CBR250'yi takozluk seviyesini ölçmek için bir test etmeyi istiyorum tabii; şehirde Fazer'dan daha az ancak CBF150 veya 500'lük bir naked'dan daha çok takoz olacağının bilincindeyim. Fazer'ın sadece ağırlığı şehirde sıkıntı; yoksa dönüş çapı sorun değil hiç. İlla CBR diye bir durumum yok.
    hyosungun gt250 naked modelini de düşün derim cbr250 den daha performanslı ve aradığın hafiflikte ve lastikleri daha kalın ve sağlam basar yere... sadece bir öneri benimkisi, karar tabii ki senin 10 bin gibi bir bütçeyle 0 ını alabiliyosun garantili garantili binersin vesselam...
    başkalarının kusur ya da avantajlarına odaklanmaktansa, kendi yanlışlarını düzeltmeye çalış ve elindeki fırsatların farkında ol... dünyada birşeyleri düzeltmek istiyosan önce kendinden başla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni bir drz400sm satıldı Kütük, yok böyle birşey! Boğaza kadar akropoviç titanyum egzoz, 14.500 km de gıcır gıcır bir motordu ve üstelik sıkıştığı için 11.000 e verdi arkadaş tam senlik bir motordu. Ben almayı düşündüm ama İst.da heba edebilirim diye ve evimin yakınında kapalı otopark olmadığı için cesaret edemedim. Bence şehir içinde küçük hacimli enduro-supermoto seni memnun eder. Cıbır sürüş pozisyonu, rahatsızlığı itibariyle sana ters, bence tabi doğrusunu sen bilirsin. ;)
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Süper memleketimde 500-600cc ve servisi sağlam bir naked motor yok ki 10 bin lira civarına Benim istediğim 25-50HP arası hafifçe bir motor.

Gerçekten de ER5, GS500, CBF500 gibi bir alet lazım bana ama bunların hepsi üretimi durmuş ve yedek parçası zor bulunan motorlar. Aklıma yatan bir motor da XT660X, ona denk gelirsem düşünürüm.

YBR250 fazla pahalı, Hyosung GT250 Kanuni'de. Duke 200 istiyorum bir yandan ama CBR250 almak bana 4 bin lira kadar daha ucuza mal olacak, arada o paraya değecek bir fark olduğunu düşünmüyorum, yedek parçadan korkuyorum.

CBR250'yi takozluk seviyesini ölçmek için bir test etmeyi istiyorum tabii; şehirde Fazer'dan daha az ancak CBF150 veya 500'lük bir naked'dan daha çok takoz olacağının bilincindeyim. Fazer'ın sadece ağırlığı şehirde sıkıntı; yoksa dönüş çapı sorun değil hiç. İlla CBR diye bir durumum yok.
    tamam işte duke 200 isteyen 2 kişi olduk 5-10 kişi olalım gidelim biz 5 tane alacağız diyelim elbette indirim yapar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)