Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Honda 2012 Motosiklet Fuar Fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Kusura bakmayın arkadaşlar ama bu fiyat listesi bile kullanıcıları keriz yerine koyuyor. Akıllarınca bizim motorlar aslında ucuz ama devlet çok vergi alıyor demeye getiriyor.

İyi de vergiler dahil neredeyse her modelde Yamaha daha iyi fiyat veriyor? ABD de vergiler dahil 7 bin dolara Avrupada %20 kdv ve emisyon vergileri dahil 7 bin avroya sattıkları NC700X burada 20.500 lira. Niye? Ya biz bu abd ve avrupanın zengin ülkelerinde yaşayan keferelerden daha zenginiz, ya da daha keriz. XJ6 17,25 liradan başlarken CBF 600 21 lira. FZ8 20 bin Hornet 600 22, CBF1000 26 lira. Honda niyeti bozmuş ama ben kendimi bu fiyatlarla Hondaya öptürmem arkadaş. Öptüren öptürsün beni ırgalamaz :D
    GP500-1st ve fat280 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    fotoğrafla için teşekkürler metehan...hondacılara selam söyle bizden,birde bir zahmet soruver vergi dilimlerinden haberleri yok mu?...boşuna masraf millete...yaşasın xj6...kıymetini bilin arkadaşlar...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı KRAL1146 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan ......bizim gibi fuara gelemeyen dostlarına bir topik açıp fotoları koysan cennetlik olursun ..................
    Alıntı BROICER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla yaaa ne hoş olurdu

aga fazla foto yok inan...

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi şu cb125 in fotosunu çekebilen varsa çeksinde görelim
    cb 125 fotolarını ekledim cb 125 topacına...

Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoğrafla için teşekkürler metehan...hondacılara selam söyle bizden,birde bir zahmet soruver vergi dilimlerinden haberleri yok mu?...boşuna masraf millete...yaşasın xj6...kıymetini bilin arkadaşlar...

vergi ötv kdv Hondayı bağlamaz hacı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

wave 110i için 4000 lira çok değilmi arkadaşlar 125i innova için 3900 diyordu hem cc duşmüş ama fiyat yükseliyor anlayamadım hakkatten honda rakipsizmi bu konuda yamaha suziki bunlar rakip sayılmıyormu açıkcası kafam çok karışık bende alacaktım innovayı ama kalmamış martta wave gelecek dediler bekledim 4000 diyolar ben 3000-3500 arası bi rakam bekliyordum üzüldum

Rakip modellerle arasındaki farka bakın. Eğer bu farklı açıklayabilecek kadar yakıt tasarrufu veya yedek parça tasarrufu yaratıyorsa alın. Yok yaratmıyorsa (ne bileyim arada bin lira fark varsa 1000/4,4 desek 227 litre benzin yapar. Yani rakip modelle fazladan 227 litre benzinlik mesafe alabiliriz. 1 litre ile rakip model 40 km gitse, Honda enjeksiyonlu diye 50 km gitse arada 10 km fark olur) o farkı çıkarabilmek için en az 36 bin km yapmak gerekir falan filan. Hesabınızı buna göre yapın.

Motosikleti
    Alıntı muratyagiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wave 110i için 4000 lira çok değilmi arkadaşlar 125i innova için 3900 diyordu hem cc duşmüş ama fiyat yükseliyor anlayamadım hakkatten honda rakipsizmi bu konuda yamaha suziki bunlar rakip sayılmıyormu açıkcası kafam çok karışık bende alacaktım innovayı ama kalmamış martta wave gelecek dediler bekledim 4000 diyolar ben 3000-3500 arası bi rakam bekliyordum üzüldum
    Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rakip modellerle arasındaki farka bakın. Eğer bu farklı açıklayabilecek kadar yakıt tasarrufu veya yedek parça tasarrufu yaratıyorsa alın. Yok yaratmıyorsa (ne bileyim arada bin lira fark varsa 1000/4,4 desek 227 litre benzin yapar. Yani rakip modelle fazladan 227 litre benzinlik mesafe alabiliriz. 1 litre ile rakip model 40 km gitse, Honda enjeksiyonlu diye 50 km gitse arada 10 km fark olur) o farkı çıkarabilmek için en az 36 bin km yapmak gerekir falan filan. Hesabınızı buna göre yapın.
    Honda her sene böyle iyi işler yaparken aynı şekilde saçmalıyor...

bu motorun satışı zor olur hatta imkansız diyebilirim...e satamayacağın motoru neden getiriyorsun...

innovanın satmama nedeni ise tel jant olması ve artık insanların iç lastikli bir motora binmek istememeleri...bu kadar basit...

