Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Merhaba Arkadaşlar KTM DUKE hakkında ne düşünüyosunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    merhaba arkadaşlar
    ben 1.5 senedir motorsiklet kullanıyorum scooterla başladım asya 125t vardı şimdi superlıghtım var
    bundan sonra para biriktirip ktm duke 125 almayı düşünüyorum sıfır. 9500 anahtar teslim fiyatı fiyatta önemli. fakat 15bin km deneyimim var ve hep şehir içi gidiyorum benzin zaten ateş pahası
    sizce bu deneyimde biri için ufak mı kalır 250 lik yada 500 lük mü düşüniyim?ama şunu da unutmayalım hastasıyım diyebilirim dukenin ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    ufak kalmaz duke gerçekten çok güzel bi motor hatta şehrin asi çocuğu gibi bi şey şehir içi için çok uygun gibi geliyor bana ama 125cc bi motor için 9500 lira verirmisin dersen asla vermem ve deneyiminin de çok değil ama az da değil hani bileğine hakim olabiliyosan birde eğitim alırsan çok rahatlıkla 500 lük kullanabilirsin diye düşünüyorum
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    xmax 2014
    ewt baktım cbf 500 de var ve 5lıtre yakıyor 100km de fakat duke kadar hoş durmuyor pek piyasasıda yok gerçekten fantezi bi motor pek 2. el almazlar diye düşünüyorum fakat hasta oldum abi :D

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    yani o motora 9.500 verebilcek bütçen varsa az daha dişini sık er-6n al derim ;)
    tr100a bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 2014
    er-6 da deli makına ama baya para bırıktırıp alıcam dukeyı kardeş er-6 çok yer ben az yiyen ömürlük haylaz motordan yanayım daha işimizi tam alamadık elimize ondan er-6 nın benzini yorar :D

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Şehir içi kullanacaksan ve durumun iyi ise al bence.
    Şehir içinde aynı paraya 600cc motor almak bana gereksiz geliyor...
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

Motosikleti
    xmax 2014
    durumum pek parlak değil kardeş ama sonuçta kral motor kazasız belasız sakin kullandıktan sonra tek masraf benzin olur bence dediğim gibi para biriktirip alıcam suan sl 150 ile idareediyorum artık torku yetmıyor bana :D

ersin54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    merhaba. 125 duke benim de çok beğendiğim bir motosiklet. yakıtı düşünüyorsan şimdilik 500-600cc alma derim ben hem şehirler arası da pek yol yapmıyormuşsun. duke ün hayranıyım, racingleri de çok sevmiyorum ama 9.500 liram olsa ben cbr 250r alırdım. KTM de olsa 125cc sonuçta. dersen ki supermoto'yu aradım 200 duke Türkiye'ye gelecekmiş o zaman cbr 250r almam işte. gerçi onun fiyatı da 16.000 lirayı bulur maalesef. sonuç olarak 125cc bana şimdilik yeter dersen duke al derim yetmezse 250cc bak. her ne kadar 250cc doğru düzgün naked olmasa da :(

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    O zaman sana tavsiyem altın elbiseli adamdaki test videosunu izlemen.

Test 26. dk da başlıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=Tl4wdhlMH88

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    bence duke 125 cok guzel ama o kadar para verilir mi tartisilir tabi fiyat onrmli degil diyorsaniz sorun degil 125lik olarak honca cbr 125 o dusunebilirsiniz yada 250 hem 250 duke fiyati ile neredeyse ayni

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Duke 125'i Türkiye'de ilk kullananlardan biriyim. 125cc için muhteşem bir motor. Şu ana dek kullandığım motorlar arasında en iyi frenleme yapan ve en çevik hissettiren alet Duke. 100'e kadar tıkanmadan çıkıyor, 130+ hızlara çıkma potansiyeli var. Çok hafif, yatırması çok zevkli, virajda çok eğlenceli. Şehir içinde Fazer'ımdan da, CBF150'nden de daha keyifli bir sürüşü var, hatta hızlanmalar ve artçılı sürüş hariç neredeyse her konuda çoğu büyük motordan daha keyifli. 250'liği çıkarsa 12-13 verip alırım diye düşünüyorum.

ER6 kullanmadım. 125 Duke ER6'yla aynı fiyata olabilir, ama ER6'dan motor gücüyle alakalı olan konular hariç çok daha zevkli olduğundan eminim.

Herkes daha güçlü diye 600cc'lik, şehir içinde çok hantal ve yorucu motor almak zorunda değil. "Büyük motoru olan daha motorcudur" diye kural yok, her büyük motor daha zevkli olmak zorunda değil.

Kesinlikle tavsiye ederim.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    paran yetiyorsa al hocam düşünme bile
    bende cbr 125 var şehir içinde kullanıyorum benzini ideal gezen adam için birebir
    şehir dışı çıktın mı yola 110-120 kaptırır gidersin

isteklerini iyi belirlemelisin
    110-120 ile sakin sakin baka geze gezmek istiyorsan tavsiye ederim ( yakından hiç görmedim ama az daha ucuz olsa alacaktım, tüm videolarını izledim )

