Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bu kaska para veren var mıdır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi abimden değişik bi soru aldım bu kaskların saçma olduğunu söylerken. Sen kaç defa kaza yapan ve kaskının çene veya çeneye yakın bi kısmını çarpmış adam gördün diye. Bilmiyorum hala düşünürüm, hala kaza videolarına bakarım. (şehir içinde olan kazalardan bahsediyo tabi)
    2006 yılında yaptığım kaza ile ben bu durumda 5 diş kırarak bir istisnaya imza atmışım şükür burnum,yada çenem kırılmadı
    değil yarım kask çeneaçılır olanlarını bile kullanmam,900tl değil 5lira olsa yarım kask almam
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Kask mı? Hangi kask? Şu ilk mesajdaki takkeyi mi diyorsunuz?
    onur35 bunu beğendi.
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Yeri gelmişken hatırlatayım. (kimse savunuyor gibi bir hava oluşmasın. Sadece vesile ile hatırlatmakta fayda var)

Sağ ve sol ön kısmı toplarsanız %45 gibi bir olasılıkla ön kısımdan hasar alma ihtimaliniz olduğunu unutmayınız. Matematikle arası çok iyi olmayanar için basitçe söylemek gerekirse 2 kazadan 1 inde çenenizi dağıtacaksınız demektir.

Bilgi: Snell institute

http://motorcycleinfo.calsci.com/Helmets.html
    Gökhan YAŞDAL

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Kısa bir diyalog. Patron burda x olarak belirtilmiştir.

Kaptan: x bey malzemelere baktım yaklaşık 19 000 tl tutuyor tamamı. Bana fiyat yüksek geldi daha ucuz biryer bakınıcam. (yatın tonoza ve şamandıra bağlantıları yenileniyor.

x : Kaptan kaptan sana pahalı gelen bana ucuz gelir. Sen daha iyisi varmı ona bak.

Kaptan : .................(sessizlik ten sonra) başüstüne efendim.

Yani 400 bin tl lik yatı bağlayacak adam (servetinin yanında denizde kum) canını bağlayacak olsa paranın ne kadar önemi olabilirki.

Bu yüzden şuna şu parayı veren varmıdır buna bu parayı veren varmıdır muhabbetleri çok gereksiz. Hiçbirşey cebinde parası olmayan için üretilmiyor.

Siz hiç gecekondu ortamında çekilmiş reklam gördünüzmü.? Reklamların çekildiği ortamlara evlere ofislere ailelere bir bakın ne demek istediğimi anlarsınız...

Aklıma bir video geldi. Adam 30 -50 km arası bir hızla düşüyor ve kafasını direk ön taraftan dümdüz yere vurup ölüyor... du hesapta şov yaparken..
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Her malın bir alıcısı vardır!
    özcan1980 bunu beğendi.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    http://www.youtube.com/watch?v=AaYtnbcE8UM 1.41 deki ayrıntıyı da gözden kaçırmayın
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Yamaha ybr 125 sonunda..
    Açık kaskın kapalı kasktan daha güvensiz olduğu kesin lakin ben kapalı kask içerisindeyken görüş açısı ister istemez çok daha fazla daralıyor ve bu beni çok tedirgin ediyor.Sırf bu sebepten açık kask aldım,Şimdi önümü arkamı sağımı solumu çok daha rahat görüyorum yada öyle hissediyorum en azından. O yüzden dediğiniz gibi her malın alıcısı vardır.
    Büyük yanlışlar ve maceralar olmayacaksa niye hayat ?..

speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    ben brad pitt de görmüştüm galiba böyle bir kask vermiş o parayı
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)