Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

1998 MODEL GSXR 1100 hakkında görüşleriniz nelerdir acaba?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    başına bela arıyorsan hiç durma

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı Votkalı24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    estafurullah 40 ın neresi kart görüşürüz inşallah viaporta yolunuz düşerse burgere gelip hasan burdamı diye sormanız yeterli eğer fırsatınız olrda aklınıza gelirse hem tanışırız hemde çay kahve birşeyler içeriz birlikte

---------- Post added at 23:06 ---------- Previous post was at 23:04 ----------

ben veya metehan abi, makine temiz olsun hayrını görsünde yeterki. Sorun değil onun alması yeterki hayrını görsün
    şakayı boşver de....sana bir şey olmasın...o makineyi de boşver kardeş...dertsiz başına dert alma...

Votkalı24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şakayı boşver de....sana bir şey olmasın...o makineyi de boşver kardeş...dertsiz başına dert alma...
    Haklısınız kararımı verdim saten en iyisi hiç bulaşmamak galiba.Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

---------- Post added at 23:21 ---------- Previous post was at 23:19 ----------

Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başına bela arıyorsan hiç durma
    Durdum ve büyük bir belanın ucundan döndüm galiba
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Haklısınız kararımı verdim saten en iyisi hiç bulaşmamak galiba.Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için
    ne demek kardeş...bunun için burdayız...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    '78 Honda XL50, T1, '68 Simson Schwalbe, '91 Honda
    Fikirlerim halen geçerlidir:

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2482878

Slmlr
    Brkn

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Zamanım bolca mevcut ancak böyle yüksek cc bir motordan sesini dinleyerek pek anlayamam dediğiniz gibi yatakları dinleme konusunu yapamam ama bildiğim kadarıyla 20 adet yatak mevcut bu motorda ve internetten araştırmam sonucunda yataklarının bozuk olması ve bunları değiştirirsem eğer bana sadece 2000 liraya bu yataklar patlıyor. Eğer almaya kalkarsam şuan için tek eksiğim motora bakacak sağlam ve işini ehliyle yapan bir usta.. Ve buda günümüzde ne yazıkki bulması çok zor.Azimliyimdir Şasede motorda herhangi bir mekanik sıkıntı olmasın motoru toplarım.Grenajlarını bile buldum komple set olarak hemde yanı başımda hemen. Ancak ediğiniz gibi makinaya bakacak sağlam bir usta tek sıkıntı şuan için
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Arkadaşlar biliyorum bir çoğunuz motoru almamam ve başıma bela olacağı konusunda beni uyardı. Ancak motorun sahibi arkadaş telefonda ısrarla kazası belası yok ve motorunda hiç bir sıkıntı yok diyor. Ve ben motoru baktırmak istiyorum.Ancak ustam açık sözlü ben düşük cc den anlarım 4 silindir makina konusunda seni yanıltmak istemem dedi.Motorun yanına gidebileceğimiz ve motora bakacak sıkıntısı olup olmadığını kazasına belasına bakabilecek tavsiye edebileceğiniz bir usta varmıdır arkadaşlar. Ve ya sitedeki arkadaşlardan yardımcı olabilecek birisi varmıdır acaba? Bana bir sıkıntısı var ise ne gibi bi sıkıntı olduğunu başıma ne gibi masraflar açacağını ve bu motordan anlayan bir arkadaşımız abimiz varmıdır acaba müsait olan.

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    ilandaki makina geberik bulaşma
    arkadaşımda var stret olarak biniyo parçaları sıkıntı
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Makinasında sıkıntı olmasa stret olarak binmek için bile o paraya değer ama işte bakmak baktırmak lazım. Geberik olmasından kastınız nedir bu arada ilandaki motoru biliyormusunuz yani yakından?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bu motora para falan verilmez..eğer param çok dersen o ayrı tabiki.. çünkü sen muhtemelen son sahibi olacaksın... eğer yaptırırım dersen yüzü astarını geçer..

evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Bu motoru alıp tabiri caizse ocağına incir ağacı dikmeni tavsiye etmiyorum..!!
    @koray kankam gereğini söylemiş.
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

Motosikleti
    zx636r ninja
    Makinasında sıkıntı olmasa stret olarak binmek için bile o paraya değer ama işte bakmak baktırmak lazım. Geberik olmasından kastınız nedir bu arada ilandaki motoru biliyormusunuz yani yakından?
    arkadaşımdaki 93 onunla kıyasladım görüntü itibariyle değerlendirdim hele o yuvarlak far yokmu hasta oldum yataklara düştüm orjinali çift atom galiba bizdeki öyle vesselam stret istiyosan piyasada daha iyileri var kendini şartlandırma bence bu cenazeye
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Teşekkür ederim arkadaşlar görüşleriniz için.Ama yanlış bir heves de olsa insan hevesleniyor işte keşke bahsettiğiniz gibi sadece stret amaçlı bile olsa kullanabileceğimi 4 silindir bir motor denk gelse ama şansım bu konuda 0 neyse hayırlısı diyelim artık CBF e devam gibi gözüküyor teşekkür ederim tekrar görüşleriniz için

Motosikleti
    zx636r ninja
    Teşekkür ederim arkadaşlar görüşleriniz için.Ama yanlış bir heves de olsa insan hevesleniyor işte keşke bahsettiğiniz gibi sadece stret amaçlı bile olsa kullanabileceğimi 4 silindir bir motor denk gelse ama şansım bu konuda 0 neyse hayırlısı diyelim artık CBF e devam gibi gözüküyor teşekkür ederim tekrar görüşleriniz için
    inşallah istediğin makinayı alırsın hevesini kırmak istemem ama bi hevesle o motorla kardeş olmanıda istemem
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inşallah istediğin makinayı alırsın hevesini kırmak istemem ama bi hevesle o motorla kardeş olmanıda istemem
    Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için. Makinayı bugün bakmaya gittik ve sonuç yataklar bitik kırank vuruntu yapıyor orjinal parçalarıyla toplamaya kalksak aldığımız para kadar para vermemiz gerekecek ve o yüzden sizinde dediğiniz gibi artık yok öle bir motor benim için

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    aklın yolu birdir. eger tamirci degilsen böyle cenazeleri alıp adam edemezsin.

eger ss bir makina istiyorsan biraz para biriktirmen gerekli. motor aksamı problemli bir ss adamın ocagına incir agacı diker. kaldıki bu tür makinaların işcilik maliyetide yüksektir. her tarafı dert anlayacagın.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)