Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cross Motor ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    anilbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bekliyor
    Merhaba Arkadaşlar Ben uzun aradan sonra paramı biriktirdim ve 2,500 TL var.Ben Cross motorlarının seslerine ve duruşlarına bayıldım,ve cross motor almayı istiyorum boy 1,68 sizce croosss için yeterli olurmu cevap yazarsanız sevinirim. Boyum 1,68 Cross için yetermi bilmiyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    valla kardeşim 165 cm lik kros kullananlarda var. yeterki kontrol edebilme yeteneğiniz iyi olsun.birde ayakların yere kolay yetişmesi çok iyi olurdu. en azından ayağın ucuyla iki ayak birden temas ediyorsa fazla korkacak bişey yok diye düşünüyorum. birde kısa boylu ve fazla kilolu olmayan motorcuların kross a çok yakıştığını düşünüyorum
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Motosikleti
    Bekliyor
    Alıntı Süvarİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardeşim 165 cm lik kros kullananlarda var. yeterki kontrol edebilme yeteneğiniz iyi olsun.birde ayakların yere kolay yetişmesi çok iyi olurdu. en azından ayağın ucuyla iki ayak birden temas ediyorsa fazla korkacak bişey yok diye düşünüyorum. birde kısa boylu ve fazla kilolu olmayan motorcuların kross a çok yakıştığını düşünüyorum
    Kardeşim bizim burda izmirde kız kullanıyor 1,67 boyla yamahanın 125 lik ama modelini bilmiyorum . Benim için hız fazla önemli değil tip iyi olcak birde arkamda bi,ri varken yamuk durmak istemem motorun üsütnde

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    kross işte kardeş tipi sert güçlü kaba hırçın hepsi aynı :D 167 lim bayanlar bile kullanıyorsa senin birşeyler idert etmene gerek yok.

birde arkand birisi varken sele alçalacağından ayakların hayli hayli yere yetişecektir. yine dert edecek bişey yok birde kaliteli markaların kros ları gerçekten çok pahalı.

Motosikleti
    Bekliyor
    kross işte kardeş tipi sert güçlü kaba hırçın hepsi aynı :D 167 lim bayanlar bile kullanıyorsa senin birşeyler idert etmene gerek yok.

birde arkand birisi varken sele alçalacağından ayakların hayli hayli yere yetişecektir. yine dert edecek bişey yok birde kaliteli markaların kros ları gerçekten çok pahalı.
    Ölede kardeşim acaba normal tek bindiğimde ayaklarım yere değermi birde 2,500 tl ye kadar bir 125 lik yada 150 lik arıyorum önerebilirmsinzi

Motosikleti
    TvS_ApAChE
    valla hacı 200 gy serisi modeller var çin işi ama oldukca iş gören motorlar. hemen hemen her markanın aynı tipde motoru var fiyatı uysada uymasa da sen alıcı gibi gidersişn üstüne binersin denersin arkadaşınla gider arkana bindirirsin. eğer boyutlar sorun çıkarmazsa. fiyatına göre karar verebilirsin.

Motosikleti
    Bekliyor
    valla hacı 200 gy serisi modeller var çin işi ama oldukca iş gören motorlar. hemen hemen her markanın aynı tipde motoru var fiyatı uysada uymasa da sen alıcı gibi gidersişn üstüne binersin denersin arkadaşınla gider arkana bindirirsin. eğer boyutlar sorun çıkarmazsa. fiyatına göre karar verebilirsin.
    Kardeşim bu motor çok büyük duruyor ben biraz daha ufak bişeler istiyorum

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    200gy almaya karar verirsen alçaltılabiliyor. sen almaya karar verirsen yardımcı olurum. şehir neresi. herşeyden önce önleri 2cm düşüre biliyorsun. arkada amatisörle maşanın takılı oldugu bir zımpırtı var oradan da alçaltıla biliyor. gy serilerinde 125 likte 150 likte 200 lukte aynı boyda haberin olsun.

Motosikleti
    Bekliyor
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200gy almaya karar verirsen alçaltılabiliyor. sen almaya karar verirsen yardımcı olurum. şehir neresi. herşeyden önce önleri 2cm düşüre biliyorsun. arkada amatisörle maşanın takılı oldugu bir zımpırtı var oradan da alçaltıla biliyor. gy serilerinde 125 likte 150 likte 200 lukte aynı boyda haberin olsun.
    kardeşim izmirdeyim ben yanlış yazmışım ben 1,61 Boyum var Acaba nasıl olur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Yaş kaç senin?

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Abi cross motorlara fena ilgi duymaya başladım. hele şu asya'nın 200 gy'si ne kadar şık bir model yaaa.....
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...ay/?favorite=1

Asya'nın crossunu kullanan oldu mu ? Malüm asya pek güven vermiyor ama tipi 10 numara yahuuu
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı anilbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Ben uzun aradan sonra paramı biriktirdim ve 2,500 TL var.Ben Cross motorlarının seslerine ve duruşlarına bayıldım,ve cross motor almayı istiyorum boy 1,68 sizce croosss için yeterli olurmu cevap yazarsanız sevinirim. Boyum 1,68 Cross için yetermi bilmiyorum.
    Bırak asyanın crosslarını al bi YAMAHA DT 125 93-94 modelleri mükemmel bas git dağa taşa sorun çıkarmaz.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Bekliyor
    Alıntı Ezquero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş kaç senin?
    Yaşım 18 dir Neden sodunuz ?

Motosikleti
    boy meselesini dert etme zorlanırsın ama kullanırsın. yeterki sen motorunu almaya karar ver aldıktan sonra alçaltma işlerine girersin. hatta hazır alçaltılmışını bile bula bilirsin.
    sen gel benim motoru beğen ben senin için alçaltır teslim bile ederim.

Motosikleti
    Bekliyor
    boy meselesini dert etme zorlanırsın ama kullanırsın. yeterki sen motorunu almaya karar ver aldıktan sonra alçaltma işlerine girersin. hatta hazır alçaltılmışını bile bula bilirsin.
    sen gel benim motoru beğen ben senin için alçaltır teslim bile ederim.
    Fotosu varmı koyabilirmsin şimdi ?

Motosikleti

güncel foto yok. ama yazın çekilen foto var.
    sinyaller değişti. km ve diğer sorularına özelden cevap yazabilirim.
    daha dün izmirdeydim şansa bak.

Motosikleti
    Bekliyor
    http://www.32byte.com/wp-content/upl...2/01/200gy.jpg
    güncel foto yok. ama yazın çekilen foto var.
    sinyaller değişti. km ve diğer sorularına özelden cevap yazabilirim.
    daha dün izmirdeydim şansa bak.
    Kardeşim motorun tipi biraz istediğim gibi Ama işte boydan bi foto çekileyim istersen bi bak ? mesaj attım bak

Motosikleti
    anılbilgin mesajını az önce cevapladım.
    seleyi ölçme fırsatım olmadı nöbet haftasındayım biraz yoğunum bu yüzden mesajını da yeni yanıtladım.
    şunu belirteyim bu arada yanlış anlaşılma olmasın her zaman yardımcı olurum.
    başka motor alsan da irtibata geçelim ne kadar alçalta biliriz birlikte bakalım. yapabileceğim bir şey olursa esirgemem beni bilen arkadaşlar bilir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)