o kadar ahmaklar ki...ver bu makinayı 2990 liradan...az kar marjıyla sat...sonra bi 10.000 satışı yakala...ki 6 ayda bu yaz 10.000 satar bu model...sonra 3250...3500 derken baktın talep patladı istediğin fiyata çıkar...makinanın bi 2.el piyasası oluşsun vs...bu işler böyle yürür piyasada...yavaştan efsane olsun model...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Bence Yamasakiyi de kafaladılar da ondan saçmaladı. Geçen sene eleman ilk geldiğinde gayet akıllıca getirdiği modeller ve fiyatlamayla tüm sene kotasının üstünde sattı. CBR250R, PCX, SWT falan filan. Ötv indirimi de gelince CBF150 de yok sattı. Bir tek SH300 de ancak sene sonunda bitirebildiler kotalarını. Bu sene ise artık hangi nato kafa adamı kandırdıysa aynı önceki senelerdeki gibi kendilerini dev aynasında görüp imaj markasıyız moduna girdiler.

Üzgünüm, BMW, HD falan dururken kimse Hondayı o kefeye koymaz. Tamam iyidir, sağlamdır falan filan da Yamaha da her modelde senden gayet iyi fiyat veriyorken bu sene yok satmak yerine mok satar Honda. Ayrıyetten Yamahanın eli de armut toplamayacaktır YBR hamlesinde bence. Çingenelik edip getirmediği CBF125 gibi 125 liğin enjeksiyonlusunu çakarsa görürüm ben CB125 hamlei bir yerlerinde patlıyor mu Hondanın :D

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    ahh şu vergiler :(

Motosikleti
    Bence Yamasakiyi de kafaladılar da ondan saçmaladı. Geçen sene eleman ilk geldiğinde gayet akıllıca getirdiği modeller ve fiyatlamayla tüm sene kotasının üstünde sattı. CBR250R, PCX, SWT falan filan. Ötv indirimi de gelince CBF150 de yok sattı. Bir tek SH300 de ancak sene sonunda bitirebildiler kotalarını. Bu sene ise artık hangi nato kafa adamı kandırdıysa aynı önceki senelerdeki gibi kendilerini dev aynasında görüp imaj markasıyız moduna girdiler.

Üzgünüm, BMW, HD falan dururken kimse Hondayı o kefeye koymaz. Tamam iyidir, sağlamdır falan filan da Yamaha da her modelde senden gayet iyi fiyat veriyorken bu sene yok satmak yerine mok satar Honda. Ayrıyetten Yamahanın eli de armut toplamayacaktır YBR hamlesinde bence. Çingenelik edip getirmediği CBF125 gibi 125 liğin enjeksiyonlusunu çakarsa görürüm ben CB125 hamlei bir yerlerinde patlıyor mu Hondanın :D
    Bu rekabet bizim işimize yarayacaktır...şimdi Yamahanın hamlesini bekleriz düşük segmentte...ama seneye tabi...Yamahanın kafası biraz çalışsa dandik ybrsini yalandan iki stıkır yapıştırıp 2012 diye kaktırmazdı...zahmet edip adamakıllı modeller getirmezsen yerinde sayarsan bir kaç amiral modeline yaslanıp ağustos böceği gibi aylak aylak dolanırsan kaybedersin...

bence Honda Karınca...

Yamaha Ağustos Böceği...

tembel Yamaha bu sene 150 lik bi uyduruk skuır getirmiş fiyat 7500...hiç bundan v-basehmiyoruz...neden..kafada Yamaha silinmiş... umudu kesmişiz yani...

Motosikleti
    SYM EVO 250
    ya su cb 125 e miydi neydi.gayetşık güzel motor.ancak metehan üstüne oturmuş bir fotoda.hangi konudaki resim bilmiyorum.ancak söyle bir duurm var.boyum 1.96 kilom 105.acaba bana nasıl olur ? metehan ? yorumunu alayım.açıkcası sende kalıplısın.sana bile küçük gelmiş gibi.. :(
    işte buna dokunma !!!

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    NC700S - NC700X Bunlardan hangisi otomatik ?
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Kusura bakmayın arkadaşlar ama bu fiyat listesi bile kullanıcıları keriz yerine koyuyor. Akıllarınca bizim motorlar aslında ucuz ama devlet çok vergi alıyor demeye getiriyor.

İyi de vergiler dahil neredeyse her modelde Yamaha daha iyi fiyat veriyor? ABD de vergiler dahil 7 bin dolara Avrupada %20 kdv ve emisyon vergileri dahil 7 bin avroya sattıkları NC700X burada 20.500 lira. Niye? Ya biz bu abd ve avrupanın zengin ülkelerinde yaşayan keferelerden daha zenginiz, ya da daha keriz. XJ6 17,25 liradan başlarken CBF 600 21 lira. FZ8 20 bin Hornet 600 22, CBF1000 26 lira. Honda niyeti bozmuş ama ben kendimi bu fiyatlarla Hondaya öptürmem arkadaş. Öptüren öptürsün beni ırgalamaz :D
    Aynen katılıyorum arkadaş.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    vay anasını ya..devlet bi tane kendine alıyosan bi tane de bana alacaksın diyo...

