Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosikletli öğretmen?(nasıl olur)

Motovento
    REKLAM ALANI
    pridefirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yamaha x max 250
    Meslektaşım merhaba,bunda önce üniversitede hocalık yapıyordum kurumlar arası atamayla meb e atandım,ankara ünv de çalışırken mtr la gidip geliodum ara sıra sorum olmuyordu,şimdi beden eğitimi öğretmeniyim okula bisikletle gidip geliyorum,bide hadememmiz var oda scooter gelio,bisikletle gidip gelirken dikkat çekiyorum tabi arada dalga geçen öğrencileirmde oluo ,bende bi gün sarı 600 rr ımla gittim okula ve hepsinin sesi soluğu kesildi hasta oldular şaşırdılar,aslında motosiklette bir ulaşım aracı tabiki gidebilirsiniz fakat çokda dikkat çekersiniz,benim tavsiyem ya çok dikkat çekmiyecek bi yere parkedin ya da mümkün olduğunca mtrla gitmeyin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Alıntı pridefirus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Meslektaşım merhaba,beden eğitim öğretmeniyim okula bisikletle gidip geliyorum,bide hadememmiz var oda scooter gelio,bisikletle gidip gelirken dikkat çekiyorum tabi arada dalga geçen öğrencileirmde oluo ama bende bi gün sarı 600 rr la gittim ve hepsinin sesi soluğu kesildi hasta oldular şaşırdılar,aslında motosiklette bir ulaşım aracı tabiki gidebilirsiniz fakat çokda dikkat çekersiniz,benim tavsiyem ya çok dikkat çekmiyecekl bi yere parkedin ya da gitmeyin
    Merhabalar öğretmenin. Öüsadenizle sizide listeye ekliyorum. Evet dikkat çekme konusunda haklısınız. Ama zamanla herşeye alışıyor insanoğlu. E haliyle velilerde ve öğrencilerde.

1- Tayfun Yüce - Rehber Öğretmen
    2- Furkan Saraç- Okul öncesi öğretmeni(5 ay sonra inş.)
    3- Mithat Komut - Din Kült. ve Ah. Bil.
    4- Koray Yıldız - Fen Bilgisi Öğrt.
    5- Mehmet Çakır - Sınıf Öğretmeni
    6- Serkan Ç - matematik öğretmeni
    7-İsa Baykal- Makine (torna) öğretmeni
    8-Behçet Sepetçioğlu - Elektrik Öğretmeni (85 alırsa yaza atanacak )
    9-Samet K.- Psikolojik Danışman(Devlet rehber öğretmen diyo...)
    10-Yusuf AYDIN- Matematik öğretmeni
    11- Onur Aziret - Bed. Eğt. Öğretmeni
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    olduk bakalım arkadaş
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Alıntı hocaseko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olduk bakalım arkadaş
    Allah bozmasın
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

pridefirus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 Yamaha x max 250
    Tafun hocam listede bi bed eğt öğr eksikti kadroyu tamamladık Katılıyrm zincirleri kırmak lazım sonuçta okula ata binerek gitmiyoruz diğer öğretmenler nasıl arabalarıyla geliyorlarsa bizim motorla gitmemiz çok doğal,hatta motorla giden öğretmenin kendine güvenini,cesaretini fazla özelliklere sahip olduğunu gösterir,bu radikal olmak anlamınada gelmez,ben bisikletle gidip gelyrm okuldaki herkeside teşvik etmeye çalışyrm,hem spor yapyrm hem benzin harcamyrm hem havayı kirletmyrm,trafiği meşgul etmyrm arabamda yıpranmıo
    tayfunyuce bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    ---------- Post added at 14:05 ---------- Previous post was at 14:03 ----------
    olsa olsa tinerci olur boşbakanı kızdırır

