Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Kawasaki Er6 F im Pert oldu.

Motovento
    REKLAM ALANI
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    kardeş çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin takma bence sana birşey olmamış ya gerisi mühim değil motor dediğin bulunur yenisini alırsın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hocam çok geçmiş olsun. Gerçekten büyük kaza atlatmışsın. Başta yaralanmışsındır ve motorunda kaskon yoktur diye düşünüp üzülmüştüm ama kaskonun olması ve sana bişey olmaması çok sevindirici haber
    Motosikletli Kaplumbağa...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Aklıma motorumdan kırılıp düşen zincir korumasını tam yoldan alacakken göz göre göre üzerinden geçip milyon parçaya ayıran taksi aklıma geldi, ama bu onun çok büyük boyutlusu. Neye niyet neye kısmet, hava durumundan gözünüz korkmasaydı muhtemelen gideceğiniz yere sağ salim varacaktınız. Yinede ölüm yada yaralanmalı bir kaza olmaması sevindirici.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Görkem geçmiş olsun..
    Gerçekten kötü ve sıkıntılı günler geçirmişsin,anlayabiliyorum.Neyse ki durum kötü sonuçlanmamış.Her ne kadar cana geleceğine mala gelsin desek de (tabi ki öyle ama) malı zor kazanan biri için can ile mukayese edilmeyecek bile olsa ne kadar derin izler bırakabileceğini kendimden biliyorum.
    Allah bir daha benzer bir durumu yaşatmaz inşallah.
    Tekrar geçmiş olsun

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    ARKADAŞIM öncelikle çok geçmiş olsun.motor perte cıkarken senın üstğnde olmadıgına sevındım. umarım daha buyuk badireler atlatmassın.tekrardan geçmiş olsun ..

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:48 ----------

ARKADAŞIM öncelikle çok geçmiş olsun.motor perte cıkarken senın üstğnde olmadıgına sevındım. umarım daha buyuk badireler atlatmassın.tekrardan geçmiş olsun ..
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    Çok çok geçmiş olsun dünde beni az daha bir kamyon altına alacaktı son anda kurtuldum burada hala kar var. Dünde çok şiddetli yağdı tekrar geçmiş olsun sana birşey olmamış gerisi boş.
    Yamahaşk 😍

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Allah beterinden korumuş sana bişey olmamamış olması sevindirici,kaldı ki kasko vs ile de işlerin yolunda gitmiş anlaşılan yeni motorunla kazasız belasız günler dilerim.keşke sende ki dikkat ve kendini bilme hissi diğer sürücülerde de olsaymış bu kaza yaşanmamış olurdu,ilerisini göremediğimiz yerlerde hızımızı düşürmemiz gerek(virajlar,şehir içi yollar,kavşaklar vs)
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş çok geçmiş olsun cana geleceğine mala gelsin takma bence sana birşey olmamış ya gerisi mühim değil motor dediğin bulunur yenisini alırsın
    Teşekkür ederim. Kısmetse yenisi inşallah.

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam çok geçmiş olsun. Gerçekten büyük kaza atlatmışsın. Başta yaralanmışsındır ve motorunda kaskon yoktur diye düşünüp üzülmüştüm ama kaskonun olması ve sana bişey olmaması çok sevindirici haber
    Teşekkür ederim kardeşim.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma motorumdan kırılıp düşen zincir korumasını tam yoldan alacakken göz göre göre üzerinden geçip milyon parçaya ayıran taksi aklıma geldi, ama bu onun çok büyük boyutlusu. Neye niyet neye kısmet, hava durumundan gözünüz korkmasaydı muhtemelen gideceğiniz yere sağ salim varacaktınız. Yinede ölüm yada yaralanmalı bir kaza olmaması sevindirici.
    İşte ne zaman ne olacağı belli olmuyor. Buna da şükür. Teşekkür ederim.

Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görkem geçmiş olsun..
    Gerçekten kötü ve sıkıntılı günler geçirmişsin,anlayabiliyorum.Neyse ki durum kötü sonuçlanmamış.Her ne kadar cana geleceğine mala gelsin desek de (tabi ki öyle ama) malı zor kazanan biri için can ile mukayese edilmeyecek bile olsa ne kadar derin izler bırakabileceğini kendimden biliyorum.
    Allah bir daha benzer bir durumu yaşatmaz inşallah.
    Tekrar geçmiş olsun
    Aynen beni anlattın diyebilirim. en az 3 yıllık birikim e birazda kredi, sonuçta ucuz bir motorda değil, onun dısında motorumuz evladımız gibi olması , canımızı kurtardığımız için ne kadar şükretsek azdır ama ister istemez üzülüp sıkıntılara giriyoruz.Teşekkür ederim.

