Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motosikletli öğretmen?(nasıl olur)

Motovento
    REKLAM ALANI
    furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    Arkadaşlar motosikletli imamı gördük.Çevreden ne denli tepki aldığınıda gerek olumlu gerek olumsuz.
    İnşallah 5 ay sonra okulum bitiyo ve eylül ayında eğitim hayatıma başlıcam.(atamam gerçekleşirse tabi )
    Motorumuda değiştirip bi er6n almayı düşünüyorum.
    Size sormak istediğim çevrenizde okula motosikletle gidip gelen öğretmen varmı,varsa tepkiler ne yönde?
    Not:Allahtan takım elbise zorunluluğu olmayan bi bölümde okuyorum yoksa görüntü baya bi ofsayt olucaktı

Şu anda 1-2 senedir staj yapıyorum genelde pek kimse görmediğinden sorun olmadı.Sadece öğrencilerimden bazılarının kask dikkatini çekti o kadar ama ileride veliler çevre ne der bilemiyorum.

Konu şenlensin benim yavrularda bunlar:D

Doğuştan motorcu adam belli ediyo kendini :D

cakturkc bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Liseydeyken bizim rehberlik hocamizin endurosu vardi bmw ve takim elbiseliydi sadece kask kullaniyordu pek kimse fark etmezdi

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Kaskını taktıgı sürece olur niye olmasın ki

Motosikleti
    cbr 600f
    İmamın aldığı tepkileri biliyoruz şimdi benimkiler 4-5-6 yaşındaki çocuklar ailelerin tepkisi nasıl olur ben onu merak ediyorum:D
    Lisede gene bi nebze

Bide ufak bi yere atanırsam asıl o zaman nasıl olur hiç bilmiyorum :D Köyde motorla vın vın vın :D

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kendin için yaşayacaksın. Kim ne derse desin. Hep bunu yapmışımdır hayatta her konuda. Henüz hiç pişmanlık yaşamadım
    arca94, jam session ve crxforever bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmamın aldığı tepkileri biliyoruz şimdi benimkiler 4-5-6 yaşındaki çocuklar ailelerin tepkisi nasıl olur ben onu merak ediyorum:D
    Lisede gene bi nebze

Bide ufak bi yere atanırsam asıl o zaman nasıl olur hiç bilmiyorum :D Köyde motorla vın vın vın :D
    ozaman er6-n boş verip cros alırsın köy yerinde :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    cbr 600f
    Motor kafa bende öyle yapıyorum hep fakültede tek motorcyum muhtemelen gittiğim yerde okuldada öyle olcak bakalım nasıl olcak :D
    Alper cross hiç tarzım değil ya belki köy olursa drz 400sm :D

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    50 puanla atanıyorsunuz, ne güzel valla
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    cbr 600f
    maalesef son senekı atamalarda hem eylul hemde subat 70den asagıya dusmedı...

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    okulumuzda müzik hocamızın 125lik mondisi var ilk gün sadece motosiklete ilgili benim gibi 3 5 kişi toplandık ertesi gün kimse yüzüne bakmıyordu ama bu bir cbr 600 olsa durum değişebilirdi

Ha birde hocam bi tur versene valla bahçeden çıkmam tarzında öğrencilerinizde olabilir diyeceğilm ama galiba anasınıfı bölümünde çalışıyorsunuz (aslında en güzeli)

Velilerinde çok gözüne sokmadıkça sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Hayırlısıyla atanmanız dileğiyle...

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Lise deki öğretmenimle bereber gezilere gidiyorduk o kadar diyim )
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    Uzun bir süre olmayacak...
    Trabzon'da arkadaşım resim öğretmeni ve okula motoruyla gidip geliyor.
    Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendin için yaşayacaksın. Kim ne derse desin. Hep bunu yapmışımdır hayatta her konuda. Henüz hiç pişmanlık yaşamadım
    Aynen katılıyorum, kim ne der? nasıl düşünür? ne yorum yapar?

Sal ipini rahvan gitsin.. Sen kendi keyfini alıcaksın, gezilerini yapıcaksın, kaskını, korumanı takıp, kurallara uyduktan sonra.. Onlar "bütün motorcular serseri" dese ne olacak ?
    Çocukların beynini yıkayıp hepsini birer motorcu yapıcağından korkacak değiller ya ? Hem güzel de olur o yaşta çocuklara motorcuların "tukaka, serseri, kurallara uymayan pis adamlar" olmadıklarını da anlatırsın.. İlerde motorcu olacak çocuklarında temeli sağlam olmuş olur.. Keşke zamanında benim de böyle motorcu hocam, akrabam, yakın tanıdığım filan olsaymış..