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Alıntı pridefirus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tafun hocam listede bi bed eğt öğr eksikti kadroyu tamamladık Katılıyrm zincirleri kırmak lazım sonuçta okula ata binerek gitmiyoruz diğer öğretmenler nasıl arabalarıyla geliyorlarsa bizim motorla gitmemiz çok doğal,hatta motorla giden öğretmenin kendine güvenini,cesaretini fazla özelliklere sahip olduğunu gösterir,bu radikal olmak anlamınada gelmez,ben bisikletle gidip gelyrm okuldaki herkeside teşvik etmeye çalışyrm,hem spor yapyrm hem benzin harcamyrm hem havayı kirletmyrm,trafiği meşgul etmyrm arabamda yıpranmıo
    Haklısınız öğretmenim Biz okulda 2,5 motorcuyuz ve diğer öğretmenleride bu anlamda teşvik ediyoruz.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konu hortladı
    Arkadaşlar öğretmen motorcular için facede grup kurdum
    Motorcu öğretmenler diye gruplarda aratırsanız çıkar
    Beklerim

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    ankara'da bir meslek lisesinde öğretmenlik yapıyorum ve okula motorla gidiyorum
    eşyalarımı sırt çantama götürüp okulda üstümü değiştiriyorum
    hiç bir sıkıntı olmuyor merak etme
    tepkiler güzel

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Lisede hocam vardı. Puch motoru vardı. Lise bitmeye yakın oda bi çin malı almıştı. Yaşı 60 filan vardı. Geçen sene befat etmiş Allah rahmet eylesin.

Komşum vardı emekli öğretmen. Rus Planet vardı ondada.

Yani var motorcu öğretmenler.

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Ben de okula bazen motorla gidiyorum. Genellikle seminer döneminde veya öğrencilerin az olduğu ilk veya son haftalarda. Meslek lisesindeyim, motorun üzerine oturmaya kalkarlar veya kurcalarlar diye çekiniyorum.

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Alıntı Aeryn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de okula bazen motorla gidiyorum. Genellikle seminer döneminde veya öğrencilerin az olduğu ilk veya son haftalarda. Meslek lisesindeyim, motorun üzerine oturmaya kalkarlar veya kurcalarlar diye çekiniyorum.
    Parçalarlar kurcalamak nedir :D

Facebook profil fotolarını süsler motor

afatsum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT 07
    hocam bir iki bakıp kurcalıyorlar sonra zaten sıradanlaşıyor
    ama motorla birlikte fotoğraf çekilebiliyorlar
    birde bizim olduğumuz yerde yakın motor ders aralarında dışarı çıkıp arada dolaşıyorum bakıyorum bir sıkıntı yaşamadım daha

Aeryn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson street 750
    Fotoğraf çektirmede sorun yok. Sağolsunlar öğretmen arkadaşlarım, öğrencilerim bol bol çektirirler. Bazen kendimi yazlık yerde devesi olan köylü gibi hissederim. Asıl beni mutlu eden kısım kadınların da isterlerse başaramayacağı bir şeyin olmadığını göstermek öğrencilerime. Bana söyledikleri ilk şey kadınlar motosiklet kullanamaz ama oluyordu. Şimdi gayet alıştılar bu duruma. Hatta ders çıkışında hocam dikkatli gidin şimdi sizi ufak tefek görürlerse sıkıştırırlar diye öğüt bile veriyorlar.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı afatsum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankara'da bir meslek lisesinde öğretmenlik yapıyorum ve okula motorla gidiyorum
    eşyalarımı sırt çantama götürüp okulda üstümü değiştiriyorum
    hiç bir sıkıntı olmuyor merak etme
    tepkiler güzel
    Sırt çantasında elbiseler karışmıyor mu, ben de bu sene normal okul günlerinde de motorla gitmeyi düşünüyorum, bi deneyeyim sizin bu yöntemi
    Önceki çalıştığım okullarda takım elbise ve kaskla gidiyordum kısa mesafe diye
    Şimdi işler değişti
    Ben de sizin gibi bu zamanlarda gidiyordum, artık komşu ilçeye tayinim çıktı, muhtemelen normal zamanlarda da motorla gideceğim, bakalım nasıl olacak

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)