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay anasını ya..devlet bi tane kendine alıyosan bi tane de bana alacaksın diyo...
    Kesinlikle katılıyorum bu kadar vergi aşırı arkadaş şu fiyatlara bak fiyatı neredeyse 2 ye katlıyor bazı modellerde off offff..
    Ayrıca bunda hondanın da suçu yok değil..
    Bana kalırsa TVS bu gidişle türkiye piyasasında uzun vadede düşük cc lerde honda ve yamahayı geçer gibime geliyor ama onlarda yavaş ilerliyorlar inş. uzun vadede daha iyi olur rekabet ortamı olur buda biz tüketicilere yarar.. (şahsi fikrim)
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda da gereksiz bir zamdır aldı başını gidiyor.

Ben özellikle 3 modelin satış fiyatını çok art niyetli buluyorum çünkü bunların avrupa fiyatları gayet uygun. CBR 600F geçen sene 25.000 gibi uçuk ve cbr600RR ile aynı fiyattan girdi nerdeyse ve bu modelin satış fiyatı 600RR nin yüzde 70 i kadar vergilerde aynı olduğuna göre nedir bu kazık fiyat? CBr 600F in misyonu ve üretim amacı 600Rr den çok farklı. Uygun fiyatlı grenajlı giydirilmiş bi hornet bu motor. 21 bin gibi pazarlansa Eski 600F in satışlarını bile geride bırakırdı ama nabız yokladılar ve sazan avına çıktılar resmen Şindide 600RR ye aşırı zam yaparak kıyasta fiyatını uygun gösterme cabasındalar.

NC700S almanyada 5550 Euro. CBR 250 ise 4500 E. Bizde 18.750 gibi akıl almaz bir fiyatla girdi ama bu motor cbf500 ün müsterisine hitap eden ekonomik fiyatlı bir model. CBR 250 nin 9500 tl lik fiyatının üzerine 1000 E koy 12 bin tl bunuda yüzde 37 ötv ile fiyatlandır(+%11.5 artış) 14 bin bile etmiyor. Bu fiyat nedir arkadaş. Hondanın üerettigi en kıytırık motorlardan birini rakip markanın 4 silindirli yüksek üeritim maliyetine sahip medellerinden pahalı satmak da nedir? Çift silindir %30 yakıt ekonomisi var diye dizel oto hasabına getirdi bizim uyanık pazarlamacılarımız resmen

NC 700X in fiyatıda facia. Amaç Croosrunnarından fiyatı 10 bin ucuz kalırsa bizim sınırlı sayıda müşterisi bulunan motosiklet pazarında üst modelin boş opsiyona düşmesini önlemek ve alt modelide fahiş fiyatla pazarlamak..
    Terapist ve modena bunu beğendiler.

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyat nedir arkadaş. Hondanın üerettigi en kıytırık motorlardan birini rakip markanın 4 silindirli yüksek üeritim maliyetine sahip medellerinden pahalı satmak da nedir? Çift silindir %30 yakıt ekonomisi var diye dizel oto hasabına getirdi bizim uyanık pazarlamacılarımız resmen
    Merakımdan soruyorum.
    Rakip markanın 4 silindirlisi derken hangisini kastettin?

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jam session adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merakımdan soruyorum.
    Rakip markanın 4 silindirlisi derken hangisini kastettin?
    Yamaha xj6 naked versionu

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Hondaya bak uvvvvvv fiyatlar uçmuş aga nigi naga nigiiiiiiii
    MT-İSTANBUL Dikkatli sür, insanın yedek parçası yoktur....ÖNCE GÜVENLİK

Eveetttt...

Bu fiyatları gördükten sonra Hondaya kısaca BSOG Forte öneriyoruz, günde 2 fitil.

Yok, bu fiyatlarla alan arkadaşlara da Fatih Sultan Mehmedin de yağlı kazıklar üstünden Haliçe kadırga indirdiğini, kendilerini kandırma süreci bittikten sonra hissedeceklerinin buz tedavisi ile geçebileceğini umduğumuzu ve şimdiden Ice age 4 filmi için rezervasyon yaptırmalarını, ancak bu kafayla gittikleri müddetçe daha çok firmanın arkalarında olacaklarından emin olmaları gerektiğini bilmelerini diliyoruz
    eray_uluyazı bunu beğendi.

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NC700S - NC700X Bunlardan hangisi otomatik ?
    Normalde bunların ikisinin de otomatik versiyonu opsiyonel. Ama TRye otomatiği gelmeyecek muhtemelen. Ama fiyatlarının uçukluğuna bakılınca sanki hepsini otomatik mi getirdiler acaba diyorum.

GP500 ün de dediği gibi NC700 serisini bilerek 3000 lira fazlaya satıyorlar. Bu fiyatlarla kesinlikle alınacak modeller gibi gözükmüyorlar.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)