Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Garajı

Motovento
    REKLAM ALANI
    draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama fiyatı uygun olsa idi alacağım şeylerden biri olurdu. Çok güzel bir düşünce.. Ah keşke fiyatı bu kadar yüksek olmasa

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...50010856/detay

106GT! bunu beğendi.
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu konuyu açacaktım sonra linki bulamadım...çok güzel bi olay gerçekten...

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Çok güzel ama 5,500 TL çok fazla geldi bana.. Yarı fiyatına ahşaptan yaptırılabilir ama gene de pahalı olur..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Yuhhh Çok Güzell çOK iYİ oLUR mOTORUM Çalınacak Sıkıntısı Olmaz Ama
    Şöyle 2011,2012 1000cc Üstü Motor Kullananlar İçin Motora O kadar para veren Bunuda Alır Verdiği Para Uçmasın Diye
    Ama Öyle Böyle Değil 5.500 La Ben Demirciyim O Fiyatın Yarınısına 1 kamyon SIğacak Şekilde Ve Daha Sağlam Bir Garaj Yaparım
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    Sado

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel ama 5,500 TL çok fazla geldi bana.. Yarı fiyatına ahşaptan yaptırılabilir ama gene de pahalı olur..
    aynı konu birkaç gün önce açılmıştı , yanlış hatırlamyorsam orada ki fiyat 2500 TL idi
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Firmanın sahibi babamın arkadaşı.Fiyatı 2.500 e indirdiler.5.500 iken sadece 2 tane satabilmişler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    belediye bundan vergi alır ya bizim memlekette...her gün polis gelir içinde ne var diye...mahalleli gelir kapağını arar çöğ dökmek için...çocuklar gelir üzerine futbol topuyla abanırlar, tepesine çıkarlar..apaçileri gelir grafiti yaparlar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:15 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Firmanın sahibi babamın arkadaşı.Fiyatı 2.500 e indirdiler.5.500 iken sadece 2 tane satabilmişler
    çok insaflılarmış senin arkadaşlarında...yazık değil mi önceden alanlara...gerçi istediği fiyata satabilir...ama esnaf ahlakı işte...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı konu birkaç gün önce açılmıştı , yanlış hatırlamyorsam orada ki fiyat 2500 TL idi
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha önce açılan konudaki model 2500 TL, bu ilandaki 5500 TL. Aralarında çok büyük farklar var. Bu ilandakinin altı da kapalı, daha büyük, içinde aydınlatma, raf, askı, akü şarj cihazı, takviye için 2 adet akü, alarm vs. var. 2500 TL olan model sadece motosikletin üzerini örten bir kutu. Her ikisi için de fiyat çok yüksek ama aralarında 3000 TL'lik donanım farkı olmadığını düşündüğüm için alacak olsam 2500 TL olanını alırım.

Buna benzer projeleri bir konu üzerinde uzunca konuşmuştuk.Demir profilden bundan çok daha ucuza mal edebiliyorsunuz.Çok güzel bir alet bu.Ama çok pahalı.Ben 2000 tl verip motor alıp.3-5000 tl garaja vermem açıkcası.Kaynak makinemi de aldım.Yaza işler tamam olacak.Tahminen 750 lira ile 1000 lira civarına boyası da yapılmış halde bitirmeyi düşünüyorum.Portatif bir garaj yapmak niyetim.Demonte olabilen istediğinde civata ile kullanılabilen.Tabi sonuç ne olur bilinmez.

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    hırsızlar garajla birlikte çalarlarsa ne olur ki? .
    yashukawa ve metinkilic bunu beğendiler.

cagan_hell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Turex:)
    Motoru beğenmeyipte sadece garajıda çalabilirler bu memlekette
    yashukawa, _w_ ve metinkilic bunu beğendiler.
    Sanma şahım herkesi sen sadıkane yar olur. Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyar olur.
    Sadıkane belki ol al alemde serdar olur,yar olur ağyar olur serdar olur didar olur.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hırsızlar garajla birlikte çalarlarsa ne olur ki? .
    çalarlarsa değil hocam bence kesin garajla birlikte çalarlar bunu
    _w_ bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu portatif garajlar çok kullanışlı aslında...
    İrfan abi el atar mı ki?
    Motora özel üretimlerden çok daha iyi satış yakalar
    soycan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda İntegra 700
    Merhaba Arkadaşlar, Bende dün bunu gördüm hatta aradım. Novagaraj motorsiklet garajı. Sanırım bu yeni.Adamlar oldukça kaliteli yapmışlar ve baya da detaylı fiyatla ilgili de 2850 den başlıyor gibi konustular ama detayları mail atacaklarmış. Honda integra 700 var bende ve ölçüleri de buna rahat rahat uyuyor.Ne dersiniz bi fikrinizi almak istedim cunku böyle birşeye ihtiyacım var oldukça.
    https://www.facebook.com/novagaraj?ref=hl veya www.novagaraj.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)