Ayrıca okula öğretmeni bırakın, ben motorla gidiyorum.. Geçen hocanın birisi geldi "buraya çekme motoru arabayı çekemiyorum buraya" dedi.. "hocam öbür tarafa çekin, bu motorunda bi plakası, ruhsatı ve trafikte kapladığı bi yeri var.. Kusura bakmayın ben öyle kuytu, köşe, kaldırıma park edemem motorumu.. Çok problem olursa siz başka yere çekersiniz.." dedim Sustu gitti motosikletimin yanına da parketmedi bi daha Okulda da kocaman bahçe var zaten oyun oynayan filan yok bayağı bi araba park yeri oluyor.. Motorla gitmeye başladığımda hatta 3. gün müdür kapıda durdurdu "ehliyetin var mı?" dedi dedim "var".. "göster bakiyim" dedi. Gösterdim "oo adamın ehliyeti var, aferin" dedi. Yani bana bi şey diyemezler şimdilik..
    cakturkc, sugar23 ve furkanmg bunu beğendiler.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    çevremde en az 2 öğretmen, 1 hakim var.
    önemli olan müdüriyetin zihniyeti.
    sitedeki yönetici okul müdürydü, ben tartışmaktan yoruldum, adam karşı çıkmaktan yorulmadı....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Herkese merhabalar. Ben bir ilköğretim okulunda öğretmenim. Ara sıra okula motorla gidiyorum. Bu güne kadar herhangi bir sıkıntı olmadı. Tabi ara sıra hacam bizide gezdirimisin diyenlerin dışında
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maalesef son senekı atamalarda hem eylul hemde subat 70den asagıya dusmedı...
    84,3 puanla atanamadım..fen bilgisi..
    Youtube: YOL AVCISI

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben takım elbise üstü mont, kask ve eldivenle kros motosikletimle ara sıra okula gidiyorum(lise). bilmiyorum veliler ne düşündü, ama öğrenciler için tam muhabbet konusu. ben garipsiyorum motorla gitmeyi ama yine de başkalarının düşüncesi önemli değil bence. siz atandığınızda köye düşerseniz, köyde halkla iç içe olduğunuz sürece kimse olumsuz düşünmez, aksine olumlu düşünürler bence.
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    Bence aksine milletin dediklerine inat öyle davranmalıyız ki. motosikletin her insanın binebileceği normal bi araç olduğu anlaşılsın. "öğretmen kesimi motora binmez efendim, bayanlar motor mu sürermiş efendim." gibi durumlar söz konusu olmamalı. insanlar motosikleti ciddiye almadıklarından bu durumlara düşüyoruz. bence gayet güzel bir örnek olabilirsiniz. bu durumda tepki gören siz değil, size tepki veren velilerin tepki görmesi lazım diye düşünüyorum.
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

motoseyyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 500
    Furkan selamlar.
    Geçmişte siyasetle epey bir süre içli dışlıydım.Bir siyasi partide 2 dönem (8 sene) ilçe başkanlığı, bir dönem de(5 sene ) belediye meclis üyeliği yaptım. Zaman geldi çevrem belediye başkanlığı adaylığı için baskı yapmaya başladı.İlk aklıma gelen neydi biliyormusun ?
    ''Yahu ben belediye başkanı olursam nasıl motosiklete binebilirim,nasıl balığa çıkabilirim'' oldu ve reddettim.Hala da aynı gerekçelerle kabul etmiyorum adaylığı falan.
    Sen şimdi böyle yazınca bunları hatırladım.Sen sen ol hem öğretmenlik yap hem de motosikletine bin güzel kardeşim.
    '' Baki kalan bu kubbede bir hoş sada imiş ''

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Tanıdığım 4 Erkek , 2 Bayan motorcu öğretmen var. Bayanların biri Peugeot Satelis 250 (Beden eğitimi) , diğeri BMW F650 CS (Sınıf öğretmeni).
    Erkeklerin 2 si CBR 600 RR biri 600 F biri de BMW R1200 GS kullanıcısı. En başarılı öğrencilere sahipler.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)