[QUOTE=_oXXo_;2594024]ARKADAŞIM öncelikle çok geçmiş olsun.motor perte cıkarken senın üstğnde olmadıgına sevındım. umarım daha buyuk badireler atlatmassın.tekrardan geçmiş olsun ..[COLOR="Silver"]Amin cümlemize. teşekkür ederim
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    Alıntı BWSTÜRK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun dünde beni az daha bir kamyon altına alacaktı son anda kurtuldum burada hala kar var. Dünde çok şiddetli yağdı tekrar geçmiş olsun sana birşey olmamış gerisi boş.
    Teşekkür ederim, sizede geçmiş olsun.
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah beterinden korumuş sana bişey olmamamış olması sevindirici,kaldı ki kasko vs ile de işlerin yolunda gitmiş anlaşılan yeni motorunla kazasız belasız günler dilerim.keşke sende ki dikkat ve kendini bilme hissi diğer sürücülerde de olsaymış bu kaza yaşanmamış olurdu,ilerisini göremediğimiz yerlerde hızımızı düşürmemiz gerek(virajlar,şehir içi yollar,kavşaklar vs)
    Daha "yol ver" tabelasının bile anlamını bilmeyen 100 binlerce insanımız varken ,bu biraz zor gibi. Ehliyet sistemi değişmediği sürece bu gibi şeylerde değişmeycektir.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Çok geçmiş olsun.

Daha evvel 20 kişinin dediği gibi ben de "cana geleceğine mala gelsin" derim. Buzlu yolda devam etmeme kararı alarak çok doğru bir iş yapmışsın.

Motosikleti
    Arkadaşlar ; Dün itibarı ile paramı(Sıfır beledini) almış bulunmaktayım. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun . Şimdi ise yeni motor arayışlarına geçtim. İyi dilekleriniz ve moral verici yorumlarınız için hepinize tekrar teşekkür ederim. Eğer arada yorum atladığım varsa affola.

Not : Dün gece 00:00 dan önce sigarayı bırakmış bulunmaktayım
    Zippo's bunu beğendi.

nasıl aldın.d

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun gerçekten. Paranı aldığın için sevindim hemen almayı düşünüyor musun? Aynı motordan devam mı yoksa 4 silindir mi?
    Sigara mevzusunda da tebrik ederim cidden

Motosikleti
    Alıntı dweios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun gerçekten. Paranı aldığın için sevindim hemen almayı düşünüyor musun? Aynı motordan devam mı yoksa 4 silindir mi?
    Sigara mevzusunda da tebrik ederim cidden
    Aynı motoru düşünmüyorum. Aklımda yeni kasa Cbf 1000 var. ilk tercihim 0 km 2011 modeli bulamazsam 2. el bakıcam. Renk ise ilk tercihim beyaz . hatta fuar resımlerınde beyaz cbf1000 ile fotom var. hem ben hemde hatun beğendi makınayı.

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı motoru düşünmüyorum. Aklımda yeni kasa Cbf 1000 var. ilk tercihim 0 km 2011 modeli bulamazsam 2. el bakıcam. Renk ise ilk tercihim beyaz . hatta fuar resımlerınde beyaz cbf1000 ile fotom var. hem ben hemde hatun beğendi makınayı.
    Cbf1000 çok güzel gerçekten çok minik bir ayrıntı gibi dursa da gene aynı beyaz renk amortisör koruma da koydun mu cidden görüntüye daha da güzellik katıyor

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    geçmiş olsun

sarikemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nc 750 x
    geçmiş olsun inş daha iyi bir motor alırsın

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sigarayı bırakmanla beraber 2 defa hayırlı uğurlu olsun diyorum.
    hakkında en hayırlı dualrım seninle olacak, Allah tekrarını yaşatmasın.

tecrübeleri de bir kenarda biriktirip lazım olduğunda tekrar kullanmak üzere sakla bakalım.

sağlıcakla kal
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

dix1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olacak iş değil tedbir yapayım derken motor pert'e çıkmış önce corsa sonra volvo bir ara kutup ayısını da bekledim bu kadar talihsizlik üstüne ama önemli olan size birşey olmamış. geçmiş olsun.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ; Dün itibarı ile paramı(Sıfır beledini) almış bulunmaktayım. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun . Şimdi ise yeni motor arayışlarına geçtim. İyi dilekleriniz ve moral verici yorumlarınız için hepinize tekrar teşekkür ederim. Eğer arada yorum atladığım varsa affola.

Not : Dün gece 00:00 dan önce sigarayı bırakmış bulunmaktayım
    Görkem sıgarayı bırakmanda ayrı bri tebrik konusu olmuş. Tebrik ederim. Motorun 0 km ücreti alındı, sigara bırakıldı birde cbf 1000 alınırsa sende iyisi olmaz

Bu arada Görkem hangi kasko'yu kullanıyordun. Açıkcası bende düşünmeye başladım ama 2001 modele kasko yaparlar mı . yapsalar ne fiyat çıkar araştırmak lazım...

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 56789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)