Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Elinde çıkma 17 jant lastik olan var mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Merhaba beyler.

Samimiyetinize güvenerek azcık da utançla bu konuyu açıyorum.

Belki bazılarınız hatırlar. Kısa bir süre önce CBR125 aldım eski kasa 2005 model.

Kuşadasından satın aldım getirdim sigortası satış parası falanı fistanı derken 3500 kadar bir para çıktı cepten.

Buraya gelince de zincir dişlinin bitik olduğunu farkettik. Mecburen onu da aldık. Kaldıkmı parasız. Öğrencilik malum.

Arka lastikte oldukça bitik. Ortadaki yağmur kanalında diş yok.

Sorunum şu. Elinde 17 inç. Jant boyutunda kullanılmayan/çıkma lastiği olan var mı. Şuanda malesef bi lastiğe 70 80 lira veremiyorum.

Örneğin
    100 / 80 - 17
    110 / 80 - 17
    120/70 - 17
    130/70 - 17

Bunların hepsi olur benim motora. Çok değil ama lastik için biraz para yollamaya çalışacağım verecek arkadaşa. Kargo da bana ait olacak.

Teşekkür ederim.

Bu boyutların hepsi
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hayırlı olsun aldığın motosikletin. Bu sitede birkaç zamandan beri motosikletlerinin lastıklerini değiştirmek için lastik markası araştıran üyeler vardı. İnşallah onlar okurlar ve bu iyiliği sana yaparlar. Genellikle HONDA cbf 150 motosikleti olup üzerinde fabrikanın takmış olduğu Duro marka lasıtken kayma yaptığı yol tutuşu iyi olmadığı konusunda yorumlar yapılıyordu. Bendede 2008 model cbf 150 var. Daha birgün kaydığını görmedim. Ben diyorum ki her alet uslubuna göre kullanılırsa randıman vermemesi söz konusu olamaz. Koca HONDA yı üreten lastik seçimini mi bilememiş yanı.. cbf cıkması duro teklifi gelirse hiç kaçırma al. Hatta fazlasını bana ver. Kullanıp arkadaşlara dua ederiz bari..

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun aldığın motosikletin. Bu sitede birkaç zamandan beri motosikletlerinin lastıklerini değiştirmek için lastik markası araştıran üyeler vardı. İnşallah onlar okurlar ve bu iyiliği sana yaparlar. Genellikle HONDA cbf 150 motosikleti olup üzerinde fabrikanın takmış olduğu Duro marka lasıtken kayma yaptığı yol tutuşu iyi olmadığı konusunda yorumlar yapılıyordu. Bendede 2008 model cbf 150 var. Daha birgün kaydığını görmedim. Ben diyorum ki her alet uslubuna göre kullanılırsa randıman vermemesi söz konusu olamaz. Koca HONDA yı üreten lastik seçimini mi bilememiş yanı.. cbf cıkması duro teklifi gelirse hiç kaçırma al. Hatta fazlasını bana ver. Kullanıp arkadaşlara dua ederiz bari..
    İyi niyetiniz için çok teşekkür ederim. Yardımlaşma gerçekten önemli. Sözüm olsun 18 inç lastik denk getirirsem alıp size kargolayacağım.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    cbf 150 hatırladıgım kadarıyla 90,90,18 OLMASI GEREKIYOR,
    tvs apache olabılır,
    o 17'' jant çapında.
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı serkanADH13 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 hatırladıgım kadarıyla 90,90,18 OLMASI GEREKIYOR,
    tvs apache olabılır,
    o 17'' jant çapında.
    apache de 18 jant. Apache YBR CBF hepsi 18 inç hocam.

17 ler sayılı. CK125 in arkası 17. Çin malı CBRlar 17 CBR125 ler 17 vs vs.

benim motora Racing ön lastiği de olur bu arada.

GSXR RR F vs vs. Bütün serilerin ön lastiği oluyor.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Ne desem yalan. Çünkü aklımda birşey yok. Ben sahibi olduğum motosikletlerin ve arabamın plakasını bile hatırlamam. Geri zekalılığımdan değil. Onlara aklımda ayıracak vakıt bullamam ondan.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Dostum yaza değiştirmeyi düşünüyorum keşke şimdi imkanım olsa hemen değiştirip yollardım sana. Para mesele değil. Fakat benim lastik uymaz heralde şimdi geldi aklıma. 130-70-18 ebatları. Aklımda buluncak ama burada değiştircek arkadaşlar olursa yollarım sana teker.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne desem yalan. Çünkü aklımda birşey yok. Ben sahibi olduğum motosikletlerin ve arabamın plakasını bile hatırlamam. Geri zekalılığımdan değil. Onlara aklımda ayıracak vakıt bullamam ondan.
    Estağfrullah hocam herkesin herşeyi bilmesi gerekmiyor.

Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yaza değiştirmeyi düşünüyorum keşke şimdi imkanım olsa hemen değiştirip yollardım sana. Para mesele değil. Fakat benim lastik uymaz heralde şimdi geldi aklıma. 130-70-18 ebatları. Aklımda buluncak ama burada değiştircek arkadaşlar olursa yollarım sana teker.
    Yok hocam seninki olmuyor malesef. Düşünmen yeterli çok teşekkür ederim. =))

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Sanırım değiştircek biri çıkmıcak. Motorcular da çıkma teker bulunmuyo mu? Bi araştırsan 20 Tl verir alırsın idare eder hiç olmazsa.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    yarın dükkana bakayım olacaktı galıba,
    duruma göre haberleşiriz dostum,
    ince istesen cub çıkması var elımde fakat cok ınce işini görmez...

zealsun gs 200 17 '' janta sahip aslında jantı ile birlikte çokta yakışır cbr'a

numaram burada var yarın 3..4 gıbı mesaj veyahut cagrı at donerım sana ben...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Hocam güvenlik açısından 100 taban aşağısı takmam sanırım. Janttan çıkabilir korkusu ile.

Yeni jant falan fistan gerek yok sanırım lastik yeterli olucaktır. o zaman yarın 4 civarı mesaj atayım mi size ?

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    elimde cub tan cıkma 275-17 irc tubalees var yeni gibi ama üretim hatasından kaynaklanan balans var hafif sallıyor kargoda bana ait gönderebilirim olursa

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Yok hocam teşekkür ederim o benim lastik ölçümden baya bi ince onu takarsak janta tam oturmama sorunu olabilir güvenliğimizi riske atmayalım canımızı emanet ediyoruz.

Öneriniz için gerçekten çok çok teşekkür ederim.

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Mesaj iptal mesaj iptal... yanlış oldu hajım..
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    dostum iç lastik istesen sana 2 tane yollardım ybr den çıkarmıştım 2 side sağlam ama dış lastik malesef yok
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Bende 2 side var ama 1-2 ay sonra değiştirecem dış lastiklerini n 70-100 17'' arka 80-90 17'' ön teker duro arka teker pirelli mandrake lazım olursa 1-2 ay sonra gönderebilirim
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Yeni motorun hayirli olsun ama kardes yanlis anlamada 3500 liraya (3.5 milyar) motora para verebiliyorsun ama 50-60 lira veripte lastik alamiyorsun cok garip geldi bana kusura bakma..

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motorun hayirli olsun ama kardes yanlis anlamada 3500 liraya (3.5 milyar) motora para verebiliyorsun ama 50-60 lira veripte lastik alamiyorsun cok garip geldi bana kusura bakma..
    tam olarak yazın çalışıp 3500 lira biriktirebilmiştim. motoru satın aldım kuşadasından getirdim satış parası sigorta parası derken 3400 civarı bişey tuttu. 100 lirayı ihtiyatta tutacaktım. zincir dişli bitti. bende almak zorunda kaldım. haftasonları fotoğrafçılık yaparak harçlığımı çıkartıyorum benzin param gerekirse yağ değişimi falan.

Anlicağiniz durum bu halen garip geldiyse özür dilerim hocam.

HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak yazın çalışıp 3500 lira biriktirebilmiştim. motoru satın aldım kuşadasından getirdim satış parası sigorta parası derken 3400 civarı bişey tuttu. 100 lirayı ihtiyatta tutacaktım. zincir dişli bitti. bende almak zorunda kaldım. haftasonları fotoğrafçılık yaparak harçlığımı çıkartıyorum benzin param gerekirse yağ değişimi falan.

Anlicağiniz durum bu halen garip geldiyse özür dilerim hocam.
    sen üzerine alınma kardeş o herkese öyle arama bölümünden nick ile arama yap daha önce tartışmadığı adam kalmadı bulamazsan gel bana isim isim sayayım

fazla muhattap olmamak en iyisi. şimdilik bekliyorum bende belki birinden çıkma bulursun diye bulamazsan ben burda buldum ama almaya vaktim yok

en geç önümüzdeki hafta alıp gönderirim sana
    İkincilik kaybedenler içindir...

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen üzerine alınma kardeş o herkese öyle arama bölümünden nick ile arama yap daha önce tartışmadığı adam kalmadı bulamazsan gel bana isim isim sayayım

fazla muhattap olmamak en iyisi. şimdilik bekliyorum bende belki birinden çıkma bulursun diye bulamazsan ben burda buldum ama almaya vaktim yok

en geç önümüzdeki hafta alıp gönderirim sana
    niyetim kimse'de kötü bir etki bırakmak değil gerçekten. hani kafamdaki birisinin evinde kenarda duran bi lastik varsa alayım bana yarasın dı. kötü düşünceler yazmak için açmadım. öyle bir cevap gelmesi de kötü hissettirdi açıkçası.

yarın bir arkadaş benim için bakacak tamircisinden. olmaz ise sizinle haberleşelim hocam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)