bana 110-120 yetmez 150'den aşağı inmem dersen başka motor bak derim

biri yazar diye bekliyordum ama, kimse yazmadı.
    şeytanın avukatlığı bana düştü yani.
    şu kadar küsür gündür parça bekliyorum diye konu açan bir arkadaş vardı forumda.
    hoş diğer markalarında vardır böyle dertleri ya, hatırlatayım dedim.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Doğru yoldasın kardeş benimde küçük cclerde en beğendiğim motor, ben de alsaydım (daha motor almadım listemin 1. sırasında yine) başlangıç motoru olarak kullanacaktım, Khutuck arkadaş kullanmış, yorumlarını görüyorsun, eğer 200 cc olanı da gelirse 10 numara olacak
    En iyi motor cc ile olmaz, en iyi motor senin ihtiyaçlarına cevap veren motordur
    turbocharge bunu beğendi.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Duke 125'i Türkiye'de ilk kullananlardan biriyim. 125cc için muhteşem bir motor. Şu ana dek kullandığım motorlar arasında en iyi frenleme yapan ve en çevik hissettiren alet Duke. 100'e kadar tıkanmadan çıkıyor, 130+ hızlara çıkma potansiyeli var. Çok hafif, yatırması çok zevkli, virajda çok eğlenceli. Şehir içinde Fazer'ımdan da, CBF150'nden de daha keyifli bir sürüşü var, hatta hızlanmalar ve artçılı sürüş hariç neredeyse her konuda çoğu büyük motordan daha keyifli. 250'liği çıkarsa 12-13 verip alırım diye düşünüyorum.

ER6 kullanmadım. 125 Duke ER6'yla aynı fiyata olabilir, ama ER6'dan motor gücüyle alakalı olan konular hariç çok daha zevkli olduğundan eminim.

Herkes daha güçlü diye 600cc'lik, şehir içinde çok hantal ve yorucu motor almak zorunda değil. "Büyük motoru olan daha motorcudur" diye kural yok, her büyük motor daha zevkli olmak zorunda değil.

Kesinlikle tavsiye ederim.
    Benden önce davranmışsın artık bilinçleniyoruz derken hala aramızda 3 daha koy şunu al 5 daha koy bunu alcılar varmış. Neden niçin büyük motor adam şehir içinde kullanacak zaten neden daha büyüğünü alsın tavsiye veren arkadaşlar safmı gördünüz arkadaşı daha çok yakıt harcasın daha çok yorulsunmu istiyorsunuz. Bakın kullanan adam yorumu yapmış niçin alınması gerektiğini söylemiş sizin mantığınız nedir? 9500e er6n aldı bu arkadaş bakın bakalım bi internette 9500e alacağı motorlar ne durumda kaç yaşında nasıl kullanılmış. bu motorlara yapacağı masraflar neler...vs illa tavsiye verecekseniz mantıklı şeyler söyleyin(yukarıda güzel tavsiye veren arkadaşlarda var mesela parçası zor diyen var onun yerine daha uygun cbr 125 öneren var bunlar mantıklı) Bu büyük motor al diyen arkadaşlara baksan yarısı neden bu ülkeye 250cc civarı güzel motor gelmiyor diye yakınıp durur. Al adam ktm200 duke çıkardı fiyatıda 12-13 civarı ama sen bu mantıkta olduktan sonra getirir mi bu ülkeye.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dostum hosuna gıttıyse al gıtsın ıcınde kalmasın kullananlardan yorumda aldım

ılerıde benım motoru satarsam almak ıstedıgım motorlardan bırı

sen al buraya yorumlarını yap kı bızde bılınclenelım bılgı sahıbı olalım

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Duke 200 inşallah gelir, yurtdışı fiyatlarında aralarında pek fark yoktu ama, iyi motor kullanmayı öğrenmek için ideal bir motor

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Spormoto'yla görüştüm, Duke 200 mart ortasında 5 bin euro fiyatla gelecekmiş. 25HP gücü var. 136 kg'lık 25HP bir Duke, her şartta CBR250R'dan daha hızlı olur; GT250R ve Ninja 250R'la yakın performans sunar. 125 Duke'ün sürüşü acayip zevkli, 200'ünü çok merak ediyorum.

ENGINE SPECIFICATIONS
    Displacement: 199.5cc
    Engine: Single-cylinder, 4-stroke
    Maximum Power: 25 Bhp @ 10000 rpm
    Maximum Torque: 19.2 Nm @ 8000 rpm
    Gears: 6 Speed

Clutch: Wet Multi-disc Clutch
    Bore: 72
    Stroke: 49
    No. of Cylinders: 1
    Cylinder Configuration: NA
    Valve Per Cylinder: 4
    Chassis Type: Steel Trellis Frame, Powder Coated
    Cooling Type: Liquid Cooling
    Carburetor: NA
    0 to 60: 3.30 sec.

DIMENSIONS
    Length: N/A
    Width: N/A
    Height: N/A
    OTHER SPECIFICATIONS
    Weight: 136.00 kg
    Ground Clearance: 165.00 mm
    Fuel Tank: 10.50 ltrs
    Wheelbase: 1367.00 mm
    Electrical System: NA
    Headlamp: 12V, 60/55W, H4
    Battery Type: VRLA
    Battery Voltage: 12V
    Battery Capacity: 8Ah
    Battery Charger Type: NA
    Horn: Dual
    Wheel Type: Alloys
    Wheel Size: 110/70 x 17 - 150/60 x 17 mm
    Tubeless:
    Colors: Black/Orange (Available), White/Orange (expected), Black/Green (expected)

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şunu 250yapsalar olmuyomuymuş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    12-13 arası bir fiyat olacak yani
    25 hp çok iyi
    Pahalı bir oyuncak

---------- Post added at 18:31 ---------- Previous post was at 18:26 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şunu 250yapsalar olmuyomuymuş
    250 cc olsaydı 30 beygirin üzerinde olurdu

Ali o zaman gt250r ile iyi kapışırdı, kalkışta filan zorlardı diğer 250 ccleri

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)