Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kiralık motosıkletler ..bilgisi olan varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ŞİMDİLİK DABANVAY
    selamlar
    gecen sene bır tv programı ıle basladı aşkım LONG WAY DOWN gözümü açtıgımda sürücü kursunda buldum kendımı..ve artık Bnın yanında A2 yazıyordu..ancak kışa girdik.sezonluk bır olay dıyıp cıkmadı aklımdan bılgısayar basında onca saatler gecırdım tonlarca yazı ve vıdeolar sanırım mecnun kadar oldum.Artık sevgılı ıle bulusma vaktı geldıgını sanıyorum.Ama ılk defa bır kızla tanısacak kadar cekıngenım.Bu yüzden kiralık motor dıyıp alıstırma turları atmayı hedeflıyorum.Bana yardımcı olacak arkadasların yardımlarını beklıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kiralık motor olayını geç bence
    git bi uygun az km li çinli al doya doya sür düş kalk-allah kaza bela vermesin bu arada-iyice öğren sonrada gönlündeki makinayı alırsın
    kirası çinli parası tutar hiç gerek yok
    yasinim, ozan_bursa ve evocamd bunu beğendiler.

Motosikleti
    ŞİMDİLİK DABANVAY
    Kısmetse ılerde enduro tarzı bırsey almak ıstıyorum yenı baslayacak bırı ıcın vıteslı bır motor yoksa otamatık scooter mı tavısye edersınız?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vitesli al tabii ki...
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    www.motorumla.net

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    kesinlikle vitesli motosiklet ile başlamınızı öneririm.sol el ve sol ayak vitesle haşır neşir olacak ve tecrübelenecektir.
    sağ el-ayak kullananlar sol yön konbinasyonuna alışmakta oldukça zorlanırlar,fakat pratik yaparak aşarlar bunu
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    ybr125, cbf150, cbr125 gibi motorlar başlamak için gayet uygundur...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Motosikleti
    ŞİMDİLİK DABANVAY
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar.şimdi burdaki yazılardan yakında honda nın cb 125 lık bır motor çıkaracagını ögrendım martın ortasından itibaren satışa sunulacakmış onu bekleyeceğim..aslında şu soruyuda sormak istiyorum yeni bir motoskletmi yoksa 2. el bir motosıkletmı alsam.?Benim için sadece geçiş motoru yanı ögrenım motorum olacak bu konuda da fikirlerinizi ögrenmek istiyorum bir çömez olarak.teşekkür ederim..
    iki saniye sonra ne olacagını bılmedıgımız hayat için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok...

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı shabsugh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim arkadaşlar.şimdi burdaki yazılardan yakında honda nın cb 125 lık bır motor çıkaracagını ögrendım martın ortasından itibaren satışa sunulacakmış onu bekleyeceğim..aslında şu soruyuda sormak istiyorum yeni bir motoskletmi yoksa 2. el bir motosıkletmı alsam.?Benim için sadece geçiş motoru yanı ögrenım motorum olacak bu konuda da fikirlerinizi ögrenmek istiyorum bir çömez olarak.teşekkür ederim..
    geçiş motor olarak düşüneceğin makinayı 0 almaman gerekir. satarken aradaki değer kaybına yazık olacak allah korusun ama kaza yapsan veya sadece olduğu yerde bile düşüp biryeri çizildiğinde inan bana çok fazla içine oturacak..
    temiz bir tane 2. el alıp satarken çok fazla zarar etmemek en güzeli olur...

ama aklında şöyle birşey vardır. büyük motor alırsın ufağı satmadan kullanırsın yani;
    0 km ufak cc alırsın ama satmazsın şehir içinde sağa sola koşuşturma yakın mesafeye bakkala çakkala gidip gelmeyede kullanırım hep diyorsan 0 km alınabilir. en azından 2. el makinaya göre daha iyi bildiğin ettiğin bir motosikletin olur hem bakımları hemde çıkarttığı veya çıkartabileceği arızalar bakımından... düzgün kullanırsanda evladiyelik makina olur bir yerde eskisede düzgün baktığından fazla sorun arıza çıkartmaz sana makinanı tanıdığın için
    eray_uluyazı ve shabsugh bunu beğendiler.
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Motosikleti
    ŞİMDİLİK DABANVAY
    Fikirlerınızle yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim dostlar.Bu sıteye yenı uye oldum ama sankı herkezı yıllardır tanıyormusum hissi var sanırım zamanımın çoğunu burda geçireceğim..
    iki saniye sonra ne olacagını bılmedıgımız hayat için bu kadar fırıldak olmaya gerek yok...

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    Alıntı shabsugh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fikirlerınızle yardımcı oldugunuz için teşekkür ederim dostlar.Bu sıteye yenı uye oldum ama sankı herkezı yıllardır tanıyormusum hissi var sanırım zamanımın çoğunu burda geçireceğim..

lafı bile olmaz yahuuu,
    bu forum paylaşmak ve bilgilerimizi birbirimize aktarmak için var
    bugun sana yarın bana gerekli herşey bu platformda konuşulup tartişilacak ve sonunda anlaşılacaktır !!!
    brds bunu beğendi.
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)