Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gilera Runner 180 Sp Yardım Motor Aşırı Benzin Yakıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    bu arada egzozun bir özelligide 75 km ye kadar egzozun 2. valfi açılmıyor buda sesin çıkmasını engelliyor ama motor 75km hızı geçince 2. valf açılıyor sanki vites atmış gibi öne atılıyor motor
    ilk 75 km açılmaması çok iyi bişey polisler bişey demiyor herşey normal gözüküyor bide bilselerki Basınca ortalıgı Ağlatıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    yasuni mi? Gianelli mi))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Kardeşim 3 gün önce 2. yeni kingimi aldım.depom tamamen boş iken 5 TL benzin ile 33 km Yol gittim gerisini sen düşün bayada bastım yeri gelince
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    dylanla kapissa tabi ki dylan alir, sen 10dakikada bir benzinlikte durup fullersin, dylan yol almaya devam eder, saka bir yana 10litre yakan bir 180cc ne kadar zevk verirse versin, baba parasi yemeyen, calisip hakkiyla kazanan biri ondan zevk almaz, alamaz.

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Motorumu aldığımdan beri servise hiç götürmedim demişsin forumda okuduğuma göre peki hiç bunun periyodik bakımını takip ettinmi yağından tut hava filtresinden sübaplarına kadar hiç gösterdinmi bakımını yaptırdınmı?
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylanla kapissa tabi ki dylan alir, sen 10dakikada bir benzinlikte durup fullersin, dylan yol almaya devam eder, saka bir yana 10litre yakan bir 180cc ne kadar zevk verirse versin, baba parasi yemeyen, calisip hakkiyla kazanan biri ondan zevk almaz, alamaz.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu aldığımdan beri servise hiç götürmedim demişsin forumda okuduğuma göre peki hiç bunun periyodik bakımını takip ettinmi yağından tut hava filtresinden sübaplarına kadar hiç gösterdinmi bakımını yaptırdınmı?
    Hayır tek yağını koyouyorum 2 zamanlı oldugu için Yağ yakıyor. Bende 3, 4 Ayda bir Yağ Ekliyorum.
    Başka hiç bir şey yapmadım. Son zamanlarda artış başladı ilk başta km 25 kuruş yqakarken 30 oldu 35.. En son 40 kuruşa çıktı kmdeki Yakıt
    Bir parça arızalandı yada yıprandı ama ne oldugunu bilmiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:17 ----------

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasuni mi? Gianelli mi))
    Gianelli olması lazım Bir arkadaş söylemişti senin egzoz Gianelli Ondan duymuştum.
    Ama üstüne Baksan ön Yüzde hiç bir halt Yazmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:19 ----------

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir Devlet Dairesinde Staj yapıyorum. Kendim Benzinini koyuyorum. Ama Tek başına altından kalkılacak bir motor degil. Yani Babam Haçlık Vermezse tabikide Tüm maaşım bu motorun Benzinine gider :S

Sabah Staja gelirken Trafik ışıklarında motoru Stop ettim. Sonra Basıyorum 100 km Hıza ulaşınca Motoru Stop ediyorum. 500-600 metre Hatta 1 km Gidip Hızım 25-30 km e Düşünce Motoru çalıştırıp tekrar yola devam ettiim Bayagı Kârlı oluyor Böyle.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:25 ----------

Bu arada motorun Hiçbiryeri değişmedi Hava fitresi Buji Falan Bugun bir Gidecegim servise.. :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

Arkadaşlar Sanayiye bıraktım motoru. Az önce Usta motoru rölantide bir çalıştırdı. Egzozdan çig benzin Atıyor. Dedi
    Segmana bakacak, Hava+ benzin Ayarını ayarlıyacak Karbüratör değiştirecek. Debriyaja bakacakmış. Hava Filtresini Değiştirmeye
    Öğlene Çıkarmış Motor 215 Lira Para bıraktım.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74652558/detay

bu motoru tavsiye ederim çok seri bir motordur gileradan sonra seni tatmin eder 4 zamanlı 250 lik gilerayı sat bence bu onun yarısını yakar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74652558/detay

bu motoru tavsiye ederim çok seri bir motordur gileradan sonra seni tatmin eder 4 zamanlı 250 lik gilerayı sat bence bu onun yarısını yakar
    Teşekkürler ilanla ilgileneceğim. Motor Hoşuma gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Arkadaşlar Sorun çözülmüştür motor 15-17 kuruş Yakmaya başladı.
    Segman değişmiş, Karbüratör Temizlenmiş,Hava ve Benzin filtreleri Yanilenmiştir.
    Bu arada Tamirci Motora Yakıt çipi Takmış Gerçekten öyle bişe Takılı ama mekanik gibi bişey değil Elektronik gibi Duruyor.
    Bir bilgisi olan varsa Cevap verebilirmi Acaba ? Çipi ilk defa ustadan duydum. Bu arada motor eskiden 130 da kalıyordu. Şimdi 145 Yapıyor çok Rahat Segman Yeni Diye Fazla uzun Süre 145 de kalmadım. 10 sn Kadar Çıktım o hıza Yavaşladım

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    15-17 kuruş 2 zamanlı 180cc bi scooter için gerçekten mükemmel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Sırf Denemek için Yakıtın Tamamını Depoda çektim.
    Yarım litre benzin koydum.Depoya Tabi her halikara karşı Şişeyide Aldım Yanıma yolda kalırım malırım diye.
    Km yazdım. Çıktım Gezmeye Son Damlasına Kadar harcadım.Tam 14 km yol gittim. Hesapladım 17 Kuruş Yakıyor.
    Gelirkende Aynı şekilde Ama Sakin Kullandım. Bu seferde 15 km Yol gittim 15 kuruş Yakmış Oldu.
    ya 2 kuruş için Basar Runnerı Hakkıyla Kullanırım
    Ama Bu çipi çözemedim.
    Biraz Nette Araştırdım Doğru var böyle çip mip ama Elektrikle ne alaka mekanik olsa Karbüratöre Bağlansa Anlarım. Elektrikle Benzinin Ne alakası var :( şaşırtıcı bişe ama Yakıt konusunda ben bu motorla ilk aldıgımda tabi benzinde ucuz yıl 2008 de motor 20 kuruştan aşağı düşmüyordu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim 3 gün önce 2. yeni kingimi aldım.depom tamamen boş iken 5 TL benzin ile 33 km Yol gittim gerisini sen düşün bayada bastım yeri gelince
    benim 250 lik maxi 140 km.hizda 5 liralik benzin ile 35 km.yol yapiyor sizin tüketimde sorun var.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    ennes07 bende bitane buldum runner 2 bin tl ye alıcam çok canlı makinalar...bakımını yaptırırsan öyle bir motora göre bence çok az yakıyor en kısa zamanda runner alabilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Al arkadasim oneririm. bu arada 2.000 liralik runnerdan hayir gelmez. bir sikintisi olmasin motorun.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler