Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motor Yokuş Yukarı Düz Yoldan Farksız Nedir bu :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Arkadaşlar Her haftasonu Geçen Haftaya kadar pazar günleri Runnerımla +30 km Olmak üzere çevre ilçelere bazen illere tarihi yerlere gitdiyordum.
    3 Gün önce Runnerla Şahin Takas ettigim için bu hafta sonu Runner yerine 70cc Airsal Silindirli mobiletimle geziye çıktım. Ama Başıma Antalya Kepez Bölgesinde Yokuş yukarı çıkarken motorun Hiç Performansı Düşmeden çok Seri bir şekilde ve 90 km Hızla yokuşu çıktı Arabaları falan solluyorum çünkü e hızlı araba o virajları 100 ile alır o da en seri çıkış yapan Arabalar falan bana bakıyor. Ben o yokuşu en son mobiletle 6 ay falan önce yazın çıkmıştım. Motorda orjinal 52 lik silindir vardı. ve motor en fazla 20 km hızla çıkıyordu orayı. Bu airsal çekişte iyi derlerdide bu kadarda olmaz dedirtti. Düz Yolda 110 görüyor Yokuş yukarı 90 Hatta 95 km Hızla çıktım. Gps Elektronik ibre var onla ölçtüm. Hızı Hala şaşkınım. Bide Arka dişli ufak onuda belirteyim. :D :D
    Arkadaşlar ben çok şaşırdım. Bu kadarda performans beklemiyordum açıkcası ama Maşallah çok sevindim bu duruma.
    Arkadaşın Ramzey 125 var. Düz yolda 110 Yapıyor. O yokuşta 45-50 km Hıza düşüyor :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    adam gibi yakiyor mu sen ondan haber ver yoksa o da bir dogan gorunumlu sahinle takasa gidecek
    hayirli olsun aracin bu arada

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam gibi yakiyor mu sen ondan haber ver yoksa o da bir dogan gorunumlu sahinle takasa gidecek
    hayirli olsun aracin bu arada
    Teşekkür Ederim. Daha güzeli senin olsun İnşallah. :D 12 Kuruş falan Yakıyor. İyi iyi Teşekkürler. Bugun Hava güzel diye çıktım mobiletle yola Güzeldi gezdim Geldim.
    Ama yokuş yukarı motor bir vurdurdu. Allah görmen lazım. Sol Şeriti bir mobilet kapattı. Çünkü o anda o yokuşu en hızlı ben çıkıyordum. Şaşkına döndüm. Sizlerle paylaşmak istedim

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Yakınıyomusun hava mı atıyosun belli değil

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bisiklet seleli mobıletle istersen 200 yap ;d

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakınıyomusun hava mı atıyosun belli değil
    Ne yakınıom ne hava atıyorum. Tabi o an Tüm Araçları solarken Havamdan Geçilmiyordu. :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:28 ----------

Burda önemli olan Silindir Demekki çünkü bu motorun Orjinal Ayarsız Halinide biliyorum. O Kepezde Runner bile bir gerileme Yapıyordu.
    Mobilet kullanan kişilerede önerim lan gidin Airsal Takın 0 ı 100 lira 2. eli 40- 50 lira bişe Mobilete Ayarsız bindiginize Degmez. Günün Sözü olsun Buda

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Tabi tabi, benzin yerine içine yine tiner mi koydun ?
    10SuzAsLa bunu beğendi.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhaha ;d

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)